Feud: John Cena vs. The Great Khali (2007)


30 kwietnia 2007 roku na RAW, John Cena miał zmierzyć się z Shawnem Michaelsem w walce wieczoru. Do pojedynku jednak nie doszło, ponieważ trochę wcześniej, HBK został zaatakowany na zapleczu przez Khaliego. Podobna sytuacja czekała Edge'a, a potem Randy'ego Ortona. Oczywiście nie zostało to pokazane jako atak Khaliego, lecz później się to potwierdziło. Do ringu wyszedł nieco zdenerowany John Cena, który stwierdził, że ktoś na zapleczu chce, aby przykuło to uwagę mistrza WWE. Dodał także, że nieważne kim ta osoba jest, ma się natychmiast pojawić w ringu. Tak też się stało, wybrzmiała muzyka The Great Khaliego, który po chwili był już w ringu. Ogólnie doszło do brawlu, z którego zwycięsko wyszedł Khali.

Kolejny tydzień przyniósł nam walkę Johna Ceny z Randy'm Ortonem. Sam pojedynek zakończył się brakiem rezultatu, ponieważ w trakcie tego starcia pojawił się The Great Khali, który zabrał ze sobą pas WWE, który należał do Johna Ceny. To oczywiście przykuło jego uwagę, dlatego też ruszył do niego, lecz wtedy został znokautowany przez olbrzyma! Po tym wszystkim, Khali odszedł na zaplecze z tytułem mistrzowskim WWE.

Następny epizod RAW przyniósł nam ich konfrontację. Na samym początku w ringu pojawił się John Cena, który wydawał się być smutny. Lider Cenation wziął mikrofon i powiedział, że tydzień temu został upokorzony. Powiedział, że ludzie mówili mu, że Judgment Day było błędem, że Judgment Day będzie jego egzekucją. Stwierdził, że The Great Khali ma coś, co należy do niego i chce tego z powrotem w tym momencie. Na titantronie pojawił się Khali. Wraz z nim był jego tłumacz, który powiedział, że nikt nie osiągnął tyle, co The Great Khali przez ostatnie trzy tygodnie. Khali na koniec stwierdził, że w niedziele zostanie WWE Championem, ostatecznie użył słów Johna Ceny - ''If you want some, come get some!'' W tamtym momencie, John Cena wybiegł z ringu i ruszył na zaplecze. Po chwili znalazł Khaliego, dlatego też doszło do wielkiego brawlu, który i tym razem wygrał Khali. Cena został po prostu zniszczony.

Judgment Day 2007
Początek pojedynku należał do Khaliego, który robił z Johnem Ceną, co chciał. Końcówka walki pokazała, że zwycięzca może być tylko jeden. Lider Cenation wykonał swojemu rywalowi diving leg drop z narożnika, by potem przejść do STF, po którym Khali się poddał! (Raport)

Noc później na RAW, Khali przyszedł ze swoim tłumaczem do ringu. Jego pomocnik przedstawił go jako człowieka, który powinien być mistrzem WWE. Khali zaczął coś tam mamrotać, nikt go nie rozumiał, dopiero tłumacz powiedział, że sędzia go oszukał. Został pokazany materiał wideo, gdzie zobaczyliśmy jak Khali miał nogę przy linach, kiedy otrzymał od Johna Ceny akcję poddaniową. Tłumacz stwierdził, że The Great Khali może pokonać Johna Cenę o pas WWE w każdym miejscu i o każdej porze. Chwilę później do ringu przyszedł John Cena, który doszedł do wniosku, że do czasu Judgment Day obawiał się Khaliego, ale to już się zmieniło, kiedy stanął z nim twarzą w twarz. Dodał, że jest w stanie pokonać Khaliego, gdzie tylko by chciał. Stwierdził, że także chce rewanżu z Khalim. Po tych słowach, Cena otrzymał potężny cios od Khaliego w głowę, by chwilę później zainkasować Chokeslama dwoma rękami!

28 maja na RAW, John Cena i Bobby Lashley zmierzyli się z The Great Khalim, Umagą i Shane'm McMahonem w Handicap Matchu 3 na 1. W trakcie walki, John Cena otrzymał od Umagi potężne Samoan Spike, natomiast Khali zajął się Lashleyem, którego ostatecznie znokautował. Wszystko zakończył Shane McMahon, który przeszedł po prostu do pinfallu na Bobby'm Lashleyu. Od razu po walce wyszedł Vince McMahon, który pogratulował swojemu synowi największego zwycięstwa w jego karierze.

Pięć dni później odbyła się gala Saturday Night Main Event, gdzie John Cena zmierzył się z The Great Khalim w non-title matchu. Lider Cenation przegrał ten pojedynek po otrzymaniu Chokeslama dwoma rękami. Po walce, tłumacz Khaliego wziął mikrofon i powiedział, że ten jest w stanie pokonać Johna Cenę w każdym miejscu i o każdej porze, dlatego też obaj zmierzą się na gali One Night Stand w Falls Count Anywhere Matchu! Na sam koniec stwierdził, że The Great Khali zostanie jutrzejszego dnia nowym mistrzem WWE. Po tych słowach odeszli na zaplecze.

One Night Stand 2007
Przez pewien okres czasu, walka należała do Khaliego. Wszystko zmieniło się po tym, jak pretendent do tytułu przeniósł się z Johnem Ceną na trybuny, gdzie górą okazał się mistrz WWE. Lider Cenation został wrzucony na koparkę, dołączył do niego Khali, który w ostateczności otrzymał od niego potężne FU z pojazdu! To dało zwycięstwo Johnowi Cenie. (Raport)

Pierwsze RAW po gali One Night Stand przyniosło nam konfrontację Johna Ceny z Vince'm McMahonem. Ogólnie doszło do tego, że McMahon ustalił triple threat match, w którym to John Cena miał bronić mistrzostwa WWE w walce z The Great Khalim i Umagą. W pewnym momencie, lider Cenation pozbył się Umagi z ringu, by po chwili Khali mógł otrzymać potężne FU! To zakończyło ten pojedynek, ale także ten feud, który zdecydowanie wygrał John Cena.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki