WWE RAW 11/05/2015: Raport


Do ringu przychodzi John Cena. Mistrz Stanów Zjednoczonych mówi, że jest nieco inaczej niż w poprzednim tygodniu, ponieważ brzmi to jakby było tutaj trochę fanów Johna Ceny. Są także ludzie, którzy nie są fanami Johna Ceny. Niezależnie od tego, kto lubi, a kto nie lubi, jest ta jedna rzecz, którą możemy docenić i jest to pas Stanów Zjednoczonych. John uważa, że Stany Zjednoczone są najwspanialszym krajem na świecie. Chciał wygrać to trofeum, ponieważ trzymała go zła osoba. Mówi, że zostało to odnowione z pasją i celem. Dali temu tytułowi więcej życia. Większość osób powie, że ''Mistrzostwem jest pas WWE. Zawsze jest tak, że tytuł jest strzeżony i nie każdy będzie miał okazję zbliżyć się do tego trofeum. To nie jest przypadek z tytułem, ponieważ to jest to, w co wierzy, to jest to, co Stany Zjednoczone znaczą. To jest symbol doskonałości, sportowej rywalizacji i szansy. On daje szansę każdemu facetowi, który ma na tyle odwagi, aby to zrobić. Możesz być gwiazdą WWE, częścią Authority albo nawet gwiazdą NXT. Każdy ma szansę. John mówi, że jest tylko jeden człowiek, który nie otrzyma szansy i nazywa się on Rusev. Zmierzy się z nim w niedzielę w ''I Quit'' Matchu. Dodaje także, że on nigdy się nie poddaje. W zeszłym tygodniu, Rusev powiedział, że skonfrontuje się z nim w ringu, że doprowadzi do tego, że się podda. John mówi, że powinien odwołać Open Challenge, lecz po chwili dodaje, że nie podoba mu się ten pomysł. Pyta się fanów, czy chcą zobaczyć Open Challenge, na co się oczywiście zgodzili. Jako, że reakcje były pozytywne. Cena stwierdził, że jego otwarte wyzwanie rozpoczyna się właśnie teraz. You want some, come get some. Na wyzwanie Johna Ceny odpowiada... Neville!!!

Walka: United States Championship Match - John Cena vs. Neville

Rozpoczynają od zwarcia, Cena zepchął Neville'a do narożnika. Sędzia po chwili to przerwał. Mamy kolejną próbę, lecz tym razem John Cena przeszedł od razu do arm baru. Neville w sprytny sposób to skontrował, aż John był pod wrażeniem. Obaj ponownie słuchają chantów fanów, Cena wymierzył Neville'owi cios w twarz. Następnie wykonał irish whipa i powalił go łokciem w twarz, pin - 1..kick out. Mamy chin lock, Neville się wydostał i skontrował to. Szykowało się coś z odbicia od lin, lecz Neville zrobił unik i wykonał Cenie pięknego kopniaka w głowę. Lider Cenation wyszedł z ringu. Czas na reklamy...

Wracamy po przerwie, Cena ruszył z dwoma shoulderblockami, do tego chciał wykonać proto bomb, lecz Neville skontrował to na german suplexa z pinem - 1..2..kick out. John Cena wyszedł z ringu, więc pretendent wykonał mu baseball slide. Do tego wykonał przepiękny skok z odbicia od trzeciej liny na mistrza Stanów Zjednoczonych!!! W ringu mamy pin - 1..2..kick out. Cena wygrał gierkę z Nevillem, by ostatecznie wykonać mu przy tym proto bomb. To oznacza także ''you can't see me'' i five knuckle shuffle. Mamy nieudane Attitude Adjustment, Neville powalił Cenę na matę, by po chwili wykonać przepiękne 450 splash z drugiego narożnika!!! Pin - 1..2..kick out! Cena wymierza rywalowi trzy uderzenia w twarz, Neville oddał mu kopniakiem z pół obrotu, odbił się także od lin i wpadł pod piękny skoop slam Johna Ceny! Pin - 1..2..kick out. Lider Cenation podnosi Neville'a i wynosi go pod Attitude Adjustment, jednak ten przeszedł do backslide'u - 1..2..kick out. Cena został zablokowany z atakiem w narożniku, Neville skoczył na niego, lecz został złapany! John wykonuje mu Attitude Adjustment, lecz staje na nogi! Neville powala mistrza pięknym kopniakiem w głowę, pin - 1..2..kick out. Fani chantują ''This is Awesome''. Pretendent do tytułu chciał ustawić swojego rywala pod 450 splash, lecz John miał inne plany, podciął Neville'a i przeszedł do STF!!! Neville sprytnie się wydostał przechodząc do pinu - 1..2..kick out. Cena wstaje i powala Neville'a przepotężnym clothesline'm! John nie trafia z atakiem w narożniku, do tego otrzymuje high kicka w głowę, lecz mimo tego wynosi Neville'a na plecy i wykonuje mu Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..kick out! Cena wstał, podchodzi do Neville'a, który był przy krawędzi ringu. Wziął go na narożnik i położył go na swoich plecach. Chciał wykonać Attitude Adjustment, lecz Neville wydostał się i przeszedł do powerbombu!!! Pin - 1..2..kick out. Neville następnie wchodzi na narożnik i wykonuje Red Arrow!!! W ringu mamy Ruseva, który zaatakował pretendenta do tytułu!!!

Zwycięzca: Neville przez dyskwalifikację

Neville zostaje odbity od lin, po czym otrzymuje superkicka i wypada z ringu. Rusev zajmuje się Johnem Ceną. Jemu także wykonuje superkicka, a chwilę później przechodzi do The Accolade! Sędzia starał się to przerwać, lecz nie dał rady. Rusev puścił akcję, kiedy Cena stracił przytomność. Fani zaczęli chantować ''We Want Lana''. Rusev wziął pas Stanów Zjednoczonych, wniósł go do góry i wielka flaga Rosji pojawiła się nad ringiem.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki