Feud: John Cena vs. Kevin Federline (2006)


Ta rywalizacja, o ile tak ją można nazwać, rozpoczęła się 16 października 2006 roku na RAW. Kevin Federline tamtego wieczoru był specjalnym gospodarzem show. Początkowo miał segment z Johnnym Nitro oraz Meliną, jednak w trakcie postanowił wyjść sobie John Cena. Jak przystało na niego, zaczął sobie robić żarty z jego całej twórczości. W jego obronie chciał stanąć Johnny Nitro, lecz ten dosyć szybko zebrał łomot od Johna Ceny i pożegnał się z ringiem. Chwilę później w ringu znalazł się Big Show, Booker T, a tuż za nimi zjawił się Vince McMahon. Ogólnie na gali Cyber Sunday miało dojść do walki mistrzów, w której obecność Johna Ceny była obowiązkowa. Federline został zapytany przez Johna, jaki pas według niego znalazłby się na szali na gali Cyber Sunday. Ten wybrał pas WWE, który w tamtym czasie był w posiadaniu Johna Ceny. Niby wszystko byłoby okej, gdyby John nie postanowił wymierzyć mu potężnego FU!

W następnym tygodniu, Kevin Federline na początku show poinformował wszystkich, że powrócił tutaj, by dokonać zemsty na Johnie Cenie. Jeszcze tego samego wieczoru, on i Johnny Nitro podjęli się walki 2 na 1 przeciwko mistrzowi WWE. W trakcie walki, Cena otrzymał mocnego liścia w twarz od Kevina Federline'a, który po tym postanowił uciec na rampę. Mimo wszystko zwycięstwo zgarnął John Cena. Po pojedynku, Big Show i Booker T zaatakowali Johna i wykonali mu podwójną akcje. Z przebiegu sytuacji oczywiście zadowolony był Federline.

6 listopada na RAW, Kevin Federline postanowił wyzwać Johna Cenę na pojedynek, który wyznaczył na 1 stycznia, na poniedziałkowe show w Miami. Lider Cenation jeszcze tego samego wieczoru przyjął wyzwanie.

Noworoczne RAW przyniosło nam walkę bez dyskwalifkacji, gdzie John Cena podjął się wyzwania w postaci Kevina Federline'a. W trakcie walki, Johnny Nitro interweniował w tym starciu, dlatego też Federline wykonał swojemu przeciwnikowi low blow. Mimo wszystko, John Cena wyniósł go na plecy, by wykonać FU. W walce doszło do kolejnej interwencji, tym razem przyczynił się do niej Umaga, z którym John Cena w między czasie rywalizował. WWE Champion zgarnął łomot od rywala, a wszystko wykorzystał Federline, który z łatwością zgarnął zwycięski pinfall! Jeszcze tego samego wieczoru, John Cena zmierzył się z Umagą, Armando Estardą, Johnnym Nitro oraz The Coachem w Handicap Matchu 4 na 1. Sama walka zakończyła się poprzez dyskwalifkację, ponieważ Cena zaatakował Umagę krzesełkiem. Na sam koniec, John złapał Federline'a, któremu wymierzył FU!

Tak też zakończyła się ta rywalizacja bez większej historii, zresztą sami widzicie.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki