WWE No Way Out 2009 - Raport


Walka: SmackDown Elimination Chamber Match o WWE World Heavyweight Championship: John Cena vs. Rey Mysterio vs. Mike Knox vs. Chris Jericho vs. Kane vs. Edge

Początkowo udział w walce miał wziąć Kofi Kingston, jednak ten podczas swojego wejścia został brutalnie zaatakowany przez Edge'a, tak więc zajął też jego miejsce.

Walkę rozpoczyna Chris Jericho z Reyem Mysterio. Obaj zachowują spokój, mamy headlocka, Y2J schodzi do parteru, jednak po chwili Rey Mysterio podnosi się. Mysterio odbija się od lin, zostaje powalony shoulderblockiem. Meksykanin zaczął atakować, wykonał hurricanranę, szykowało się na 619, lecz Chris Jericho wyszedł poza kwadratowy pierścień. Rey kontrolował pojedynek, ale do czasu, ponieważ kiedy chciał zaatakować z rozbiegu rywala, wleciał całym impetem między narożnik! Suplex od Jericho, pin - 1..2..kick out. Chris chciał wykonać katapultę na konstrukcje, lecz Rey wspiął się po łańcuchach, wszedł wyżej, skoczył i wykonał niesamowitą hurricanranę!!! W ringu, Jericho inkasuje bulldoga. Czas na pierwsze zawodnika z komory, a jest nim.. Kane! Rey Mysterio inkasuje big boota, a Y2J clothesline'a. Kane następnie przeszedł do komory, gdzie znajdował się Edge, nagle wskoczył na niego Chris Jericho, lecz szybko z niego zleciał. Mysterio inkasuje side slam, pin - 1..2..kick out. Y2J otrzymuje kilka mocnych punchów na twarz, jeśli chodzi o Reya, to ten został powalony na matę, otrzymał także baseball slide, pin - 1..2..kick out. Jericho ponownie ruszył z atakiem na Kane'a, lecz znowu nic wielkiego nie zdziałał. Rey Mysterio niespodziewanie ruszył do ataku, tym razem skutecznego, ponieważ Kane był bezradny, jednak jak się okazało tylko na moment. Meksykanin blokuje atak w narożniku, do tego wykonuje ciekawe przejście do DDT, Y2J nie trafia z moonsaultem. Kane po chwili otrzymał hurricanranę od Reya Mysterio, a do tego 619!!! Chris Jericho dorzuca Codebreaker!!! Y2J wylatuje z ringu po otrzymaniu hurricanrany, Mysterio wchodzi na komorę, skacze takim typowym dosiadem na Kane'a!!! Pin - 1..2..3!!!

Kane wyeliminowany!

Od razu po tej eliminacji mamy losowanie kolejnego zawodnika, a wychodzi.. Mike Knox! Otrzymał praktycznie zerową reakcje od fanów, heh. Typowe przy takich wejściach, mamy jego dominację nad Reyem Mysterio i Chrisem Jericho. Po dobrych kilku minutach, Rey Mysterio zaczął w końcu walczyć, wspomógł go Chris Jericho, który wymierzył mu Codebreaker!!! Pin - 1..2..3!!!

Mike Knox wyeliminowany!

Fani zaczęli chantować ''Cena, Cena''. Y2J zajmuje się Reyem Mysterio, a my mamy przedostatnie losowanie, wychodzi.. Edge! Rey Mysterio od razu rzuca się na Edge, powód tego ataku ma uzasadniony. Przenosimy się do ringu, Meksykanin wykonuje cross body. Jego momentum zatrzymuje Chris Jericho, który wtrącił się w ich walkę, powalił Mysterio potężnym clotheslinem. Po chwili dorzuca także back suplex. Edge rzuca się z atakiem na Y2J, ten nie jest mu obojętny, także oddaje, nawet dorzuca bulldoga. Chris powala Reya back elbowem, wykonuje także moonsault, lecz nadziewa się na nogi rywala, Edge to wykorzystuje i powala Jericho po wykonaniu Edgecuttion, pin - 1..2..kick out. Edge szykował się na spear, lecz Rey Mysterio go przeskoczył. Chris chciał wykonać Codebreakera Edge'owi, lecz ten złapał się liny i wyszły nici z tego. Mysterio ustawił sobie rywala pod 619, jednak Y2J ponownie się wtrącił! Trójka zawodników znajduje się na narożniku, wynikła z tego super akcja, w której Edge otrzymał powerbomb od Jericho, a Mysterio back suplex od Edge'a! Y2J został wyrzucony na stalowe podłoże. Czas ma wejście Johna Ceny! Lider Cenation powala Edge'a dwoma shoulderblockami, Y2J inkasuje clothesline'a, Edge belly to belly suplex, Jericho fisherman's suplex, a Edge proto bomb! A to oznacza ''you can't see me'' oraz five knuckle shuffle. Szykowało się Attitude Adjustment, jednak Y2J wykonał Codebreaker, John wleciał na liny, a więc mamy 619! Edge dorzuca speara! Pin - 1..2..3!!!

John Cena wyeliminowany!

Edge jest zszokowany, ale mimo wszystko rusza z atakiem, Mysterio dzielnie atakuje swoich rywali. Edge i Jericho ustawili się pod 619, taką akcje otrzymał tylko ten drugi! Edge chciał ruszyć z atakiem, lecz wleciał w komorę! Meksykanin skacze na Y2J'a, ale zostaje złapany pod Walls of Jericho, tej akcji nie było, ponieważ mamy roll up od Reya, pin - 1..2..3!!!

Chris Jericho wyeliminowany!

Edge szykował się ze spearem, lecz trafił w narożnik, Mysterio przeszedł do roll upu - 1..2..kick out! Po chwili mamy także springboard cross body, pin - 1..2..kick out! Rated R Superstar próbował wykonać roll upa, lecz Rey się szybko wydostał i zadał potężny high kick w głowę, pin - 1..2..kick out! Rey Mysterio skontrował skoop slam na piękne DDT, pin 1..2..kick out! Mr. 619 wszedł na narożnik, szybko z niego zniknął po otrzymaniu potężnego kopniaka. Jesteśmy poza ringiem, Edge chciał wykonać powerbomb, lecz jego rywal skontrował to, całym impetem wbił jego twarz w stalowe podłoże! Rey wykonuje Edge'owi 619 w jego plecy, chciał zrobić jakiś atak z rozbiegu, to był błąd, ponieważ Edge wbił go w szklaną komorę!!! Jesteśmy wewnątrz ringu, a tam Edge wykonuje Reyowi speara!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: Edge

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki