Feud: John Cena vs. Carlito (2004)


Rywalizacja Johna Ceny z Carlito rozpoczęła się 7 października 2004 roku na SmackDown. Tego właśnie dnia zadebiutował Carlito, który przerwał speech mistrza Stanów Zjednoczonych, czyli Johna Ceny. Już wtedy rzucił wyzwanie Johnowi na walkę o ten tytuł, co najlepsze, zostało to przez niego zaakceptowane. Carlito chciał żeby ten odwzajemnił mu podanie ręki, lecz John pokazał mu ''you can't see me''. Chwilę potem postanowił na siłę podać mu rękę, co spowodowało bójkę, w sumie tylko Carlito zdołał coś zrobić, powalił swojego przeciwnika poprzez DDT. Następnie wyjął jabłko z kieszeni, ugryzł je, a potem splunął kawałkami prosto na twarz Johna Ceny! Ku wielkiemu zaskoczeniu, pojedynek wygrał Carlito, który wykorzystał sytuacje, gdy sędzia nie widział, znokautował Johna Cenę jego stalowym łańcuchem, tym samym został nowym mistrzem Stanów Zjednczonych!

Survivor Series 2004
Podczas tego PPV doszło do walki drużynowej pomiędzy Teamem Eddiego Guerrero, a Teamem Kurta Angle'a. W drużnie Angle'a znajdował się Carlito, jeśli chodzi o drużynę przeciwną, ostatnim piątym zawodnikiem okazał się powracający John Cena. Ten od razu rzucił się na Carlito i Jesusa. Akcja szybko przeniosła się na zaplecze, gdzie rywale Johna zdołali uciec samochodem! Drużyna, w której znajdował się John Cena oczywiście wygrała. (Raport)

Po tym SmackDown, John Cena udał się na przerwę związaną z kręceniem filmu, postanowiono więc wymyśleć coś, co wypisze go z telewizji na jakiś czas. WWE postanowiło zapodać informację, że John Cena został zaatakowany nożem będąc w nocnym klubie, w jego rodzinnym mieście, Bostonie. Przez kolejne tygodnie rozpoczęło się takie jakby odnajdywanie dowodów, kto się dopuścił do tego ataku. W tamtym okresie, Carlito dostał swojego wielkiego ochroniarza, którzy przjął pseudonim..Jesus. Teddy Long jasno stwierdził, że świadkowiej widzieli, jak ten był obecny w nocnym klubie, kiedy znajdował się tam John Cena.

John Cena powrócił na SmackDown po ponad miesięcznej przerwie, pojawił się w ringu, gdzie wypowiedział się na temat Carlito, którego miał zamiar dzisiaj pokonać, by odzyskać pas Stanów Zjednoczonych. Ten chciał się wywinąć z pojedynku zabandażowaną lewą ręką, lecz nie przeszło to u Teddy'ego Longa. Tuż przed ich pojedynkiem, swoje oberwał Jesus, który pierw otrzymał od Johna Ceny potężnego clothesline'a, a potem został wbity w stalowy narożnik będąc w ringu. Cena po tym zajął się Carlito, którego pokonał dosłownie w chwilę, pierw wziął jego jabłko, ugryzł je, pokazał mu ''you can't see me'', opluł go i wykonał mu zwycięskie FU! Tym samym powrócił nam mistrz Stanów Zjednoczonych. Po pojedynku, John Cena został zaatakowany przez Jesusa, który ostatecznie całą swoją siłą uderzył swojego rywala łańcuchem w plecy, to spowodowało, że lider Cenation został wywieziony na noszach.

Na gali Armaggedon, John Cena pokonał Jesusa w Street Fight Matchu o pas Stanów Zjednoczonych, pojedynek był bardzo jednostronny, swoje chciał zrobić Carlito, ale niewiele zdziałał. Po starciu, Carlito próbował zaatakować Johna łańcuchem, lecz mu to się nie udało, to on oberwał, dlatego też po chwili leżał znokuatowany w ringu! (Raport)

Przeczytaj również:
WWE SmackDown 07/10/2004
WWE Survivor Series 2004
WWE SmackDown 18/11/2004
WWE Armaggedon 2004
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki