WWE RAW 04/05/2015: Raport


W ringu mamy już Johna Cenę, który jak zawsze otrzymał ciekawą reakcje od fanów, tym razem w postaci ''John Cena Sucks'', nawet po tym jak jego theme song już nie grał. ''I Quit''. Cena powiedział jak te słowa nagle mają znaczenie u wszystkich. Fani zaczęli śpiewać ''Ole, Ole''. John natomiast zaczął mówić, że miał do czynienia z przeciwnościami od wielu lat, ale się nie poddaje. Dodał, że na Payback zmierzy się z Rusevem po raz ostatni, ponieważ jeśli powie on ''I Quit'', to nie będzie zasługiwał na rewanż. John mówi, że fani go znają, ponieważ on nigdy nie powie ''I Quit'', a pojedynek na Payback przeciwko Rusevowi będzie brutalny. Mamy chanty ''Sami Zayn'', na co John skwitował, że ta widownia jest pełna ludzi z pasją. Powiedział, że na Payback nie będzie spokojny i będzie mówił za każdym razem ''nie'', jeśli zostanie zapytany o poddanie, ponieważ walczy on o to, w co wierzy. Na Payback wciąż będzie mógł powiedzieć ''The Champ is Here''. Jego Open Challenge jest otwarte właśnie teraz, więc ''you want some, come get some''. Chwilę później wybrzmiewa theme song...Breta Harta! Ten jednak nie jest ubrany w strój do walki, a będąc w ringu bierze mikrofon. John Cena był oczywiście totalnie zszokowany. Hart powiedział, że jest tutaj tylko z jednego powodu, ponieważ przyszedł wprowadzić rywala Johna Ceny. Już się szykował na zapowiedź zawodnika, gdy nagle wybrzmiewa muzyka Heatha Slatera. Ten powiedział, że nie pozwoli na to, aby jego chwila zostania mistrzem Stanów Zjednoczonych znowu zostanie zniszczona. Zaczął się kierować do ringu. Mówił, co mu się wydarzyło przez ostatnie tygodnie, że otrzymał RKO znikąd, że Rusev zaatakował go od tyłu. Następnie mówi, że jest chory i zmęczony tym wszystkim, gdy już wszedł do ringu otrzymał cios mikrofonem od Breta Harta! Kandyjczyk zaczął wprowadzać rywala Johna Ceny, którym w ostateczności okazał się... Sami Zayn!!! Przed walką nadszedł czas na reklamy..

Walka: United States Championship Match - John Cena vs. Sami Zayn

Wracamy po przerwie, Cena został zaskoczony jumping dropkickiem, dlatego też wypadł z ringu. Sami Zayn szykował jakiś atak od lin, lecz John się odsunął, więc były mistrz NXT w świetny sposób odbił się od lin. Otrzymał aż brawa od mistrza Stanów Zjednoczonych. Cena wraca do ringu. Miało być zwarcie, lecz John przeszedł od razu do back suplexu. Następnie mamy chin lock, po którym Zayn otrzymał po raz drugi back suplexa, pin - 1..2..kick out. Sędzia pokazywał rękoma znak X, co oznacza, że Sami nabawił się jakiejś kontuzji ramienia. Lekarz sprawdził jego lewe ramię, po czym Sami Zayn wrócił do walki. Obaj nie potrafili przez chwilę skupić uwagi, ponieważ uśmiechali się do siebie. Cena w końcu dotarł do rywala, kiedy odbił się od lin, otrzymał potężnego clothesline'a od niego! John inkasuje kilka uderzeń, ale mimo tego zdołał przejść do wykonania dwóch shoulderblocków oraz proto bomb. Przy ''you can't see me'', Sami Zayn przeszedł do roll upu - 1..2..kick out. Szykowało się Attitude Adjustment, lecz Zayn złapał się narożnika, dzięki temu zdołał po chwili wykonać z niego piękne cross body, pin - 1..2..kick out. Cena wypadł z ringu, a Zayn odbił się od lin i wykonał piękną plunchę! Wracamy do ringu, Cena podciął Zayna i przeszedł do STF! Ten nie miał zamiaru się poddać, dlatego też doszedł do lin, ku ucieszy fanów. Sędzia sprawdza co z Samim, ale ten wciąż walczy. Cena do niego podchodzi i nadziewa się na Anacondę Vice (tak mi się wydaje)! Dosyć szybko się wydostał, wziął rywala na plecy i starał się wykonać Attitude Adjustment, lecz i to mu nie wyszło. Zayn przeszedł do ładnego pinfallu, pin - 1..2..kick out. Sami następnie odbił się od lin i otrzymał potężnego clothesline'a! Cena podnosi go, bierze na plecy i wykonuje Attitude Adjustment, lecz warto wspomnieć, że Sami Zayn upadł na nogi, przynajmniej próbował. Obaj odbijają się od lin i mamy double clothesline'a. John i Sami są poza ringiem, Zayn bierze rozbieg, przeskakuje między ring postem a narożnikiem i wykonuje przepiękne DDT!!! Powracamy po chwili do kwadratowego pierścienia, Cena zaskakuje Samiego Zayna wykonaniem Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..kick out!!! Fani chantują ''Sami, Sami''. Cena podnosi swojego rywala, ale tylko po to, aby otrzymać Blue Thunder Bomb!!! Pin - 1..2..kick out! Fani chantują ''This is Awesome''. Czas na wymianę ciosów, którą w ostateczności wygrywa Cena, który wykonuje springboard stunnera. Do tego mamy kolejne Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena

Po pojedynku, John Cena podał rękę leżącemu Samiemu Zaynowi, ten odwzajemnił to i wstał. Lider Cenation następnie wzniósł jego rękę do góry i wyszedł z ringu, gdzie zaczął wraz z fanami bić mu brawa.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki