Feud: John Cena vs. The Miz i R-Truth (2011)


19 września na RAW, John Cena wraz z CM Punkiem zmierzył się z The Mizem oraz R-Truthem. Obaj panowie oczywiście wygrali to starcie, a po pojedynku na rampie pojawił się Triple H, który ogłosił, że Miz z R-Truthem zostają zwolnieni!

Początek tej rywalizacji mogliśmy już zobaczyć na gali Hell in a Cell, gdzie The Miz wraz z R-Truthem po walce wieczoru w klatce Hell in a Cell, zaatakowali kamerzystów, sedziego oraz zawodników, w tym Johna Cenę. Warto wspomnieć, że ich drużyny zaczęła bojkotować WWE przeróżnymi atakami. Do kolejnego ataku dopuścili się na gali Vengeance, gdzie John Cena zmierzył się z Alberto Del Rio w Last Man Standing Matchu o pas WWE. Tym razem jasno obrali sobie za cel Johna Cenę, który przegrał ten pojedynek przez nich.

Już noc później, John Cena zmierzył się z nimi w handicap matchu 2 na 1. Starcie zakończyło się zwycięstwem lidera Cenation poprzez dyskwalifkację. Po pojedynku, Miz i R-Truth wykonali Johnowi po swoim finisherze, chcieli ostatecznie załatwić sprawę krzesełkami, jednak zatrzymał ich John Laurinaits, który pojawił się na rampie. Ustalił on pojedynek na Survivor Series, w którym The Miz i R-Truth zmierzą się z Johnem Ceną oraz jego partnerem, którego sam sobie wybierze. Po chwili gadki ze strony Johna Ceny dowiadujemy się, że jego kolegą z drużyny będzie..The Rock!

Na początku następnego RAW, The Rock ukazał się na titantronie, gdzie zaczął mówić o tym, że John Cena prosi go o pomoc, by rozprawić się z The Mizem i R-Truthem. Ostatecznie przyjął propozycje, jednak wspomniał Johnowi, że będzie w jego cieniu podczas Survivor Series, a tam dopiero będzie czekała jego próbka umiejętności przed ich walką na WrestleManii. Jeszcze tego samego wieczoru, John Cena zmierzył się z The Mizem jeden na jednego. Po długim pojedynku zdołał go pokonać poprzez poddanie. Chwilę później z trybun wybiegł jakiś zamaskowany człowiek, który wtargnął do ringu, jak się okazało był to R-Truth, który zainkasował chwilę wcześniej Attitude Adjustment od Johna Ceny! Na zakończeni założył sobie maskę na tył głowy i zaczął świętować z fanami.

7 października na RAW, John Cena skonfrontował się sam z The Mizem i R-Truthem. Wspomniał, że The Rock pojawi się w następnym tygodniu. Generalnie Miz powiedział Johnowi, że porażka z zeszłego tygodnia była jego ostatnią, przypomniał mu także to, co wydarzyło się dwa tygodnie temu, gdzie John Cena zgarnął od nich spory łomot. Dowiedzieliśmy się z ich rozmowy, że dojdzie do tag team matchu, R-Truth powiedział, że dzisiejszego dnia nikomu nie będzie do śmiechu, nieważne kto będzie jego tag team partnerem. Partnerem Johna Ceny na pojedynek był..Zack Ryder. Doszło do brawlu między czwórką, który wygrali face'owie. Starcie wygrała drużyna Awesome Truth, która wygrała sprytem. Kiedy John Cena był odliczany przez The Miza, R-Truth przetrzymał jego nogę, czego sędzia nie zauważył i odliczył do trzech.

Na finałowym RAW przed galą Survivor Series zobaczyliśmy ''John Cena . . . This is Your Life'', który prowadzony był przez Micka Foleya. Był to segment w pełni poświęcony Johnowi Cenie, na którym Bull Buchanan stwierdził, że John Cena zrujnował jego życie. Pojawił się także jego ojciec, który miał pretensje do fanów, że go wyzywają i w ogóle, Cena powiedział żeby dał sobie spokój. Potem zjawił się The Rock, który wszedł do ringu, wymierzył Mickowi Foleyowi Rock Bottom, a potem od razu udał się za kulisy! Pod koniec RAW doszło do pierwszej i ostatecznej konfrontacji między uczestnikami wielkiego pojedynku na Survivor Series. Jako pierwszy wyszedł The Rock, który zaczął opowiadać, co robił tego dnia, potem przeniósł się na temat Survivor Series, stwierdził, że zamierza jeszcze podczas tego show skopać tyłki Mizowi i R-Truthowi. O wilku mowa, ekipa rywali zjawiła się w ringu. Miz stwierdził, że nikogo nie obchodzi, co The Rock robił dzisiejszego dnia. Dodał także, że na Survivor Series zrobią to, czego oni chcą, czyli dokonają historii. Pojawił się w końcu John Cena. Wraz z The Rockiem zaczęli sobie dogryzać. Miz to przerwał, ponieważ uznał, że ma dość słuchania tego, dodał że nigdy nie zostanie zapomniane to, jak podczas Survivor Series pokonają Johna Cenę i The Rocka. Na sam koniec powiedział im, do zobaczenia w niedzielę. Rock potwierdził, że się wtedy spotkają, jednak wcześniej wspominał o czymś, a dokładnie chodzi o skopanie tyłków. Tak też się dzieje, John Cena i The Rock rzucili się na swoich rywali, R-Truth otrzymał Rock Bottom, a The Miz miał otrzymać Attitude Adjustment od Johna Ceny, jednak Dwayne zdjął mu go z pleców i wymierzył mu Rock Bottom! Na zakończenie show, The Rock pokazał Johnowi ''you can't see me'' będąc na rampie.

Survivor Series 2011
Innego wyjścia niż zwycięstwo Johna Ceny i The Rocka nie było, pojedynek był pod kontrolą dwóch wielkich ikon. Starcie zakończyło się po People's Elbow od The Rocka dla The Miza. Po pojedynku doszło do konfrontacji między Johnem Ceną, a Rockiem. Ostatecznie lider Cenation został zaskoczony Rock Bottom! (Raport)

Noc później doszło do ostatniej konfrontacji Johna Ceny z The Mizem i R-Truthem. John Cena uznał, że Miz uważa R-Trutha za egocentryka, a R-Truth uważa Miza za aroganta. Lider Cenation potem wyszedł na ring, a pomiędzy Awesome Truth doszło do brawlu, z któego zwycięsko ostatecznie wyszedł The Miz, który wymierzył swojemu już byłem partnerowi Skull Crushing Finale na rampę.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki