Feud: John Cena vs. John Laurinaitis (2012)


Początek rywalizacji Johna Ceny z jego imiennikiem, Johnem Laurinaitisem przypada na kwiecień 2012 roku, nie ma tak jakby określonej daty, jednak zaczęło się wszystko od tego, że ówczesny generalny menadżer RAW i SmackDown ''sprowadził'' do WWE Brocka Lesnara, który nie był obecny w federacji przez długie lata. Laurinaitis na siłę chcę zmienić nową twarz WWE na ''bestię''. To mu się jednak chyba nie udało, przynajmniej nie z takim wielkim skutkiem, ponieważ John Cena zdołał pokonać Lesnara na Extreme Rules w pojedynku na ekstremalnych zasadach, choć sporo na tym ucierpiał, zwłaszcza jego ręka.

Noc później, John Laurinaitis poinformował Johna Cenę, że będzie jego rywalem na zbliżającej się gali Over the Limit, jednak tuż przed tym został otoczony przez niego, Lorda Tensaia oraz Sakamoto. Cena dosyć boleśnie oberwał, zwłaszcza że miał rękę kontuzjowaną. Zakończyło się tym, że ręka Johna Ceny znajdowała się na schodkach, a Laurinaitis wymierzył w nią potężny cios krzesełkiem!

Na ostatnim RAW przed galą Over the Limit doszło do konfrontacji obydwóch panów. John Laurinaitis zaczął wspominać jak to John Cena przegrał z The Rockiem na WrestleManii, a na Extreme Rules wyglądał jak przegrany po starciu z Brockiem Lesnarem. Jeśli chodzi o Johna Cenę, to ten podsumował dotychczasowe osiągnięcia Laurinaitisa. Generalny menadżer RAW i SmackDown poinformował, że jako że pełni taką funkcję to może nadać ich pojedynkowi stypulację. W tamtym momencie do ringu przyszła Eve Torres z jakimś listem dla Laurinaitisa, jednak zabrał mu go John Cena. Dowiedzieliśmy się, że ich pojedynek nie będzie miał żadnych zasad, a wygrać będzie można przez pinfall lub poddanie. Osoba, która interweniuje w pojedynku straci swoją robotę, co do Johna Laurinaitisa, jeśli przegra, również pożegna się ze swoimi obowiązkami. John Cena następnie chciał dowiedzieć się od swojego imiennika o ważnej jego wiadomości, którą chciał przekazać, Laurinaitis do niego podszedł i go spoliczkował.

Over the Limit 2012
Praktycznie cały pojedynek dostarczał nam uśmiechu na twarzy, John Cena robił sobie z Laurinaitisem, co chciał. Pod koniec pojedynku jego rywal zdołał ucieknąć na zaplecze, lecz przyprowadził go Big Show, który ostatecznie znokautował Johna Cenę, tym samym zwycięstwo odniósł Big Johnny! (Raport)

21 kwietnia na RAW, John Laurinaitis ogłosił, że John Cena zmierzy się z Big Showem na gali No Way Out. Potem dowiedzieliśmy się, że będzie to Steel Cage Match. Mało tego, w sprawę wmieszał się także Vince McMahon, który poinformował Laurinaitisa, że jeżeli Big Show przegra, straci swoją pracę, gdy jednak wygra, John Cena zostanie zwolniony.

Tak też się stało, pojedynek wygrał John Cena, który zdołał wyjść z klatki. Po pojedynku, John Cena wyniósł na plecy Johna Laurinaitisa, Vince McMahon wypowiedział mu dwa dobrze nam znane słowa - ''You're Fired!'', a potem otrzymał Attitude Adjustment na stół komentatorski!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki