WWE Bragging Rights 2009 - Raport


Walka: Iron Man Match o WWE Championship: John Cena vs. Randy Orton

Mamy gong! Rozpoczynają od zwarcia, Cena po chwili przeszedł do arm baru oraz po chwili do headlocku. Orton wydostał się będąc w narożniku, po chwili sam przeszedł do headlocku w parterze, John zaczął wstawać, odbił rywala od lin, zrobił dwa uniki i wykonał hiptossa! Randy skontrował irish whip do narożnika. Po chwili mamy kolejnego irish whipa, lecz tym razem John skontrował go. Chciał do tego wykonać bulldoga, jednak jego rywal wstrzymał akcję. Mistrz WWE okłada swojego rywal punchami. Zaczął przyglądać się Johnowi, kiedy wstawał, to był jego błąd ponieważ zaskakuje go, podcina i przechodzi do STF, po którym Orton od razu klepie!!! Do końca 56 minut!

1:0 dla Johna Ceny!

Minęło 20 sekund przerwy, wracamy do akcji, Orton od razu rzuca się z atakiem, powala Johna power slamem! Orton utrzymuje kontrolę nad starciem, dorzucił dla Johna suplexa. Mamy headlocka, John po dłuższej chwili zgasł, zaczął powoli się budzić i podnosić, zaczął rozrywać chwyt, a jako że był silniejszy to dał radę. Lider Cenation wykonał kopniaka w brzuch, odbił się od lin i wykonał throwback! Po chwili wchodzi na narożnik i wykonuje diving leg drop. A to oznacza, że mamy ''you can't see me'', odbił się od lin i otrzymał RKO!!!!! Pin - 1..2..3!!! Do końca 51 minut!

1:1!

Minęło 20 sekund przerwy, Cena wciąż leżał, zaczął się podnosić przy pomocy lin. Wykorzystał to Orton, który wziął rozbieg i wbił się w swojego rywala, a ten wleciał na barierki. Obaj przeniesli się obok stołu komentatorskiego, Orton rozebrał go, wziął jeden z komputerów, którym zaatakował Johna Cenę! Pin - 1..2..kick out! Cena został wrzucony do ringu, a Orton wziął mikrofon, miał coś powiedzieć, jednak zamiast tego, uderzył nim swojego rywala, pin - 1..2..kick out. John Cena zaczął mocno krwawić na głowie. Nie dał się sprawdzić lekarzowi, ruszył z atakiem na Ortona, którego wyrzucił nad górną liną z ringu! Poza ringiem jego wściekłość została zastopowana po tym jak został wbity irish whipem w stalowe schodki! Pin - 1..2..kick out. Randy ustawił głowę rywala na schodki, wykonał stompa! Pin - 1..2..kick out. Powracamy do ringu, John otrzymał kilka punchów, następnie Orton szykował się na RKO, lecz Cena się wydostał. Na dodatek ruszył z dwoma shoulderblockami, proto bombem oraz five knuckle shuffle! Mamy Attitude Adjustment, jednak Orton był dołożyć RKO!!!! Obaj mają ręce na sobie, a to oznacza podwójny pin - 1..2..3!!!! Pozostało 43 minuty!

2:2!

Minęło 30 sekund przerwy, lekarze zajęli się przez chwilę krwawiącym Johnem Ceną. Orton próbował wykonać atak w narożniku, jednak wleciał w ring post! Akcja przeniosła się na narożnik, Cena wyniósł swojego rywala na plecy i wykonał potężne Attitude Adjustment!!! Mamy po chwili pin - 1..2..3!!!! Pozostało 41 minut!

3:2 dla Johna Ceny!

Mamy czas przerwy, gdy nagle do ringu przybiega Cody Rhodes z Tedem DiBiasem, obaj atakują Johna Cenę!! Minęło 30 sekund przerwy, a członkowie Legacy wciąż atakują Johna, Ted DiBiase wykonał Johnowi Dream Street, potem kładą Ortona na Johnie, mamy pin - 1..2..3!!! Pozostało 39 sekund!

3:3!

Do ringu przybiegł Kofi Kingston z krzesełkiem, DiBiase i Rhodes zaczęli uciekać! Minęło 30 sekund przerwy, John i Randy powalili siebie wzajemnie podwójnym clotheslinem. Po chwili wstają, Cena powala Ortona i rusza na niego z pięściami. Walka przenosi się poza ring, Orton został wbity głową w barierkę. Powoli przenoszą się w stronę titantronu. Orton zaczął blokować ataki, zaczął przeważać. Rywale znajdują się gdzieś w okolicach pyro technicznych, głowa Ceny uderzyła o guziki za to odpowiedzialne, mieliśmy wielki wybuch efektów specjalnych na rampie! John Cena został wrzucony w wielkie oświetlenia LED, który również wybuchły, Orton wyciągnął go i przeszedł do pinu - 1..2..3!!! Pozostało 35 minut!

3:4 dla Randy'ego Ortona!

Minęło 30 sekund przerwy. John zaczął czołgać się po schodach prowadzących na rampę. W między czasie, Orton zaczął sprawdzać sobie guziki od efektów specjalnych. Poszedł do Johna Ceny, który znajdował się na rampie. Wziął ze sobą krzesełko, którym uderzył swojego rywala, następnie ustawił go tam, gdzie wybuchną efekty specjalne! Zaczął się kłócić z osobą za to odpowiedzialną, guziki nie działały, jednak jak wściekle wcisną wszystkie to doszło do wybuchu!!! John na szczęście zdołał się odsunąć! Orton ruszył do Johna Ceny, zaczął go wściekle atakować, akcja powoli wraca w stronę ringu, a John inkasuje serię punchów na głowę. Po chwili został wbity w inne stalowe schodki! Orton wziął część schodków, którymi rzucił prosto na głowę swojego rywala!!! Pin - 1..2..kick out. Lider Cenation zainkasował cztery stompy na klatkę piersiową. Jego rywal wziął kolejne krzesełko, John otrzymał potężne uderzenie w plecy! Pin - 1..2..kick out. Powracamy do ringu, Orton zaczął podnosić Johna, gdy ten zaskoczył go roll upem - 1..2..3!!! Pozostało 27 minut!

4:4!

Orton rzucił się wściekle do ataku na Johna, lecz odciągnął go sędzia! Minęło 30 sekund przerwy, Orton wziął Johna Cenę i wykonał mu Standman DDT poza ring!!!! Pin - 1..2..3!!! Pozostało 25 minut!

4:5 dla Randy'ego Ortona!

Minęło 30 sekund przerwy, Cena wciąż leży poza ringiem, Orton postanowił przejść do pinu - 1..2..kick out. Mistrz wrzucił swojego rywala do ringu, zaczął wykonywać mu stompy na kończyny. Wykonał dwa uderzenia na klatkę piersiową oraz knee dropa, pin - 1..2..kick out. John ledwie co trzyma się na nogach, Orton odbija się od lin i powala go po uderzeniu pięścią w twarz, pin - 1..2..kick out. Po chwili mamy to samo. John zrobił unik przy ataku Ortona, zdołał go uderzyć, lecz jego rywal uciekł na rampę. Patrzy na czas jaki został, 20 minut, przygląda się z daleka Johnowi, który ruszył w jego stronę! Randall ruszył z atakiem na swojego rywala, lecz John skontrował uderzenie Ortona. Ten tym razem przemieścił się na ring, John jest po raz kolejny zdziwiony tym. Ponownie poszedł w jego stronę, tym razem zdecydowanie był zły na niego. Kiedy wszedł do ringu, Orton powalił go i ruszył z atakiem! Cena zainkasował kilkanaście uderzeń w głowę oraz dwa kopnięcia. Lider Cenation zaczął wstawać przy pomocy lin, Orton chciał wykonać mu po raz drugi Standman DDT, lecz tym razem John się nie dał. Chciał wykonać Attitude Adjustment, jednak Orton uciekł mu gdzieś daleko w trybuny! John od razu za nim ruszył, dorwał go gdzieś w głębi trybun! Cena uderzył go stojącym obok nich śmietnikiem! Orton zaczął powolić wracać w stronę kwadratowego pierścienia, jednak w między czasie obrywał od swojego rywala. Po chwili przerzucił go przez barierki w okolice ringu, pin - 1..2..kick out. Głowa Ortona spotyka się ze stalowymi schodkami, pin - 1..2..kick out. Randy na dodatek zostaje wbity w barierki. Mamy po raz drugi to samo! A co tam, do trzech razy sztuka, tym razem John całym impetem wbił Ortona w barierki, które się rozwaliły!!! John ustawił sobie schodki obok stołu komentatorskiego. Wziął jedną część i zaatakował nią swojego rywala! Po chwili w geście zwycięstwa wzniósł je do góry i zaczął krzyczeć. Następnie postawił je na pierwszej części schodków przy stole komentatorskim. Lider Cenation wziął na ręce Ortona i przerzucił go sobie na plecy! Poszedł z nim na te schodki, wszedł na nie i wykonał potężne Attitude Adjustment na stół komentatorski!!!!! Pin 1..2..3!!!! Pozostało 9 minut!

5:5!

Mamy 30 sekund przerwy, Cena od razu ruszył z pinem - 1..2..kick out. John był lekko tym zdziwiony. Po chwili wyjął z pod ringu stół, który wrzucił do kwadratowego pierścienia. Ustawił go na środku ringu, a potem poszedł po swojego rywala, z trudem udało mu się go wrzucić. Do końca pojedynku pozostało 6 minut, a Cena kładzie rywala na ustawionym wcześniej stole. Wszedł na narożnik, skoczył, jednak Orton się odsunął i wleciał na ten stół!!!! Mamy wymianę ciosów, obaj ledwo co uderzają siebie, ale jednak dają radę, zdołali wstać, ataki stały się coraz szybsze. Lider Cenation ruszył z szybkimi atakami, mamy irish whip, Cena robi unik i po chwili wykonuje Ortonowi shoulderblocka! Mamy drugiego, lecz Orton zrobił unik i oberwał sędzia!!!! Po chwili mistrz ma dla niego RKO!!!! Przybiega drugi sędzia, pin - 1..2..kick out! Wściekły Orton odepchnął sędziego!!! Orton nie wiedział co ma zrobić, jednak udało mu się coś wymyśleć, szykował się na punt kicka, lecz nie trafił, Cena podciął go i przeszedł do STF!!!! John zaczął go dusić z całej siły, ponieważ do końca pozostawało kilkadziesiąt sekund. Orton poddał się 4 sekundy przed końcem pojedynku!!!!!!!!

6:5 dla Johna Ceny!

Zwycięzca: John Cena
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki