WWE RAW 13/04/2015: Raport


Dzisiejsze RAW w Londynie otwiera obecny mistrz Stanów Zjednoczonych, John Cena. Lider Cenation jest już w ringu, mając przy sobie mikrofon. Powiedział by nikt nie regulował głosu, RAW jest na żywo z Londynu, a Londyn jest głośny. John mówi, że niestety dla niego, wydaje mu się, że Londyn i on nie mają dobrych układów, jednak budynek jest pełny. Publika z Londynu ma więcej emocji i energii niż jakakolwiek inna publiczność. Uważa, że Londyn zasłużył na WrestleManię, ale władze będą chciały zaczekać. Rusev mógł walczyć, lecz woli zaczekać do Extreme Rules. Mówi, że chcą zobaczyć jak walczy, a nie rozmawia, dlatego też United States Title Challenge będzie teraz kontynuowane. A na otwarte wyzwanie odpowiada... Bad News Barrett! BND powiedział, że zgadza się z Johnem. Po co miałby czekać na pokonanie Daniela Bryana o pas Interkontynentalny skoro spokojnie może pokonać Johna o pas Stanów Zjednoczonych przed najwspanialszym krajem na świecie, Anglią.


Walka: United States Championship Match - John Cena vs. Bad News Barrett

Mamy gong, John Cena wyszedł na chwilę poza liny, lecz wrócił. Lider Cenation przeszedł do headlocku, jest odbicie od lin i shoulderblock dla Bad News Barretta, pin - 1..kick out. John powraca do headlocka, tym razem zszedł do parteru. Barrett wstaje, wydostał się z akcji, zadał także swojemu rywalowi kopniaka w głowę. Cena wyszedł z ringu, jednak po dłuższej chwili wrócił. Po raz trzeci mamy headlocka, Barrett wydostał się, Cena odbił się od lin i otrzymał potężengo big boota! Pin - 1..2..kick out. John wciąż przeważał, wykonał shoulderblocka, a drugiego już nie dał rady, ponieważ mamy unik ze strony Barretta. Pretendent do tytułu ustawił sobie Cenę na linach i zadał mu pięć potężnych kolan na głowę, a do tego big boota! BNB nie trafił z atakiem w narożniku, Cena zaskoczył go następnie dropkickiem. Po chwili wchodzi na narożnik i wykonuje cross body, pin - 1..2..kick out. Szykowało się na momentum Ceny, lecz Barrett uciekł z ringu. Cena ruszył za nim, lecz to był błąd, ponieważ został wbity irish whipem w stalowe schodki. Wracamy do kwadratowego pierścienia, Barrett nie trafia z elbow dropem, co wykorzystuje jego rywal, który wykonał proto bomb oraz ''you can't see me'' z five knuckle shuffle. Nieudana próba Attitude Adjustment, Barrett wykonał Wind of Change, pin - 1..2..kick out! Kontrola pojedynku po stronie Barretta, który w pewnym momencie dał się wziąć pod STF, na jego szczęście były blisko liny, co go uratowało. Cena otrzymał kopniaka w brzuch, a do tego jeszcze w głowę! Pin - 1..2..kick out. Czas na wymianę ciosów, którą wygrał Bad News Barrett. Mało tego, wykonał także Wasteland!!! Pin - 1..2..kick out! Szykowała się jego ostateczna broń, czyli Bullhammer, tej akcji jednak nie ma, ponieważ Cena przeszedł do Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..kick out! John wstał jako pierwszy,wyniósł Barretta na plecy, lecz nie udało mu się wykonać Attitude Adjustment, odbił się od lin i otrzymał potężnego Bullhammera!!! Pin - 1..2..kick out! Fani chantują ''This is Awesome''. Cena robi unik przy ataku rywala i wykonuje springboard stunnera! Od razu przeszedł do Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena

Po pojedynku wybrzmiała muzyka Ruseva, lecz zamiast niego, na rampę wyszła Lana. Ta zaczęła coś tam mówić, gdy nagle do ringu od tyłu wkroczył Rusev, który znokautował Johna Cenę łańcuchem! Lana następnie powiedziała, że na Extreme Rules, John Cena zmierzy się z Rusevem w Russian Chain Matchu! Na koniec mamy wielką flagę Rosji oraz Ruseva wznoszącego pas Stanów Zjednoczonych nad nieprzytomnym Johnem Ceną.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki