Feud: John Cena vs. Christian (2005)


6 czerwca 2005 roku na RAW odbył się draft, gdzie już na początku show poznaliśmy pierwszego zawodnika, który przeszedł na poniedziałkową tygodniówkę. Był nim oczywiście John Cena, który już na wstępie wziął udział w Highlight Reel Chrisa Jericho. W pewnym momencie przerwało im nadejście Christiana i Tysona Tomko. Lider Cenation standardowo robił sobie żarty i wykonał rap po długiej przerwie. Oczywiście doszło do brawlu, w którym Cena poradził sobie ze swoimi rywalami, Christian wypadł z ringu, a Tomko otrzymał FU!

Już tydzień później doszło do pojedynku drużynowego, w którym John Cena i Chris Jericho pokonali Christiana i Tysona Tomko. Po walce, Cena został zaatakowany przez Y2Ja i dosyć nieźle od niego oberwał. Chwilę później na zapleczu, Erick Bischoff zapowiedział na Vengeance triple threat match o pas mistrzowski WWE, w którym John Cena zmierzy się z Christianem i Chrisem Jericho.

Na finalnym epizodzie RAW, John Cena zmierzył się z Muhammadem Hassanem o pas WWE, oczywiście go pokonał w około dwie minuty. Kiedy John Cena znajdował się na stage'u, został zaatakowany od tyłu przez Chrisa Jericho. Gdy sobie już nie radził, zjawił się Christian, który mało zdziałał i nawet sobie uciekł. Y2J nie odpuścił i dopiął swego.

Vengeance 2005
W pojedynku swoje chciał zrobić Tyson Tomko, lecz ostatecznie nie zdołał wspomóc swojego kolegę. Starcie zostało zakończone po tym jak John Cena wymierzył Christianowi FU, by chwilę wcześniej znokautować Y2J nogami rywala. Tym samym pas mistrzowski WWE nie zmienił swojego właściciela. (Raport)

Noc później, John Cena, Shawn Michaels oraz Hulk Hogan zmierzyli się z Chrisem Jericho, Christianem i Tysonem Tomko w six-man tag team matchu. Pojedynek wygrali face'owi, a zwycięstwo dał im Hulkster. Po starciu, trójka wrestlerów pozowała wspólnie w kwadratowym pierścieniu.

Przeczytaj również:
WWE RAW 06/06/2005
WWE RAW 13/06/2005
WWE RAW 20/06/2005
WWE Vengeance 2005
WWE RAW 27/06/2005
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki