WWE RAW 22/12/2014: Raport


Do ringu przychodzi Hulk Hogan w przebraniu Świętego Mikołaja. Mówi fanom, aby Ci zaczęli chantowac ''Ho Ho Hogan''. Dzisiejszego wieczoru rozda gwiazdą oraz fanom WWE prezenty. Big Show zmierzy się z Romanem Reignsem, a Bray Wyatt zmierzy się z Deanem Ambrosem w Miracle on 34th Street Fight Matchu. Whatcha gonna do when Ho Ho Hogan...przerywa to nadejście Johna Ceny. John zaczął propsowac, cokolwiek, Hulka Hogana jako Świętego Mikołaja. Następnie przeszedł do Brocka Lesnara, który go zaatakował tydzień temu w Steel Cage Matchu. Dodał, że chce dzisiaj rewanż z Sethem Rollinsem. John powiedział także, że będzie gotowy na wszystko, więc chce wiedziec, co Hogan zrobi dla niego. Nagle wybrzmiała muzyka Setha Rollinsa, który wyszedł na rampę z Joeyem Mercurym i Jamiem Noblem. Seth powiedział, że nie może uwierzyc w to, co słyszy. To jest śmieszne. Nie przyszedl tutaj, aby oddac szacunek Johnowi lub Hoganowi. Obaj są dla niego legendami swoich epok. Dodaje również, że czas Johna upłynął, teraz czas jest jego. To on jest przyszłością WWE. Jeśli chcesz przetrwac jeden dzień więcej w erze Setha Rollinsa, to będziesz musiał coś z tym zrobic. Rollins następnie zaczął opowiadac o The Authority, że siedzą teraz w domu, przeszedł także do wątku Survivor Series. John kazał mu się przymknąc, powiedział że Seth kładzie ludzi do spania swoim gadaniem. W tym roku odwrócił się od swoich przyjaciół, kłamał, oszukiwał i kradł. A teraz ma czelnosc otwierac usta w stronę Hogana. Jeśli przyjdziesz do ringu, to otrzymasz od niego prezent. Cena powiedział do Rollinsa żeby przyszedł do ringu jak prawdziwy facet lub niech zostanie tam jak tchórz. Dodal na koniec, że nie przywróci The Authority. Hogan wziął głos, powiedział że Seth Rollins zmierzy się z Johnem Ceną, będzie to pierwsze starcie dzisiejszego show!

Walka: John Cena vs. Seth Rollins

Rozpoczynamy od zwarcia, Cena się wydostaje, lecz zostaje powalony shoulderblockiem. John odpłaca się hiptossem, Rollins wyszedł na chwilę z ringu do swoich ochroniarzy. Mercury i Noble zwrócili jego uwagę, a to wykorzystał Rollins. Lider Cenation całym imptem wbił się w narożnik, Rollins był z tego powodu zadowolony, John go zaskoczył dropkickiem! Przewaga wciąż po stronie Mr. Money in the Bank. Po dłuższej chwili, John Cena wydostał się w końcu z defensywy. Mamy double clothesline! Seth Rollins chciał zaatakowac swojego rywala walizką, lecz sędzia go zatrzymał, w między czasie Mercury zaatakował Johna! Pin - 1..2..kick out. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Rollins na razie dobrze radzi sobie z Johnem, jesteśmy poza ringiem, gdzie Cena inkasuje suicide dive! Mamy powrót do ringu, Cena chciał wykonac proto bomb, lecz Rollins zdołał utrzymac się na nogach, przeszedł jeszcze nawet do roll upu - 1..2..kick out. Szykował się powerbomb dla Ceny, lecz ten wydostał się, wyniósł na plecy rywala, wykonał Attitude Adjustment, lecz Seth stanął na nogach!!! Rollins wyszedł z tego wszystkiego cało, ostatecznie wykonał Cenie enzuigri! Do tego dorzucił atak w narożniku, odbił się od lin, a John zaskakuje go potężnym powerbombem!!! Pin - 1..2..kick out! Mamy wymianę ciosów, lepiej wyszedł z tego John, który wykonał proto bomb oraz five knuckle shuffle! Rollins ląduje poza ringiem na Mercury'ego oraz Noble'a! Cena wrzuca do ringu Rollinsa, po chwili wchodzi na narożnik, wykonuje diving leg drop! Pin - 1..2..kick out! Fani chantują ''This is awesome''. Akcja przenosi się na narożnik, lepiej wyszedł z tego Rollins, który zsunął się pod Johna, wykonał na przeciwny narożnik powerbomb! Pin - 1..2..kick out! Szykowało się na Curmb Stomp, lecz Cena skontrował to na STF!! Akcję przerwał po tym jak do ringu wszedł Mercury i Noble, ostateczni ci otrzymali podwójne Attitude Adjustment!!! Rollins chciał zaatakowac Johna walizką Money in the Bank, lecz ten zrobił unik, po chwili wykonał Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki