Artykuł: Kulisy rozwodu Johna Ceny i Elizabeth Huberdeau


Jak już dobrze wiecie, John Cena wziął ślub z Elizabeth Huberdeau w lipcu 2009 roku. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie niecałe trzy lata. Pozew o rozwód złożył John Cena, który zrobił to w maju 2012 roku. Kiedy Elizabeth dowiedziałaś się, że John chce się rozwieść, rzekomo była zaskoczona. Trudno tak dokładnie wskazać, co było tego przyczyną, ale już tydzień później po ogłoszeniu rozwodu, Elizabeth oskarżyła swojego męża o oszustwa, których dopuścił się względem niej. Tym powodem była oczywiście inna kobieta za jej plecami. I wierzcie lub nie, coś w tym mogło być. 

Były wrestler WWE, Kenn Doane, lepiej znany jako Kenny ze Spirit Squad bądź też w późniejszej fazie jako Kenny Dykstra, obwiniał Johna o romans z Mickie James, który zrujnował jego relacje z byłą Divą WWE, i ostatecznie kosztowało go to pracę jakiś czas później. WWE by załagodzić sytuacje, przeniosło Dykstrę na SmackDown, by ten nie znajdował się w pobliżu Johna Ceny i Mickie James, by nie było jakiś niepotrzebnych awantur, sprzeczek, cokolwiek. Do dzisiaj mówi się w sumie, że między tymi panami nie jest za dobrze. Swoje do powiedzenia w tej sprawie miał także niejaki Kris Katera, który pracował w WWE w latach 2006-2010. W odpowiedzi dla fana, który opublikował wpis, że John Cena jest człowiekiem z dobrym sercem, napisał to: ''Oszukiwanie kilkukrotnie z różnymi kobietami w trakcie trasy, kiedy jego żona była nieświadoma w domu... niefajne!'' Katera powiedział także, że John Cena często rozmawiał o seksualnych wypadach z Jonathanem Coachmanem, który pracował w federacji jako spiker w okolicach 2008 roku. Jego słowa na ten temat: ''''Ciągłe rozmowy o spiknięciu się z tą dziewczyną lub tą dziewczyną. On i Jonathan Coachman zawsze o tym rozmawiali!'' Trzecim wrestlerem, który też wziął głos w tej sprawie, to Ryan Drew, który zazwyczaj występował na scenie niezależnej. Skomentował on sprawę na swojej stronie TheWrestlingHub.com: ''Będąc za nią, zostając oszukanym i zdradzonym, nie mam współczucia dla Johna Ceny. Nie ma usprawiedliwienia dla spraw pozamałżeńskich. Człowiek, który jest wzorem do naśladowania.. powinien się wstydzić za siebie.'' 

Na początku 2012 roku, oboje nie potrafili się dogadać w sprawie przebudowy ich własnego domu, co tylko doprowadzało do kłótni między małżeństwem. John i Elizabeth byli szkolną miłością uczęszczając do liceum w West Newbury, Massachusetts. Można powiedzieć, że jego była żona była praktycznie przez całą jego karierę wrestlerską przy nim. Przed wzięciem ślubu, oboje byli ze sobą przez prawie 12 długich lat. Do dzisiaj nie wiadomo, co tak naprawdę się do tego przyczyniło. Owszem, naprawdę wiele mówi się o zdradzie Johna Ceny, ale nigdy to nie zostało potwierdzone, dlatego też tak nie można twierdzić. W tej całej sprawie udział brała także federacja, która starała się, by nic złego nie wyszło. Wiele kontrowersji wypłynęło w 2013 roku, kiedy to podczas proma Johna Ceny i The Rocka, którzy mieli stoczyć walkę na WrestleManii 29 o pas mistrzowski WWE, wspomniano o tym, że lider Cenation wziął rozwód w 2012. To miało swoje argumenty w jakimś stopniu, ponieważ przedstawiano tam kompletnie zły rok Johna Ceny, lecz sprawa tego rozwodu to tylko jedyna kwestia, która została ukazana, pomijając wątek czysto wrestlingowy.

Adwokat Elizabeth, Raymond Rafool, stwierdził, że para była w stanie pracować ze wszystkim prywatnie. Na łamach Celebrity Gossip powiedział, że wszystkie sprawy zostały uregulowane i zostało to rozwiązane polubownie. Wszystkie warunki ugody są poufne. Tak przynajmniej twierdzi TMZ. Sami przedstawiciele Johna Ceny nie wzięli głosu w tej sprawie. John Cena po rozwodzie pozostawił jeden z tweetów - ''Jestem szczęśliwy, że wszystko zostało rozwiązane & cieszę się, że zrobiliśmy to poufnie!'' To oficjalnie zakończyło wielką wojnę, którą toczyła się między nimi. John i Elizabeth wzięli rozwód 20 lipca 2012 roku. 
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

5 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
Anonimowy
Jakub
1 maja 2015 22:46 ×

Prawie nigdy nie ma komentarzy, mogę się założyć że czytających jest dużo - bardzo ciekawe są Twoje/Wasze artykuły, i dziękuję że założyliście bloga tego typu. :)
Ja sam z reguły tylko czytam, także radzę nie przejmować się brakiem komentujących.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
avatar
2 maja 2015 11:12 × Ten komentarz został usunięty przez autora.
avatar
Anonimowy
Jakub
2 maja 2015 11:14 ×

ja również czytam ;)

Odpowiedz
avatar
2 maja 2015 11:48 ×

Owszem, dużo ludzi czyta moje wpisy, tutaj nie mam co narzekać, ale zawsze miło jest, kiedy się pojawiają komentarze :)
W takim razie bardzo mi miło. Blog jest robiony dla Was :)

Również pozdrawiam.

Odpowiedz
avatar
Anonimowy
Jakub
3 maja 2015 00:40 ×

Aż miło czasem poczytać :)

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki