WWE RAW 26/03/2007 - Raport


John Cena znajduje się na zapleczu z Marią. Ta pyta się go, co może wydarzyć się na WrestleManii. John stwierdził, że WrestleMania będzie magicznym miejscem z króliczkami Playboya, Samoańskim buldożerem, królem i Michaelem Cole'm. Dodaje, że będzie odrobina tego wszystkiego tam. Na koniec powiedział, że w niedziele wyrzeźbi swoje nazwisko w historii, kiedy pokona Shawna Michaelsa, albowiem ''The Champ is Here''!
---
Walka: John Cena i Shawn Michaels vs. Undertaker i Batista

Undertaker już przed gongiem ruszył z atakiem na Johna Cenę. I właśnie wtedy oficjalnie starcie wystartowało. Mistrz WWE zrobił blok w narożniku, co pozwoliło mu wymierzyć sporą serię uderzeń. Mimo tego, został nadziany na narożnik, i kiedy miał wykonać big boota, Cena zrobił unik i wyniósł go na plecy, ale do FU nie doszło. Było blisko Chokeslama dla Ceny, ale nie pozwolił mu na to Shawn Michaels. Cena i Michaels oberwali od Undertakera, a Batista pomógł mu wyrzucić swoich przeciwników z ringu. Już miało dojść do walki pomiędzy nimi, ale do ringu powrócił John Cena ruszył z wściekłym atakiem na Undertakera. Lider Cenation nastepnie pozbył się ''umarlaka'' poprzez clothesline'a. Poza ringiem, HBK wbił dwukrotnie Undertakera w stalowe schodki. Wracamy do ringu, Cena przechodzi do pinu - 1..2..kick out. Czas na zmianę, wchodzi Shawn Michaels. Ten zadaje Undertakerowi serię chopów i dorzuca spinning neckbreaker. Mamy zmianę powrotną. Cena wpadł pod flying clothesline'a. Kiedy został wyniesiony przez Undertakera, Batista zmienił się ze swoim drużynowym partnerem. ''Zwierzak'' wykonał Cenie potężnego clothesline'a, ale raczej celował w Undertakera. Mistrz WWE zrobił unik przy ataku Batisty w narożniku, co pozwoliło mu wykonać bulldoga, i następnie zmienić się z Michaelsem. Ten wykonał ''zwierzakowi'' flying clothesline'a. Chwilę potem do ringu wkroczył Undertaker i to totalnie zmieniło przebieg pojedynku. Cena wpadł pod spinebustera. Kiedy Batista chciał wykonać mu powerbomba, Undertaker rzucił w niego HBK'iem i odszedł!!! Cena przeszedł do shoulderblocka i proto bombu. HBK wszedł na narożnik i wykonał elbow dropa. Cena zaproponował Michaelsowi podwójne ''you can't see me'' z five knuckle shuffle, lecz kiedy John się do niego odwrócił, otrzymał od niego Sweet Chin Music!!! Batista postanowił przejść do pinu - 1..2..3!!!

Zwycięzcy: Undertaker i Batista

Po pojedynku, HBK pokazał Johnowi ''you can't see me'' i dorzucił także charakterystyczny dla DX taunt. Po tym wyszedł z ringu i udał się się w stronę zaplecza. Takim widokiem zakończyliśmy ostatnie RAW przed WrestleManią 23!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki