Feud: John Cena vs. ECW (2006)


Początek rywalizacji Johna Ceny z rosterem ECW został zapoczątkowany od startu jego feudu z ich przedstawicielem, Robem Van Damem. 6 czerwca doszło do podpisaniu kontraktu na ich walkę na galę ECW One Night Stand. Kiedy obaj złożyli już swoje podpisy i pojedynek stał się oficjalny, Do ringu przybył Balls Mahoney, Terry Funk, Tommy Dreamer oraz Sandman. Lider Cenation przez chwilę dawał sobie z nimi radę, lecz po uderzeniu kijem do kendo od Sandmana został po prostu zniszczony. Sabu dorzucił na sam koniec Atomic Arabian Facebuster na stół! Na pomoc Johnowi przybył roster RAW, dlatego też zawodnicy ECW uciekli w trybuny.

Następny epizod RAW został poświęcony na rywalizację tego rosteru z zawodnikami ECW. Dlatego też w walce wieczoru, John Cena zmierzył się z Sabu na ekstremalnych zasadach. W trakcie tej walki, John Cena wykonał swojemu przeciwnikowi FU, by potem przejść do STF. Walka zakończyła się brakiem rezultatu, ponieważ w ringu zjawił się Big Show, który go zaatakował.  Jako że doszło do interwencji, do ringu przybyły wszystkie gwiazdy, te z RAW oraz ECW, mieliśmy wielki brawl między nimi, i takim widokiem zakończyło się to wszystko.

ECW One Night Stand 2006
Na gali ECW One Night Stand, John Cena poniósł porażkę z Robem Van Damem, który tym samym odebrał mu mistrzostwo WWE. Warto jednak odnotować, że do jego porażki przyczynił się Edge, który interweniował w tym starciu. A chanty w stronę Johna, coś niesamowitego. (Raport)

Noc później na RAW, John Cena w walce wieczoru zmierzył się z Edge'm. Pojedynek zakończył się poprzez dyskwalifkację, ponieważ Lita postanowiła doprowadzić do dyskwalifkacji. Powodem tej decyzji było to, że przy ringu znajdowały się trzy gwiazdy ECW - Stevie Richards, Justin Credible oraz Balls Mahoney. Edge i Lita szybko uciekli na zaplecze.  Mimo, że John Cena miał na głowie trzech przeciwników, bez większych problemów poradził sobie z nimi przy użyciu krzesełka. Po wszystkim, John wziął mikrofon i powiedział, że pojawi się na pierwszym telewizyjnym odcinku ECW, by otrzymać to, co tylko będzie chciał.

Jesteśmy na pierwszym telewizyjnym odcinku ECW, John Cena zawitał w segmencie Paula Heymana, Roba Van Dama oraz Edge'a. Żadnych słów od niego nie usłyszeliśmy, ponieważ John Cena przyszedł do ringu, by rozprawić się z Edge'm. Doszło więc do brawlu między trójką zawodników, RVD zainkasował speara. Heyman oberwał trochę od Johna Ceny, który postanowił ruszyć przez trybuny po Edge'a. W między czasie do ringu przybyło kilku zawodników ECW, które sprawdzały, co jest z Paulem Heymanem.

19 czerwca na RAW, John Cena zmierzył się z innym przedstawicielem ECW, Ballsem Mahoneyem. Pojedynek oczywiście wygrał bez większego problemu, a zakończył wszystko po STF, po którym jego rywal się poddał. Od razu po walce, John Cena został zaatakowany przez Sabu, który wymierzył mu poteżnego chairshoota prosto w głowę! To jednak nie koniec, Sabu umieścił później swojego rywala na stole komentatorskim, wszedł na narożnik i wykonał pięknego springboard leg dropa!

John Cena zawitał na drugi telewizyjny epizod ECW, pojawił się w trakcie omawania jakiejś strategii Paula Heymana z zawodnikami na zapleczu. Lider Cenation miał podbite oko.  Stwierdził, że rozumie fakt, że ECW bardzo go nie lubi. Dodał, że na Vengeance może przynieść kogo tylko chce, kiedy to zmierzy się z Sabu. A jemu zaproponował Extreme Lumberjack Match na ich starcie podczas gali Vengeance. Sabu się zgodził, po tym John Cena był zadowolony i dumnie odszedł, tak w sumie wyszedł z areny.

Vengeance 2006
W trakcie walki doszło do brawlu między drwalami, mimo wszystko John Cena wykorzystał sytuacje i pokonał Sabu poprzez STF, po którym to się poddał. Trochę przed tym, John wykonał potężne FU swojemu przeciwnikowi poza ring, wprost na stół! Tym samym John Cena ostatecznie wygrał małą wojnę z ECW. (Raport)
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki