WWE RAW 30/03/2015: Raport


Do ringu przychodzi nowy mistrz Stanów Zjednoczonych, który ma także nowy t-shirt. John powiedział, że będzie słyszał o momentach WrestleManii całą noc. Mówi, że widownia nie otrzymała takiego szacunku na jaki zasłużyli. Są głośni i wokalni. Jest otoczony przez grupę obiecujących muzyków. John przypomina ludziom, którzy śpiewają, że jest do bani, że ''The Champ is Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeere!!!''. Następnie mówi, że jest ubrany jak Johnny Cash, jednak wciąż nazywa się John Cena. Nie próbuje zmienić umysłu kogokolwiek. On nie ma zamiaru uciekać od walki. Chciał tego pasa, ponieważ ludzie zasługują dzisiaj na title match. Mówi, że ktokolwiek znajduje się na zapleczu, niech wychodzi i weźmie to. A na wyzwanie Johna Ceny odpowiada... Dean Ambrose!

Walka: United States Championship Match - John Cena vs. Dean Ambrose

John Cena od razu przeszedł do headlocku w parterze. Dean się podnosi, dochodzi do lin i odpycha swojego rywala! Mistrz Stanów Zjednoczonych po chwili przechodzi drugi raz do headlocku, Cena odbija się od lin i powala Deana shoulderblockiem. John Cena został zaskoczony hiptossem. Po tej akcji wyszedł z ringu. Czas na reklamy...

Wracamy po przerwie, John Cena utrzymuje swojego rywala w chin locku. Kiedy Dean starał się wydostać, Cena całym impetem wbił go w matę.Dean ruszył ze swoim momentum, dorzucając do tego atak w narożniku i bulldoga. Mamy unik przy skoku z narożnika, John wykonał proto bomb. Po chwili mamy także ''you can't see me'' i five knuckle shuffle. Ambrose starał się wykonać roll up, lecz to nie dało mu zwycięstwa. W swoim stylu, Dean odbija się od lin i powala Johna clotheslinem. Nieudana próba Dirty Deeds, podobnie jest także z Attitude Adjustment. To czas na wymianę ciosów, która została wygrana przez Deana Ambrose'a, który zakończył wszystko tornado DDT z narożnika! Pin - 1..2..kick out. Lider Cenation znajduje się poza ringiem, a Dean postanowił wejść na narożnik i wykonać flying elbow drop! Po chwili obaj wracają do ringu, Ambrose podchodzi do Johna Ceny, a ten ma dla niego Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..kick out! Cena wziął Ambrose'a na narożnik, by wykonać super Attitude Adjustment, lecz jego rywal tak łątwo się nie dał. Mało tego, zdołał wypracować sobie pozycję aby wykonać powerbomb. Co ciekawe, John od razu wstał i przeszedł do STF!! Dean zdołał dojść do lin, a John jest w lekkim zdumieniu. Fani chantują ''John Cena sucks''. Mamy nieudaną próbę Attitude Adjustment, ponieważ Ambrose wydostał się, podciął Johna i przeszedł do STF!!! Kiedy John dochodził do lin, Ambrose puścił akcję i przeszedł z rywalem do środka ringu, drugie podejście do STF było już nieudane. John Cena wyniósł Ambrose pod Attitude Adjustment, lecz nie zobaczyliśmy tej akcji, ponieważ Dean wykonał Dirty Deeds!!! Pin - 1..2..kick out! Czas na kolejną wymianę ciosów, która opatrzona była w wiele kontr. Ambrose odbił się od lin i wykonał running cross body. Warto jednak zauważyć, że John Cena złapał rywala, wstał z nim, przerzucił na plecy i wykonał Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena


Po pojedynku, John stoi w ringu i przygląda się Deanowi. Miał już zamiar odejść, lecz przed tym podał rękę rywalowi i dopiero udał się na zaplecze.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki