Feud: John Cena vs. Big Show (2006)


John Cena rywalizację z Big Showem rozpoczął na jednym z epizodów RAW, który odbył się 9 października 2006 roku. To właśnie tej nocy doszło do ich konfrontacji, w której także udział wziął King Booker. Jako, że każdy z nich był mistrzem, rozchodziło się oto, kto jest mistrzem mistrzów. Doszło w końcu do konfrontacji fizycznej, w której zwycięsko wyszedł olbrzym. Nieco później, John Cena zmierzył się jeden na jednego z Undertakerem. Sam pojedynek zakończył się brakiem rezultatu, ponieważ w trakcie walki zjawił się King Booker i Big Show. Doszło do wielkiego brawlu, z którego zwycięsko wyszedł John Cena, który na sam koniec wykonał Bookerowi FU!

20 października na SmackDown doszło do pojedynku pomiędzy Batistą, a Kingiem Bookerem, gdzie na szali znalazł się pas wagi ciężkiej. Podczas pojedynku przy ringu znajdował się John Cena i Big Show. Doszło do takiego momentu, kiedy to ''zwierzak'' wrzucił swojego przeciwnika w olbrzyma, to oczywiście zaowocowało jego atakiem, co doprowadziło do kolejnego brawlu, z którego to Batista wyszedł zwycięsko, albowiem pomógł mu John Cena. Po całym zajściu na rampę wyszedł Teddy Long, który ustalił pojedynek drużynowy na przyszły tydzień.

Trzy dni później na RAW, Vince McMahon ustalił, że na Cyber Sunday dojdzie do starcia trzech mistrzów, Johna Ceny, Kinga Bookera oraz Big Showa. Mało tego, jeden z pasów znajdzie się na szali, a tytuł wybiorą fani poprzez głosowanie. Tego wieczoru, John Cena zmierzył się jeden na jednego z Johnny'm Nitro, którego oczywiście pokonał. Cena następnie chciał zająć się Kevinem Federline'm, z którym miał na pieńku, ale w porę, dla niego, pojawili się Big Show i King Booker. Mistrz WWE nie miał żadnych szans przeciwko dwóm rywalom. Mistrz ECW wymierzył mu Chokeslama. Wydawałoby się, że to koniec, ale Booker wykonał olbrzymowi Rock Bottom i na sam koniec scissors kick, ale Johnowi Cenie.

Jesteśmy ponownie na SmackDown, na początku show doszło do segmentu, podczas którego Batista został zaatakowany przez Kinga Bookera i Big Showa. Nie trzeba było długo czekać, aby pojawił się John Cena. Obaj sobie poradzili z rywalami, kończąc podwójnym clothesline'm dla Big Showa. W walce wieczoru, John Cena i Batista pokonali Kinga Bookera i Big Showa. Stało się tak, ponieważ mistrz WWE w trakcie walki pozostawił swojego tag team partnera.

Cyber Sunday 2006
Fani wybrali pas wagi ciężkiej. Pojedynek przez większość czasu opierał się na starciu Cena-Booker, kiedy mistrz WWE był bliski zwycięstwa, zjawił się Kevin Federline, który pierw go zaatakował, a potem rozproszył, przez co Booker zdołał go pokonać i zachować tytuł! (Raport)

13 listopada na RAW, dowiedzieliśmy się, że ekipa Johna Ceny zmierzy się z ekipą Big Showa na Survivor Series. Jeszcze tego samego wieczoru, Cena zmierzył się z Umagą. W trakcie walki pojawił się Big Show, który doprowadził do dyskwalifikacji. Po pojedynku, mistrz WWE mocno oberwał od dwóch przeciwników. Big Show wymierzył mu Chokeslama, a Umaga dorzucił na koniec potężne Samoan Spike.

Na finalnym RAW przed Survivor Series doszło do wielkiego tag team matchu, w którym John Cena, Ric Flair, Shawn Michaels i Triple H pokonali Big Showa, Kenny'ego Dykstrę, Edge'a oraz Randy'ego Ortona. Po całym starciu doszło do wielkiego brawlu między wieloma zawodnikami, w tymi także zawodnicy z drużyny Ceny i Showa!

Survivor Series 2006
Pojedynek na eliminacje wygrała ekipa Johna Ceny. Już od samego początku wszystko na to wskazywało, kiedy to Umaga i MVP zostali jako pierwsi zostali wyeliminowani z pojedynku. Na sam koniec z walki wypadł Kane'a i ostatecznie Big Show, który otrzymał od Johna Ceny FU! Przetrwać udało się liderowi Cenation oraz także Bobby'emu Lashleyowi. (Raport)

Przeczytaj również:
WWE RAW 09/10/2006
WWE SmackDown 20/10/2006
WWE RAW 23/10/2006
WWE SmackDown 27/10/2006
WWE Cyber Sunday 2006
WWE RAW 13/11/2006
WWE RAW 20/11/2006
WWE Survivor Series 2006
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki