Feud: John Cena vs. Bobby Lashley (2007)


11 czerwca 2007 roku na RAW, Jonathan Coachman ogłosił pojedynek na Vengeance, gdzie byli mistrzowie zmierzą się z Johnem Ceną o mistrzostwo WWE. W skład tego pojedynku wchodził Bobby Lashley, Randy Orton, King Booker oraz Mick Foley.

W następnym tygodniu, uczestnicy zbliżającego się pojedynku zebrali się wspólnie w jednym ringu. Jeszcze przed wyjściem Johna Ceny, wrestlerzy wzajemnie starali się obwiniać za to, co przydarzyło się Vince'owi McMahnowi w zeszłym tygodniu, który tragicznie ''zmarł''. Nadszedł czas na mistrza WWE, który pojawił się w kwadratowym pierścieniu. Stwierdził, że Vince miał naprawdę wielu wrogów i mógł być to każdy. Na sam koniec dodał, że każdy powinien oddać hołd rodzinie McMahonów. Po tych słowach przerwało mu nadejście Jonathana Coachmana. Ten poinformował, że Vince ustalił, że to on będzie dowodził RAW, dlatego też ustalił pojedynek w hołdzie dla McMahona, John Cena i Bobby Lashley vs. King Booker i Randy Orton. Sam pojedynek zakończył się po RKO dla Lashleya, dlatego też Ortonowi pozostało tylko przejście do zwycięskiego pinfallu.

Vengeance 2007
John Cena podołał wyzwaniu i pokonał pięciu byłych mistrzów WWE w Five-Pack Challenge Matchu o mistrzostwo WWE. Starcie zakończyło się po tym jak John Cena pozbył się z ringu Bobby'ego Lashleya i Kinga Bookera, by na sam koniec wykonać Mickowi Foleyowi FU! (Raport)

2 lipca na RAW, William Regal ustalił Beat the Clock Challenge, którego zwycięzca zgarniał title shota na mistrzostwo WWE podczas gali The Bash, a wygrał go Bobby Lashley, który zdołał pokonać Sheltona Benjamnia w najszybszym czasie. Troszkę później przyszedł czas na podpisywanie kontraktu, William Regal oficjalnie ogłosił walkę na The Bash. John Cena przyszedł do ringu i stwierdził, że nie mógł się doczekać, by podpisać ten kontrakt na walkę. Kiedy obaj to już zrobili, Mr. Kennedy i King Booker T zjawili się w ringu, ponieważ zamierzali protestować, ich problem rozwiązał John Cena i Bobby Lashley, którzy pozbyli się rywali z ringu. Po tym wszystkim, Cena został zaskoczony przez swojego przyszłego rywala, który wymierzył mu niespodziewanie speara! Lashley na sam koniec wzniósł do góry pas WWE.

Na finalnym RAW przed galą The Great American Bash doszło do konfrontacji słownej między Johnem Ceną, a Bobbym Lashleym, którą kontrolował Jonathan Coachman. Ten zapytał Johna Cenę jak się czuł, kiedy otrzymał speara od Lashleya oraz czy się nie obawia, że straci pas przeciwko niemu w niedzielę. Lider Cenation zaczął sobie robić żarty z jego głupiego pytania, by na sam koniec stwierdzić, że było to najgorsze pytanie jakie kiedykolwiek od kogoś usłyszał. Potem doszło do konfrontacji między nim, a Lashleyem. Ogólnie miało dojść już do czynów, jednak Coachman kazał im przestać, ponieważ to było jego show, dlatego też pretendent do tytułu postanowił, że zrobi mu coś, co chciał już od dawna zrobić. Ruszył do niego, lecz wtedy Coachman uciekł na zaplecze. John Cena zaczął prowokować Lashleya, by ten powrócił do ringu i coś zrobił, lecz do tego nie doszło, ponieważ zjawili się sędziowie i ochroniarze, którzy zablokowali mu dojście do ringu, dlatego też udał się na zaplecze.

The Great American Bash 2007
Początek pojedynku miał nam ukazać pokaz siły obydwóch zawodników. Potem zaczął się prawdziwy wrestling, gdzie obaj wymierzyli po swoim finisherze, gdzie mieliśmy dwa kick outy. Mimo wszystko ostateczny krok należał do Johna Ceny, który wymierzył Lashleyowi piękne FU z narożnika, tym samym zachował mistrzostwo WWE przy sobie! (Raport)
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki