WWE RAW 09/03/2015: Raport


Rusev z Laną szli na zapleczu, gdy nagle zostali zatrzymani przez Johna Cenę. Mistrz Stanów Zjednoczonych powiedział, że ten nie dostanie pojedynku. Cena podniósł głos i powiedział, że go to nie obchodzi. On wie, że udział na WrestleManii jest przywilejem, a nie prawem. Miał przywilej przyjechać do tego kraju, by wspierać swoją rodzinę. Niech będzie dumnym bohaterem Federalnej Rosji. To nie daje mu prawa wchodzenia każdego tygodnia do ringu, by oczerniać ten kraj. Stwierdził, że ma prawo zamknąć Rusevowi twarz. Na sam koniec dodał, że jeżeli Rusev powie chociaż jedno słowo na temat Stanów Zjednoczonych, to nie będzie potrzebował pojedynku na WrestleManii. Po tych słowach, Rusev odszedł uśmiechnięty.

Kiedy to Rusev pokonał w bardzo szybkim pojedynku Curtisa Axela, postanowił coś jeszcze powiedzieć. Rusev stwierdził, że ten tytuł reprezentuje każdego z nas, ponieważ on jest urojeniem. W prawdziwych dniach Hulkamanii, Ameryka była silna. Żyją przeszłością. Amerykanie chcą negocjować. Są tchórzami. Jeśli mieliby serce, byłoby pełne chorób. Gdyby mieli duszę, Bóg patrzyłby i splunąłby. Rusev z tych słów był zadowolony, gdy nagle na rampie zjawił się John Cena, który miał kamienną twarz. Po chwili zdjął czapkę i koszulkę, ruszył w stronę ringu! Lider Cenation szybko powalił Ruseva i od razu przeszedł do STF! Chwilę później puścił akcję i przeszedł z Rusevem na środek ringu, gdzie po raz kolejny zapiął STF, po którym jego rywal stracił przytomność!! John postanowił pójść po butelkę wody, którą oblał Ruseva, obudził się dzięki temu, dlatego też John Cena zapina po raz trzeci STF!!! Lana nie mogła na to patrzeć, więc wzięła mikrofon i bezsilnie starała się, by John Cena puścił Ruseva. Ostateczenie zgodziła się dać Johnowi pojedynek na WrestleManii. Dodała też, że to starcie będzie o pas Stanów Zjednoczonych! John Cena postanowił puścić swój chwyt, był zadowolony z tego powodu. Warte odnotowania jest to, że Rusev przy trzecim STF już klepał. W rytmie swojego theme songu opuścił arenę, a sędziowie zajęli się nieprzytomnym Rusevem.

-----
Taki bonusik na sam koniec, trochę wcześniej niż ten segment, odbył się występ na żywo Wiza Khalifa. Niby nic w tym nadzwyczajnego, możliwe, jednak raper miał na sobie koszulkę Johna Ceny. Macie kilka jego fotek ;).
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki