WYWIAD: John Cena na temat draftu, SmackDown i więcej

  

John Cena pojawił się wczoraj w wywiadzie Michaela Cole'a, który przeprowadza je każdego tygodnia. Poniżej najważniejsze kwestie:

- Cole zaczął mówić o napiętym terminarzu, na co John Cena odparł, że jest gotowy na niego przez cały czas. Dodał także, że WWE jest jego domem, i kiedy bierze trochę wolnego czasu, przeważnie nie chce tego, ponieważ nie lubi robić sobie przerwy.

- Co do przejścia na SmackDown, jest bardzo podekscytowany. To, co go napędza, to umieszczenie SmackDown jako pierwszy brand w WWE, ponieważ niebieska tygodniówka jest dla niego bardzo wyjątkowa. Mają bardzo wyjątkową załogę i roster w tym momencie, dlatego jest to też bardzo ekscytujący czas dla niebieskiego brandu.

- Cole wspomniał o jego pierwszej walce z Kurtem Angle'm na SmackDown, oraz że do dnia dzisiejszego wciąż mówi się o tym starciu. Lider Cenation stwierdził, że przy starcie w WWE, miał on wiele wzlotów i upadków. Porównał swoją szansę z szansami jakie dostają teraz gwiazdy NXT w WWE. Od samego początku był pewny swoich umiejętności, jednak kiedy zaczynał, było to bardzo przytłaczające dla niego, ponieważ zaczynał praktycznie z niczego, dochodząc do czegoś wielkiego, dlatego też była to trudna droga dla niego.

- Co do numerka w drafcie, chodzi o szanse jakie ma poza WWE, co daje szansę federacji, a w szczególności SmackDown. A takie kwestie jak ESPYs prowadzą fanów do wyczekiwania SmackDown Live we wtorkowe wieczory, i oto właśnie w tym wszystkim chodzi.

- John Cena stwierdził, że jego celem jest pokonanie Monday Night RAW i udowodnienie, że RAW nie zawsze jest 'flagowym' show w WWE.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki