WWE RAW 06/04/2015: Raport


Czas na Johna Cenę, który przychodzi do ringu. Stwierdził, że ma nam coś do powiedzenia, przed jego Open Challenge. John wspomina, że miasto Austin zadeklarowało dzisiejsze ''WWE Day'' i brzmi to jakby byli rozpaleni. Mówi, że jest dumny mówiąc, że ''The Champ is HERE!''. John mówi, że słyszy niektórych ludzi, którzy byli zadowoleni, kiedy pokonał Ruseva. Słyszy niektórych ludzi, którym nie przeszkadza jak ktoś przyjdzie do ringu i weźmie ten tytuł od niego. Walczył ciężko o ten tytuł i za tym, co stoi. Stany Zjednoczone są krajem szansy, a ten tytuł jest symbolem doskonałości. Ten tytuł jest szansą dla kogoś dobrego. John mówi, że Rusev chce rewanżu o pas Stanów Zjednoczonych na Extreme Rules, ale co z dzisiaj? Co z nami? Co z wami? Tylko dlatego, bo Rusev chce siedzieć na dupie do czasu Extreme Rules. Dlaczego nie możemy mieć walki o pas Stanów Zjednoczonych tutaj, w tym momencie w Austin? Dodaje, że ktokolwiek przyjmie wyzwanie i będzie to szansa. Mówi, że nie będzie to łatwe.  Zrobisz krok do przodu albo zostaniesz zgnieciony. You want some, come get some! Na jego wyzwanie odpowiada... Stardust.

Walka: United States Championship Match - John Cena vs. Stardust

Rozpoczynają od zwarcia, Cena od razu przeszedł do headlocku. Stardust się wydostał i przeszedł do arm baru. Stardust nie dał wyrzucić się z ringu, lecz otrzymał od lidera Cenation skoop slama oraz trzy elbow dropy. Cena odbija się od lin i wykonuje shoulderblocka. Następnie mamy irish whipa do narożnika, Cena podchodzi do niego i wykonuje mu vertical suplexa. Odbija go ponownie od lin i powala go clotheslinem, pin - 1..2..kick out. Mamy chin locka, Stardust się oczywiście wydostał, lecz został zatrzymany mocnym łokciem w twarz. Mamy arm bar, kopnięcie oraz uderzenie w brzuch od Johna Ceny. Stardust wyszedł z ringu, a to oznacza czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, John Cena wyniósł Stardusta na plecy, lecz ten się wydostał. Mało tego, odbił się od narożnika nogami i zadał Johnowi potężne kopnięcie w głowę, pin - 1..2..kick out. Mamy zablokowany atak w narożniku, Stardust wykorzystuje sytuacje i wykonuje ciekawą kombinację skoop slamu, pin - 1..2..kick out. Pretendent wychodzi za liny, od których się odbjia i skacze, lecz przez to inkasuje powerbomba! Pin - 1..2..kick out. Mamy Attitude Adjustment, jednak Stardust stanął na nogach. Wykorzystuje ten fakt i wykonuje alabama slam, pin - 1..2..kick out. Stardust chciał wykonać Cross Rhodes, ale zamiast tego, mamy skoop slam z pięknego przejścia od Johna Ceny! Pin - 1..2..kick out. Nieudana próba Attitude Adjustment, ponieważ Stardust przeszedł do roll upu, pin - 1..2..kick out. Cena zaskakuje rywala proto bombem, dalszej części momentum nie ma, ponieważ John otrzymał kopniaka w głowę od rywala, a do tego także potężne DDT, pin - 1..2..kick out. Stardust wszedł na narożnik i wykonał moonsaulta! Pin - 1..2..kick out. Szykowała się jakaś akcja od pretendenta z odbicia lin, lecz wtedy został podcięty pod STF! Dosyć szybko doszedł do lin, do powtórki nie doszło, ponieważ Stardust wykonał Johnowi Cross Rhodes!!! Pin - 1..2..kick out! John Cena powtarza akcję z WrestleManii, czyli springboard stunnera! Do tego mamy także Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena
 
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
7 kwietnia 2015 10:26 ×

to jest prawdziwy mistrz nie boi sie walk o pas a wiec organizuje open chalence Brawo oto prawdziwy mistrz

Patryk Adamiak
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki