WWE RAW 19/01/2015: Raport


Rozpoczynamy ostatnie Monday Night RAW przed galą Royal Rumble, a do ringu kieruje się WWE World Heavyweight Champion Brock Lesnar z Paulem Heymanem. Paul zaczął się przedstawiać, lecz po chwili Lesnar odebrał mu mikrofon. Kazał przyjść Sethowi Rollinsowi do ringu. Dał mu nawet 10 sekund na przyjście, ale tak się nie stało. Zamiast Rollinsa mamy nadejście Triple H'a.

 W między czasie widzimy, co wydarzyło się pod koniec ostatniego RAW. Hunter mówi im, że dostaną to. On jest zdenerwowany, rozumie to, dlaczego jest on zdenerwowany. Seth zażenował go w zeszłym tygodniu, kiedy wykonał mu Curmb Stomp głową prosto na matę. To nie jest dobre. Triple H wspomniał Lesnarowi, że to on pierwszy wykonał suplexa Sethowi Rollinsowi. Może jest to zrozumiałe, co zrobił Seth Rollins. Może powinniśmy się wszyscy uspokoić. Mogą dać Brockowi ładny, bardzo soczysty stek, a oni będą rozmawiać jak biznesmeni. Brock Lesnar zapytał się Huntera, czy przyszedł tutaj rozwiązać problem czy przyszedl walczyć.

Nagle wybrzmiała muzyka Stephanie McMahon, który przyszła do ringu z Big Showem i Kane'm. Mówi Brockowi, że o tym myślała. Stephanie mówi coś do Paula, lecz ten odpowiada jej, że stara się to naprawić i być racjonlnym. Stephanie mówi, że nie stara się zmusić Brocka do defensywy. Na titantronie pojawił się Seth Rollins. Ten mówi do Brocka, że on zawsze jest dwa kroki za sobą. Wzywa go i chce dorwać go w swoje ręce. Mówi żeby jaskinowiec stał się cierpliwy. On wykorzysta swój title shot na niego i odbierze mu tytuł.

Paul się wtrącił i powiedział Sethowi, że to rozmowa pomiędzy dorosłymi. Heyman doszedł do wniosku, że pod koniec title matchu na Royal Rumble usłyszymy - ''The Winner... and STILL Undisputed...'' - Więcej nie usłyszeliśmy, bo wybrzmiała muzyka Johna Ceny, który zjawia się na rampie!

Lider Cenation mówi Paulowi, aby nie psuł wszystkiego, kazał się także zamknąć Sethowi. Kontrakt został podpisany, w niedzielę zobaczmy rozstrzygnięcie tego. Przyszedł tutaj by porozmawiać z The Authority. Dawno temu, The Authority pytało go, czy do nich dołączy, odpowiedział, że nie ma nawet takiej opcji. Potem wymyślili oni świetny plan, by pozbyć się Johna Ceny. Dlatego też Brock Lesnar jest tutaj, dlatego mówią takie złe rzeczy o nim, położył się plecami na przeciw ściany by odszedł. John dodaje, aby ci utrzymali to, bo wszystko, co powiedzą zapala się pod nimi. On nigdy się nie podda. Cena mówi, że nie ma żadnego pożaru. Używa fałszywego poczucia bezpieczeństwa, używa politykę to dostania tych trzech zwolnionych facetów. John zrobi to, co trzeba, by ich przywrócić.

John mówi, że Triple H i Stephanie McMahon nie są The Authority, oni są największymi na świecie dupkami. W tamtym momencie John odchodził, lecz zatrzymała go Stephanie McMahon. Ona chce rozkoszować się tą chwilą, ponieważ to jest jest punkt wzrotny w jej karierze. On ma szansę pokonać i wygrać na koniec dnia. To jest to, co John kiedyś, ale nie to, co dzisiaj. John okłamał każdego z nas oraz robił banalane żarty. Są tutaj z jego powodu. Nikt nie chce zobaczyć Johna Ceny jako zwycięzcy na Royal Rumble. On nie jest tym człowiekiem, co kiedyś.

Seth Rollins nazwał go przegranym, dodał także, że nikt nie kibicuje przegranym. W zeszłym tygodniu nie udało mu się przywrócić przyjaciół do pracy. W niedzielę, John zawiedzie ponownie. Dodaje także, że on i Brock Lesnar zgadzają się z jednym, że John powinien odejść i nie wystąpić w pojedynku na Royal Rumble. John oznajmił mu, że nie chodzi tutaj o pieniądze lub władzę, a o szacunek. Kiedy pokona Setha Rollinsa i Brocka Lesnara, nie musisz go lubić, lecz lepiej szanuj Johna Cenę. John mówi, że jeśli wygra na Royal Rumble, The Authority przywróci Rybacka, Rowana i Zigglera do pracy. Hunter pyta się fanów, czy chcą to zobaczyć. Doszedł do wniosku, że fani są zainteresowani, jednak John dostał szanse w zeszłym tygodniu, której nie wykorzystał. Mimo wszystko, John Cena musi coś umieścić na szali. Triple H mówi Johnowi, że ma dzisiaj walkę. Jeśli wygra, Ci trzej zawodnicy odzyskają pracę. Jeśli przegra, nie tylko Ci zawodnicy będą wciąż zwolnieni, ale także straci szansę na zdobycie pasa na Royal Rumble! Stephanie pyta się Johna, czy jest skłonny to zrobić. Hunter ostatecznie powiedział, że zdecydują o tym fani poprzez głosowanie na WWE App!
---
Renee Young jest z Johnem Ceną. Czas na ogłoszenie wyników głosowania.. aż 85% głosów zabrała opcja ''tak''! Dlatego też zobaczymy dzisiaj pojedynek z Johnem Ceną. Lider Cenation wypowiedział się jeszcze kilkoma zdanami. Powiedział, że ludzie są pewni, że może wygrać i odzyskać ich pracę. On był znienawidzony i kochany. Wychodzi tam codziennie, jest tam najważniejsza część WWE, fani. Na sam koniec powiedział, że chce tej walki, ponieważ jest to moment, że może wykazać się jako mistrz.
---
Przyszedł czas na wyjawnienie rywala Johna Ceny, Stephanie McMahon i Triple H zapowiedzieli walkę z Sethem Rollinsem.. i Big Showem.. oraz Kane'm! Generalnie bardzo śmieszny segment z perkusitą w roli głównej, polecam ;).
---
Walka: John Cena vs. Seth Rollins, Big Show i Kane

W drużynie przeciwnej zaczynał Seth Rollins, jednak po gongu od razu się zmienił z Big Showem. Cena robi unik z atakiem olbrzyma, atakuje Rollinsa, na tym się kończy jego ofensywa, ponieważ od Big Show odbija się jak od ściany. Po chwili mamy zmianę powrotną. Seth obija Johna uderzeniami oraz kopnięciami. Lider Cenation został zasypany stompami w narożniku. Mamy skontrowany irish whip do przeciwnego narożnika, Cena wykonuje bulldoga! Mimo wszystko, Seth zmienia się z Kane'm. Ten zadał kilka uderzeń i wykonał zmianę z Big Showem. John zdołał ruszyć z atakiem, chciał wykonać nawet jakiś rzut, lecz załamał się pod wielkim ciężarem. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Rollins robi sobie praktycznie co chce z Johnem Ceną, nie potrafi jednak znaleźć na niego sposobu. John zaczął atakować, mamy skontrowany irish whip, Rollins zaskakuje go sleeper holdem! Słyszymy chanty ''Lets Go Cena, Cena Sucks''. John wydostał się po dłuższej chwili z duszenia, jednak po chwili otrzymał atak z narożnika, pin - 1..2..kick out. Do ringu wkracza Big Show. Ten nie trafił z akcją z narożnika, ale zmienił się ponownie z Rolinsem. Lider Cenation ruszył z dwoma shoulderblockami, proto bombem, z ''you can't see me'' dla Triple H'a i five knuckle shuffle dla Rollinsa! Szykowało się na Attitude Adjustment, lecz ochroniarze Setha do tego nie dopuścili. Cena oberwał superkicka, pin - 1..2..kick out. Po chwili mamy Attitude Adjustment dla Setha Rollinsa!!! Pin - 1..2..Kane wyciąga Johna z ringu! Big Show ma dla niego speara!!! Było blisko wyliczenia, lecz John w ostatnim momencie powrócił do ringu, a tam od Kane'a otrzymał Chokeslama!!! Pin - 1..2..kick out! Mamy zmianę, wchodzi Seth Rollins. Szykowało się na Curmb Stomp, gdy nagle na titantronie pojawił się.. STING!!!! Po chwili wychodzi na rampę, Cena wykorzystuje moment i wykonuje roll up na Rollinsie! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena

John od razu po walce wszedł gdzieś w trybuny ciesząc się z fanami, Triple H nie mógł w to uwierzyć, co się wydarzyło przed chwilą. To jednak nie koniec, do ringu przychodzi Brock Lesnar, który rzuca się z atakiem na Rollinsa!! Ostatecznie Kane i Big Show otrzymali po F-5, a Seth Rollins uciekł na zaplecze!! Niesamowita końcówka RAW!!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki