WWE Bragging Rights 2010 - Raport


W ringu mieliśmy już mistrzów tag team, Cody'ego Rhodesa i Drew McIntyre'a. Ich dobre miny popsuł anonimowy menadżer RAW, który dał im walkę. Na rampie pojawił się Wade Barrett, który wyznaczył do tego starcia Davida Otungę oraz...Johna Cenę!

Walka: John Cena i David Otunga vs. Cody Rhodes i Drew McIntyre - Tag Team Championship Match

Rozpoczął David Otunga oraz Cody Rhodes. Drużyna mistrzów świetnie ze sobą współpracuje, Otunga inkasuje ataki, raz od Drew McIntyre'a, a raz od Cody'ego Rhodesa. Członek Nexusa otrzymał podwójnego suplexa, po chwili zrobił szybką zmianę z Johenm Ceną, uderzając go w klatkę piersiową. Lider Cenation nie zareagował na to i ruszył do ataku. Rhodes po chwili otrzymał suplexa, pin - 1..2..kick out. Mamy także drugiego, tym razem z dłuższym przetrzymaniem w powietrzu, pin - 1..2..kick out. Otunga wszedł do ringu i zaczął coś mówić do Johna Ceny, odwróciło to jego uwagę, dlatego wykorzystali to jego rywale. W ringu mamy już McIntyre'a, który powalił Johna clotheslinem, pin - 1..2..kick out. Po dłuższej chwili obijania przez rywali, John Cena w końcu rozpoczął swoją ofensywę, wydostał się z chin locku Rhodesa i ruszył ze swoim momentum. Dwa shoulderblocki, szykował się proto bomb, lecz Rhodes stanął na nogi i wykonał zmianę z kolegą. To jednak czekało McIntyre'a, który otrzymał proto bomb oraz five knuckle shuffle. Rhodes odwrócił uwagę Johna Ceny, lecz wiele mu to nie pomogło, McIntyre wyleciał poza ring, a w między czasie mieliśmy zmianę. Rhodes nadział się na STF, po którym się poddał!!!

Zwycięzcy: John Cena i David Otunga

Od razu po walce David Otunga wziął dwa pasy tag team i zaczął świętować, to nie spodobało się Johnowi Cenie, który po chwili wymierzył mu Attitude Adjustment! Zabrał ze sobą dwa pasy i odszedł na zaplecze!
---
John Cena był obecny podczas walki wieczoru, w której Randy Orton zmierzył się z Wade'm Barrettem o WWE Championship. W trakcie tego pojedynku pojawił się Nexus, wtedy John Cena wspomógł Randy'ego Ortona. Trochę później, kiedy Randy Orton szykował się na RKO dla Wade'a Barretta, do ringu wszedł John Cena, który wykonał mu Attitude Adjustment! Tym samym Orton przegrał to starcie poprzez dyskwalifkację. Lider Cenation chciał wręczyć mistrzowi tytuł, lecz od razu otrzymał RKO!!! Po chwili to samo czekało wstającego Barretta!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki