WWE RAW 23/04/2007 - Raport


Walka: John Cena vs. Shawn Michaels 

Początek należał do Shawna Michaelsa. Obaj w końcu przeszli do zwarcia, po którym HBK zapiął headlocka. Zmienił akcję na arm bara, i znowu wrócił do wcześniejszego chwytu. Mamy przerwę w starciu, obaj zawodnicy się od siebie oddalili. Mamy zwarcie, Shawn przeszedł do arm baru, po którym wykonał ładny suplex, pin - 1..2..kick out. Michaels szykował się do czegoś, ale został podcięty, do STFU jednak nie doszło, bo ten odsunął się na bezpieczną pozycje. Kolejny przestój. Mamy zwarcie, Shawn przeszedł do headlocku, po którym został odbity od lin i po raz kolejny podcięty. STFU nie ma, ale HBK jest wściekły na samego siebie, a John Cena pokazuje mu, że było blisko. Ponownie mamy przerwę. Ponownie mamy headlocka, Michaels obszedł Cenę od tyłu i zapiął uścisk na tułowie rywala. Mistrz WWE się wydostał i wykonał typowy rzut zapaśniczy. Przestój. Obaj do siebie podchodzą, Michaels chciał zaatakować Johna, lecz tylko mu się przez to oberwało. Czas na pierwsze reklamy..

Wracamy po przerwie, mamy przestój w walce. Cena przechodzi do headlocku, HBK po naprawdę długiej chwili się wydostał. Odbił Cenę od lin i wpadł pod potężnego shoulderblocka. Mamy powrót do headlocka, a fani w między czasie chantują ''Lets Go Cena, Cena Sucks'', Michaels wydostał się po kolejnej dłuższej chwili. Cena odbija się od lin, blokuje hiptossa i powala rywal clothesline'm! Pin - 1..2..kick out. Wracamy do headlocku, Michaels standardowo się wydostał. Tym razem po odbiciu od lin, powalił Cenę po uderzeniu łokciem w jego twarz. Cena otrzymuje od rywala trzy chopy oraz kilka uderzeń. Mamy irish whip do narożnika, Cena blokuje po chwili jego atak i powala go clothesline'm. Pin - 1..2..kick out. Wracamy do headlocku, HBK zaczął wstawać, odbił Cenę od lin i wpadł pod shoulderblocka, po chwili pod następnego. Kiedy odbił się trzeci raz od lin, Michaels chciał wykonać mu Sweet Chin Music, ale mistrz WWE zatrzymał się w odpowiedniej chwili. Michaels rusza na niego, ale został przerzucony nad górną liną, przez co wypadł poza ring! Czas na reklamy..

Wracamy do walki, tym razem to Shawn Michaels kontroluje przebieg pojedynku. Cena w ładny sposób załapał rywala w powietrzu, co pozwoliło wykonać mu slama, pin - 1..2..kick out. Mamy irish whipa do narożnika, po którym John wykonuje fisherman suplexa, pin - 1..2..kick out. Cena wykonuje kopniaka w brzuch HBKa, odbija się od lin i wykonuje throwback, pin - 1..2..kick out. Czas na wymianę ciosów, którą w ostateczności wygrał John Cena, który wykonał rywalowi back body dropa, pin - 1..2..kick out. Mihaels wydostał się z suplexa, co pozwoliło mu wykonać spinning neckbreakera. Obaj zawodnicy po chwili wstają, mamy kolejną wymianę ciosów, po której Cena otrzymał flying clothesline'a. HBK wstaje jako pierwszy. Wykonuje Cenie atomic dropa, trzy uderzenia w twarz oraz skoop slama. Następnie wchodzi na narożnik, z którego wykonuje elbow dropa! Pretendent do tytułu szykuje się pod Sweet Chin Music, jednak do akcji jednak nie dochodzi, mimo tego Michaels przeszedł do backslide'u, pin - 1..2..kick out. Cena starał się wykonać shoulderblocka, lecz jego rywal zrobił unik, przez co wypadł z ringu! Tam Michaels skoczył z trzeciej liny, ale został złapany. Cena chciał go w coś wbić, jednak Michaels się wydostał i wbił Johna w stalowe schodki! Kolejne reklamy przed nami..

Jesteśmy z powrotem, Cena powala Michaelsa do parteru, ale to nic mu nie dało. HBK kontrolował to wszystko, dlatego też po chwili wbił swojego przeciwnika w ring post w narożniku. Cena wypadł z ringu, ale wrócił do niego przed wyliczeniem. HBK zaczął ataki na lewą rękę Johna Ceny. Przy osłabiającej akcji, Cena zdołał wynieść Michaelsa, dając mu w rezultacie skoop slama. Cena nie trafił z elbow dropem, ale dał radę przejść do dwóch clothesline'ów, shoulderblocka, proto bombu oraz ''you can't see me'' z five knuckle shuffle. Mamy nieudaną próbę FU, Michaels nie trafia z finisherem, ale Cena wymierza FU!!! Pin - 1..2..kick out! Mistrz WWE nie może w to uwierzyć, a my mamy ponownie reklamy..

Powracamy, tym razem kontrola jest w rękach mistrza WWE. HBK nie chciał się dać pod suplexa, ale w końcu wpadł pod niego. Pin - 1..2..kick out. Czas na bear hug, HBK oczywiście się wydostał, ale przewaga pozostała po tej samej stronie. Cena wykonał takiego irish whipa do narożnika, że aż jego rywal dziwnym trafem odbił się od niego i wypadł z ringu. John poszedł po niego i szybko wrócił do kwadratowego pierścienia. Wszedł na narożnik i wykonał diving leg dropa! Pin - 1..2..kick out. Akcja przenosi się na narożnik, Cena wyniósł rywala na plecy, ale tylko na tym się skończyło, Michaels się wydostał i wykonał Cenie potężny powerbomb! Obaj zawodnicy wstają. Lider Cenation próbował przejść do STFU, ale było to nieudane. Cena znajduje się na krawędzi ringu, Michaels wziął rozbieg i wbił się w niego, a w rezultacie, John wpadł na stół komentatorski! HBK zdejmuje jedną część schodków, następnie bierze Cenę na te większe, by wykonać jakąś akcję, lecz wpadł tylko pod back body dropa! Mamy prawdopodobnie ostatnie reklamy...

Jesteśmy z powrotem, Cena wykonuje rywalowi potężnego clothesline'a na stół komentatorski, po czym zasypuje go szaleńczą serią uderzeń w głowę. Wracamy do ringu, gdzie Cena przeszedł do STFU!!! Po dłuższej chwili, HBK dotarł do liny! Cena przyblokował Sweet Chin Music rywala, wyniósł go na plecy, ale stracił nad nim kontrolę, przez co się wydostał i otrzymał Sweet Chin Music!!! Michaels czołga się do Ceny i przechodzi do pinu - 1..2..Cena łapie ręką linę! Obaj ledwo co podnoszą się do góry, ale mimo zmęczenia, obaj wymieniają się ciosami. Michaels po otrzymaniu FU, zdołał stanąć na nogi, po czym wykonał Cenie Sweet Chin Music!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: Shawn Michaels
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki