WWE RAW 02/04/2007 - Raport


A pierwsze RAW po WrestleManii otwiera nie kto inny jak mistrz WWE - John Cena. Pierwsze słowa jakie usłyszeliśmy to, że mistrz wciąż jest tutaj. Od razu przerywa mu nadejście Shawna Michaelsa. HBK mówi, że chyba żyje w złym śnie. Za każdym razem po WrestleManii, kiedy wychodzi, mówi o wspaniałych pojedynkach jakie mieli oraz jak on i jego rywal tworzyli historię. Powiedział także, że ich mecz nie był screw jobem, psychologiczną gierką, ego ''brata'', o to kto otrzyma cheer, a kto zostanie wybuczany. To było starcie o zwycięstwo lub porażkę. Powiedział, że Cena wygrał, a on przegrał, i to mu się nie podoba. Shawn mówi, że jest chory i zmęczony, kiedy patrzy na gościa i spogląda mu w oczy, okłamując samego siebie, kiedy mówi im, że nie był lepszym facetem. Stwierdza, że dzisiaj się to zakończy. Mówi, że Cena wygrał zeszłej nocy, ale nie ma mowy o tym, że on jest lepszym facetem. Cena nieco się cofnął, spojrzał na tłum i przybliżył się do Shawna. Następnie mówi mu, że jeżeli chce płakać, to może to zrobić, jednak jeżeli chce kwestionować swoją męskość, niech wyzwie go na walkę. Jeżeli chce rewanżu, dam mu go w każdej chwili i w każdym miejscu. HBK powiedział mu, że nie jest zajęty, dlatego wydaje mu się, że tu i teraz jest odpowiednie! Po chwili przerywa im Jonathan Coachman, który zatrzymał się na rampie. Ten poinformował, że dzisiaj do pojedynku o pas WWE nie dojdzie. Obaj będą bronili pasów tag team. Obaj zawalczą z 10 tag teamami w Battle Royal! Ich tytuły będą na szali, a starcie startuje w tym momencie!

Walka: Tag Team Battle Royal o Tag Team Championship - John Cena i Shawn Michaels vs. Cryme Tyme vs. The Highlanders vs. Kenny Dykstra i Chris Masters vs. Jim Duggan i Eugene vs. King Booker i Fit Finlay vs. Deuce i Domino vs. Chavo Guerrero i Gregory Helms vs. The ECW Originals vs. The New Breed

Mamy gong, a co za tym idzie, naprawdę spore zamieszanie, z którego wyeliminowany został Kenny Dykstra. To oznacza, że Chris Masters musi opuścić ring. Kolejnym zespołem, który wypada z ringu jest JTG i Shad Gaspard. Mamy eliminację Eugene'a, i tym samym Jima Dugana. Następnie pada na The Highlanders. HBK był bliski wypadnięcia z ringu, ale poradził sobie z Mattem Strikerem i jego kolegą. Cena obrywa od Roba Van Dama i Sabu. Mimo tego, zdołał wynieść na plecy Domino, któremu wykonał FU poza ring!!! Deuce także został wyrzucony prze Cenę, tak dodatkowo. Wyeliminowani zostają także Elijah Burke i Matt Striker oraz Rob Van Dam i Sabu! Pozostały dwie ekipy, John Cena i Shawn Michaels oraz Booker T i Finlay. Mistrz WWE musiał walczyć z dwoma rywalami, ale dał sobie radę, przynajmniej przez chwilę. Cena zrobił unik przy ataku Finlaya, przez co Booker T otrzymał clothesline'a! Mistrz WWE walczy z Finlayem, który znajdował się na krawędzi ringu, Michaels postanowił to załatwić po swojemu, więc wykonał rywalowi Sweet Chin Music!!!

Zwycięzcy: John Cena i Shawn Michaels

Po pojedynku na rampę wychodzi Jonathan Coachaman. Ten pogratulował im zwycięstwa w pierwszej części ich obronie mistrzowskiej. Dodał, że był na to przygotowany, dlatego też w tym momencie odbędzie się kolejny Battle Royal z drużynami!

Walka: Tag Team Battle Royal o Tag Team Championship - John Cena i Shawn Michaels vs. The Hardy Boyz vs. Brian Kendrick i Paul London vs. Lance Cade i Trevor Murdoch vs. Val Venis i Viscera vs. Marcus Cor Von i Kevin Thorne vs. Regal i Taylor vs. Johnny Nitro i The Miz vs. Tommy Dreamer i The Sandman vs. Chavo Guererro i Gregory Helms

Mamy gong, po którym rozpoczął się istny rozpierdziel. Praktycznie wszyscy ruszyli z atakiem na potężnego Viscverę. Inni się wzięli za jego tag team partnera, Val Venisa, którego wyrzucili z ringu, a to oznaczał, że i Viscera musi opuścić ring. Każdy zajął się swoim przeciwnikiem. Tommy Dreameer pozbył się Williama Regala, dlatego też ring opuszcza Dave Tylor. Cena obronił się przed eliminacją, natomiast Dreamer został wyrzucony przez Trevora Murdocha. Z ringiem żegna się datego Sandman. Po chwili mamy reklamy..

Wracamy po przerwie, Cena był bliski wyeliminowania przez The Miza, ale nieco wcześniej, HBK wykonał Sweet Chin Music Johnny'emu Nitro, który wypadł z ringu! Shawn pokazał Johnowi, by się rozglądał. Kiedy odszedł od niego, HBK wziął go i wyrzucił z ringu!!! To także oznacza, że HBK opuszcza ring! Lider Cenation był bardzo zdziwiony, ale swoimi słowami dał nam do zrozumienia, że to rozumie. W ringu po chwili pozostali tylko bracia Hardy oraz Lance Cade i Trevor Murdoch. Jeff i Matt Hardy poradzili sobie z rywalami, wyrzucili ich z ringu i wygrali pojedynek!!! Mamy nowych mistrzów tag team!!!

Zwycięzcy: The Hardy Boyz
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki