Feud: John Cena vs. Rene Dupree (2004)


Rywalizacja Johna Ceny z Rene Dupree rozpoczęła się na SmackDown, które odbywało się 25 narca 2004 roku. John wyszedł po walce Rene, który pokonał Billa Kidmana, zaczął rapować, gdzie tak naprawdę nie odniósł się w ogóle do niego, jedynie wspomniał, że Francja ssie.

W następnym tygodniu, John Cena zmierzył się z Johnym Stamboli oraz Nunzio, przy stole komentatorskim znajdował się Rene Dupree ze swoim psem, Fifi. Lider Cenation oczywiście wygrał to starcie, po pojedynku podszedł bliżej do Dupree, któremu pokazał ''you can't see me''.

22 kwietnia na SmackDown odbyło się Rene de Cafe, w którym specjalnym gościem była Torrie Wilson. W pewnym momencie Rene Dupree wyzwał ją od suki, a ta w zamian oblała go winem prosto w twarz. By wywołać trochę zamieszania, Rene chciał wykonać jakiś rzut na Torrie, nie zrobił tego ponieważ do ringu przybiegł John Cena, który pozbył się go dość szybko. Chwilę potem czekało na Johna starcie, ponownie handicap match, tym razem z bracmi Guerrero. Starcie przegrał ponieważ w trakcie pojedynku przybył Dupree, który wbił Cenę w ring post. Tego samego wieczoru, Paul Heyman poinformował Torrie Wilson, że w przyszłym tygodniu zmierzy się z Rene Dupree.

Pojedynek był bez dyskwalifkacji, starcie było jednostronne, w pewnym momencie na pomoc Torrie przybył nie kto inny jak John Cena. W późniejszym czasie, Rene wściekły przybył do Kurta Angle'a, który ustalił ostatecznie pojedynek na Judgment Day pomiędzy Dupree a Ceną o pas Stanów Zjednoczonych.

Kolejny tydzień przyniósł nam kolejną walkę Torrie Wilson, w trakcie jej pojedynku przyszedł Rene Dupree, który chciał ją zaatakować, nie zrobił tego, ponieważ szybko pojawił się John Cena. Kiedy sprawdzał, co z Torrie, Dupree wykorzystał sytuacje, zaatakował go ponownie i ostatecznie wykonał potężne powerbomb na stół komentatorski!

Judgment Day 2004
Obaj panowie dostali trochę czasu na swój pojedynek, który nie wyglądał aż tak źle, ostatecznie to John Cena wyszedł z tego pojedynku zwycięsko, dlatego też pas Stanów Zjednczonych pozostaje u niego. (Raport)

20 maja doszło do rewanżu między Johnem Ceną a Rene Dupree, gdzie pas znalazł się na szali. John pojedynek przegrał poprzez wyliczenie, ponieważ w trakcie tego pojedynku otrzymał kolano poniżej pasa będąc poza ringiem. Mimo to pas Stanów Zjednoczonych pozostał w jego posiadaniu.

Tydzień później doszło do ich ostatecznego starcia w tej rywalizacji, John Cena zdołał Go pokonać po raz trzeci, tym razem w Lumberjack Matchu!

Przeczytaj również:
WWE SmackDown 25/03/2004
WWE SmackDown 01/04/2004
WWE SmackDown 22/04/2004
WWE SmackDown 29/04/2004
WWE SmackDown 06/05/2004
WWE Judgment Day 2004
WWE SmackDown 20/05/2004
WWE SmackDown 27/05/2004
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki