Feud: John Cena vs. Degeneration X (2009)


26 października na RAW doszło do Lumberjack Matchu pomiędzy Triple H'em a Big Showem. Tuż przed startem pojedynku, Shawn Michaels ogłosił sędziego specjalnego, a był to oczywiście John Cena. Walka jak to walka, rywale siebie wzajemnie okładali, jednak w pewnym momencie, kiedy Big Show przechodził do pinu, John udał, że przy dwóch naderwał mięsień ręki. To nie spodobało się olbrzymowi, który chwilę potem otrzymał wielką serię ataków od gwiazd WWE. Do tego John Cena dorzucił potężne Attitude Adjustment, Shawn Michaels Sweet Chin Music, a Triple H zakończył starcie po wykonaniu Pedigree. Cała trójka świętowała w ringu, gdy nagle zjawili się specjalni gospodarze RAW, kierowcy NASCAR, Joey Logano i Kyle Busch. Ci powiedzieli, że mają rywala dla Johna Ceny podczas Survivor Series, zmierzy się z Triple H'em oraz Shawnem Michaelsem w triple threat matchu o pas WWE!

Tydzień później, specjalny gospodarz RAW, Ozzy Osbourne poinformował, że John Cena zmierzy się z Big Showem i Chrisem Jericho w triple threat matchu. Tuż przed pojedynkiem doszło na zapleczu do segmentu z udziałem lidera Cenation i DX. Głównym tematem było oczywiście ich starcie na Survivor Series. Hunter wspomniał, że się nie martwi, ponieważ ostatnio pokonał Johna Cenę. HBK odparł, że też nie tak dawno go pokonał. Lider Cenation odparł im, że ich pokonał na WrestleManiach. Shawn jak zawsze musiał coś ciekawego powiedzieć, wspomniał że ostatnio uczył się algebry i wyszło mu, że DX ma większe szanse na wygraną. John odparł mu, żeby w to nie wierzył, bo dzisiaj w nocy Shawn przekona się jak przebiega współpraca między kolegami w triple threat matchu. Na koniec gali Survivor Series będzie miał dla nich tylko cztery słowa - The Champ is Here. Pojedynek wygrał Chris Jericho, który przypiął Johna Cenę po tym jak Big Show go znokautował. Po walce obaj nie mieli dość, chcieli wykonać jakąś kombinacje akcji poddaniowych, lecz do ringu przybył Triple H ze Shawnem Michaelsem. Ci jednak wiele mu nie pomogli, ponieważ HBK został znokautowany przez Big Showa, a Triple H otrzymał Codebreakera od YJ2'a.

Jesteśmy na kolejnym RAW, a tam czekał nas kolejny segment między uczestnikami walki o pas WWE na Survivor Series. Lider Cenation rozmawiał w swojej szatni z Hornswogglem, któremu kazał się schować, kiedy nadchodził Triple H z Shawnem Michaelsem. Obaj chcieli odzyskać Hornswoggle'a. John odparł, że Ci powinni zająć się walką na Survivor Series, gdzie każdy będzie sam walczył na swoją korzyść. Hunter odparł mu, że wiedzą na jakiej zasadzie odbywa się ten pojedynek, dodał też, że on lub Shawn zostanie mistrzem. Sam zainteresowany ciągle skupiał się na Hornswoggle'u. Ten po chwili się pojawił ubrany w koszulkę i czapkę Johna Ceny, pokazał w stronę DX ''you can't see me''. HBK powiedział, że może go teraz nie widzą, ale zobaczą go na Survivor Series, potem odszedł. John nie wiedział o co mu chodzi, Triple H oznajmił mu, że nikt nie rozumie Shawna Michaelsa. Potem odszedł, Hornswoggle mógł w końcu zdjąć koszulkę Ceny, a na sobie wciąż miał t-shirt DX, John zdesperowany rzucił czapką do tyłu i odszedł również. Chwilę później doszło do tag team matchu, w którym Shawn Michaels i Triple H zmierzyli się z Chrisem Jericho i Big Showem, przy stole komentatorskim znajdował się John Cena. DX wygrało to starcie, a po walce dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu dojdzie do triple threat tag team matchu, w którym DX zmierzy się z Chrisem Jericho i Big Showem oraz z Johnem Ceną i.. Undertakerem!

Na ostatnim RAW przed galą Survivor Series, John Cena i Undertaker pokonali DX oraz Chrisa Jericho i Big Showa w triple threat tag team matchu. Lider Cenation pod koniec pojedynku wymierzył Chrisowi Jericho Attitude Adjustment, a potem przeszedł do zwycięskiego pinu. To jednak nie było wszystko, ponieważ John Cena na sam koniec otrzymał Tombstone Piledrivera od Undertakera!

Survivor Series 2009
Już sam początek walki pokazał, że nie będzie żadnej współpracy pomiędzy Triple H'em, a Shawnem Michaelsem. HBK wymierzył od razu po gongu Sweet Chin Music swojemu przyjacielowi, Hunterowi. Pod koniec pojedynku, Triple H chciał wykonać Johnowi Pedigree, lecz zamiast tego, otrzymał kolejnego Sweet Chin Musica od Shawna Michaelsa. Ten natomiast otrzymał od Johna Ceny Attitude Adjustment wprost na Triple H'a! Tym samym John Cena obronił pas WWE. (Raport)

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki