Artykuł: 10 najlepszych rywali dla Johna Ceny na WrestleManii 33Do WrestleManii 33 pozostały jeszcze ponad 3 miesiące, jednakże plany dotyczące tej gali przeważnie poznajemy o wiele wcześniej, oczywiście tylko i wyłącznie czytając możliwe spoilery. Jeżeli chodzi o Johna Cenę, plany mniej więcej są już znane, lecz napotkałem w internecie ciekawy pomysł na wpis, który dotyczy 10 najlepszych rywali dla lidera Cenation na WrestleManii 33. Pozwolę sobie nie tłumaczyć tego słowo w słowo, ale gdybyście chcieli sami sobie to prześledzić, link do artykułu po angielsku będzie znajdować się na samym końcu. No to nie przedłużając, czas na 10 najlepszych rywali dla Johna Ceny:

10. Roman Reigns

Co do tej osoby, nie było nawet mowy żeby nie znalazł się na tej liście. Na tegorocznej WrestleManii do tego starcia na pewno nie dojdzie, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że oboje są w różnych brandach. Sam pojedynek w końcu będzie się musiał kiedyś odbyć, ale myślę, że dojdzie do tego dopiero o wiele później. Nie zmienia to faktu, że jest to jeden z pojedynków, na który czeka bardzo dużo osób.

9. Braun Strowman

To mógłby być pojedynek na miarę walki Dawida z Goliatem, bo właśnie mniej więcej tak moglibyśmy określić to zestawienie. Co prawda przebieg takiej rywalizacji były mniej więcej taki: John nie jest w stanie sobie poradzić z olbrzymem, byłby zbyt słaby żeby mu cokolwiek zrobić, ale i tak na gali PPV odniósł by zwycięstwo. I wydaje mi się, że się nie mylę. Przykładem takich rywalizacji Johna Ceny było kilka, chociażby feud z Khalim czy kiedyś z Big Showem. Do starcia na WrestleManii 33 oczywiście nie dojdzie, a powodem jest fakt, że obaj są w innym brandzie.

8. Finn Balor

Kiedy Finn Balor przechodził do WWE, jeden z dream matchy zyskał szanse na to, że za niedługo stanie się rzeczywistością. I mimo, że na razie nie ma jakichkolwiek planów na takową rywalizacje, to z pewnością kiedyś zobaczymy to starcie. Nie tylko fajni są chętni na zobaczenie tego starcia, ponieważ zarówno John Cena jak i Finn Balor bardzo chętnie chcieliby się spotkać w ringu. Obecnie Balor jest kontuzjowany i jego powrót awizowany jest na styczeń, to tak czy siak, do pojedynku na WrestleManii nie dojdzie. Powód? Obaj w róznych brandach.

7. Bobby Roode

Co prawda Bobby Roode na razie występuje tylko w NXT, jednak do rywalizacji mogłoby dojść w późniejszym okresie 2017 roku, kiedy Roode zadebiutowałby na niebieskim brandzie. Tam oczywiście ich drogi mogłyby się skrzyżować i mogłoby dojść do dłuższej rywalizacji, na przykład z finałem na jakiejś większej gali, na przykład SummerSlam albo Survivor Series. Co do WrestleManii 33, nie ma na to szans.

6. Brock Lesnar

W kontekście Brocka Lesnara, pojawiły się plotki jakoby miał się zmierzyć po raz kolejny z Johnem Ceną, jednak uważam, że na to starcie szanse są co najmniej zerowe, ponieważ Brock ma kontynuować feud z Goldbergiem, a po drugie oboje znajdują się w innych brandach.


5. Samoa Joe

John Cena vs. Samoa Joe to feud, o którym mówi się już od bardzo dawna, a tak dokładniej od momentu, kiedy przyszedł do NXT. Joe ma wkrótce zadebiutować w głównym rosterze i występować na SmackDown, więc do ich rywalizacji może dojść szybciej niż nam się może wydawać. Sporo mówiło się o styczniu oraz gali Royal Rumble, o WrestleManii 33 nie było ani słowa. Jak dla mnie, feud, na który warto czekać.

4. AJ Styles

Wiadome było, że obecnego mistrza WWE znajdziemy na tej liście, zwłaszcza, że są to bardzo prawdopodobne plany na tegoroczną WrestleManię. Plany zakładają wznowienie feudu, gdzie na szali znalazłby się pas WWE, i tutaj John Cena miałby odnieść pierwsze solowe zwycięstwo nad AJ Stylesem, tym samym zrównując rekord mistrzostw z Ric'em Flairem. To też jeden z dream matchy, jeżeli chodzi o WrestleManię.

3. Undertaker

O tym starciu mówi się od dobrych kilku lat, jeszcze za czasów kiedy streak Undertakera na WrestleManii miał jakieś znaczenie. Nie ma co ukrywać, że kariera Undertakera powoli dobiega końca, więc jest to jedna z ostatnich możliwych szans na takie starcie. Pojedynek, na który czekają miliony fanów, w tym ja. Poza tym istnieje możliwość, że na szali mógłby się znaleźć pas mistrzowski WWE. Wtedy dodałoby to o wiele większy smaczek.


2. Shinsuke Nakamura

Nie ma co ukrywać, pojedynek z Japończykiem mógłby skraść show, ale wydaje mi się, że do tego starcia bardzo długo nie dojdzie. Po pierwsze to Nakamura siedzi wciąż w NXT, poza tym wciąż posiada pas NXT. Poza tym wydaje mi się, że zadebiutowałby prędzej na RAW niż SmackDown, ale oczywiście mogę się mylić.Takie starcie z pewnością mogłoby podbić rynek Japoński, na czym przecież WWE zależy.

1. CM Punk

Nie wiem czym kierował się czlowiek robiący to zestawienie, jednak jest to starcie, które na dzień dzisiejszy jest po prostu niemożliwe. Wiadomo jaka jest sytuacja Punka z WWE, i od 2 lat to się nie zmieniło, wciąż mają konflikt między sobą. Oboje tez wiemy jaka była ich rywalizacja, i wiemy jak panowie świetnie ze sobą współpracowali w ringu.


Jak wspominałem powyżej, nie układałem tego zestawienia, po prostu uznałem, że się kilkoma zdaniami wypowiem na ten temat. Zdanie moje już znacie, i na moje na tej liście zabrakło po prostu Deana Ambrose'a. I gdybym miał zamienić kogoś z tej listy na niego, to z pewnością byłby to CM Punk, bo ta propozycja jest nierealistyczna dla mnie. I tak bym zakończył ten artykuł/wpis, kto jak tam uważa. Wyrażajcie swoją opinie, może uda nam się wywiązać jakąś ciekawą dyskusję :).

Link do artykułu w wersji  angielskiej - TUTAJ
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

2 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
Anonimowy
Jakub
18 grudnia 2016 09:38 ×

Jak dla mnie każda opcja ma tutaj swoje plusy, jednak wykluczył bym tutaj starcie z Strowmanem, Roodem i Joe

Odpowiedz
avatar
Anonimowy
Jakub
18 grudnia 2016 18:45 ×

Najbardziej,czekam na walkę z Undertakerem.

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki