WWE Backlash 2008 - Raport


Walka: Fatal 4-Way Elimination Match o WWE Championship - John Cena vs. Randy Orton vs. Triple H vs. JBL

Niestety początku walki nie znalazłem, dlatego jest tak troszkę urwane.

JBL wyleciał z ringu. Triple H ruszył więc na Randy'ego Ortona, którego po chwili wbił w ring post. JBL wyciągnął Huntera z ringu, to był błąd, ponieważ otrzymał irish whip na stalowe schodki! Szykowało się na Pedigree poza ringiem, lecz JBL miał inne plany. W ringu, John Cena walczy z Randy'm Ortonem. Lider Cenation zdołał wykonać throwback oraz diving leg drop z narożnika. Od razu po tym przeszedł do STF!!! Do kwadratowego pierścienia wrócił JBL, który nic nie zrobił, cieszył się z tego. Uśmiech z twarzy zabrał mu Triple H, który podciął go i przeszedł do cross face! W pewnym momencie, JBL zaatakował twarz Johna Ceny, dlatego też ten puścił akcję poddaniową na Ortonie. Cena po raz kolejny zajął się Ortonem, ''przypadkowo'' wepchnął go na JBLa i Triple H'a, dlatego też i ta akcja została przerwana. John Cena chciał wykonać jakiś atak z rozbiegu, lecz Randy Orton wyrzucił go z ringu. JBL wstaje i zaskakuje Ortona potężnym big bootem, pin - 1..2..kick out. Ogólnie Orton wypracował sobie przewagę nad JBLem, lecz wszystko skończyło się, kiedy znajdował się na narożniku. Stamtą otrzymał podwójny powerbomb wraz z superplexem!!! John Cena i Triple H wykonują pinfalle na rywalach, pin - 1..2..kick out! Czas na wymianę ciosów między Johnem Ceną, a Triple H'em. Ku zaskoczeniu wszystkich, zdecydowanie wygrał to John Cena. Mamy irish whip do narożnika, Hunter się odbija i otrzymuje suplexa, pin - 1..2..kick out. Czas na momentum Johna Ceny, czyli dwa shoulderblocki, proto bomb, ''you can't see me'' i...spinebuster od Triple H'a! Nieudana próba Pedigree, Cena wykonał unik przy ataku JBLa i wymierzył mu FU!!! John pozbył się Huntera z ringu i postanowił przejść do STF na swoim drugim rywalu, który się poddał!!!

JBL został wyeliminowany!

John Cena nie zdołał puścić jeszcze akcji, a już otrzymał od Randy'ego Ortona potężny punt kick w głowę!!! Pin - 1..2..3!!!

John Cena został wyeliminowany!

Ogólnie w internecie nie znalazłem całej walki, jeśli chodzi o wideo, od eliminacji Johna Ceny pozostało może z pięć minut walki, więc nie widzę sensu pisania, zwłaszcza, że do końca samego pojedynku pozostaje ponad 15 minut... Napiszę tylko końcówkę walki, trudno.

Pod koniec pojedynku, Triple H próbował wykonać Pedigree, lecz Randy Orton chciał to skontrować na RKO. Nie wykonał tego, ponieważ Hunter przeszedł do kolejnej próby Pedigree, tym razem skutecznej. Pin - 1..2..3!!! Nowy mistrz WWE!!!

Randy Orton wyeliminowany!

Zwycięzca: Triple H
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki