Feud: John Cena vs. The Shield (2013)


Początek rywalizacji z The Shield ujrzeliśmy noc po tym jak John Cena został zwycięzcą Royal Rumble Matchu. Lider Cenation wyszedł do ringu, by wybrać mistrzostwo, o które się zmierzy na WrestleManii. Po jego speechu wybrzmiała muzyka Tarczy, która kierowała się do ringu przez trybuny. Roman Reigns, Dean Ambrose oraz Seth Rollins otoczyli Johna Cenę, by po chwili go zaatakować! Na pomoc Johnowi Cenie przybył Sheamus, jednak on również oberwał od przeciwników. Nadszedł czas także na Rybacka, który początkowo nawet nieźle sobie radził, ale ostatecznie zebrał lanie od trzech przeciwników. Tarcza rozegrała to bardzo zespołowo, ponieważ Ryback został wbity w stalowe schodki, Sheamus w ring post, a John Cena zainkasował od nich triple powerbomb w ringu!

W następnym tygodniu, Brad Maddox chciał się okazać bohaterem, by rozprawić się z całym The Shield, lecz Ci go bez większych problemów zniszczyli, a na sam koniec dorzucili triple powerbomb. Po tym ataku wybrzmiała muzyka Johna Ceny, który ku zaskoczeniu wyszedł przez trybuny, po chwili mamy Rybacka oraz także Sheamusa, którzy również wychodzą do ringu przez widownie. Trójka z The Shield chciała ucieknąć, lecz drogę zagrodzili im inne gwiazdy WWE stojące na rampie. Postanowili więc wrócić do ringu, gdzie zostali otoczeni przez Johna Cenę, Rybacka oraz Sheamusa. Doszło więc do brawlu, z którego zwycięsko wyszli face'owie.

Na finałowym RAW przed galą Elimination Chamber, John Cena, Sheamus oraz Ryback zmierzyli się z 3MB, których bez większych problemów pokonali. Trochę później do ringu przyszło trio z The Shield. Panowie ogółem wypowiadali się na temat Johna Ceny. Seth Rollins stwierdził, że go nie lubią, że jest porażką. Dean Amborse powiedział, że John Cena może sobie mówić co tylko chce, a za to go nie spotykają żadne konsekwencje. Roman Reigns dodał, że to jest największy problem od dekady, John Cena, oni rozwiążą ten problem. The Shield wezwało do ringu swoich rywali, gdy nagle zgasło światło, a gdy już się zapaliło, w ringu był już John Cena, Sheamus oraz Ryback, którzy rzucili się na nich z atakiem! I tym razem górą byli face'owie.

Elimination Chamber 2013
Pod koniec tego pojedynku, Ryback był gotowy wykonać Shellshocka Sethowi Rollinsowi, lecz w ringu pojawił się Roman Reigns, który wymierzył mu speara. John Cena był lekko zamroczony i nie widział, co się działo, sytuacje wykorzystał Seth Rollins, który wykonał zwycięski pinfall dla The Shield! (Raport)

29 kwietnia na RAW, John Cena w drużynie z Danielem Bryanem i Kane'm przegrał z The Shield w six-man tag team matchu.

Dwa tygodnie później odbył się pojedynek drużynowy na eliminacje w tych samych składach. Kane i Daniel Bryan zostali wyeliminowani jako pierwsi, potem przyszedł czas na Romana Reignsa, by na sam koniec Dean Ambrose i Roman Reigns zostali zdyskwalifikowani.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki