WWE RAW 15/12/2014: Raport


Na samym początku RAW do ringu przyszedł dzisiejszy gospodarz show, Chris Jericho. W trakcie jego speechu pojawił się Paul Heyman oraz trochę później Seth Rollins. Seth mówił jak to niby wygrał wczorajszej nocy nad Johnem Ceną, kiedy to rozwalił nim stół, odebrali mu zwycięstwo. Potem mówi, że John nie jest w stanie go pokonać, musiał mu pomóc Roman Reigns. On potrzebuje pomocy, aby go pokonać, ponieważ jest dobry. Seth dodaje, że ma już dość Johna Ceny. John mówi tak o pracowitości, lojalności i szacunku, ale nie zmieni to faktu, że jest tchórzem. On chce z nim rewanżu, ale nie dzisiaj, ponieważ nie jest gotowy po wczorajszej nocy. Do ringu przybywa John Cena! John mówi do Rollinsa aby ten poszedł do rogu bawić się z dziećmi, ponieważ w ringu znajdują się prawdziwi faceci. To, że ma mikrofon w ręce, nie oznacza, że ma jaja. Mieli ze sobą pojedynek, który on przegrał. Przyszedł tutaj ponownie marudzić i narzekać, najwyraźniej nie dowiedział się, co oznacza bycie prawdziwym facetem. To już oficjalne, na Royal Rumble zmierzy się z Brockiem Lesnarem o pas WWE World Heavyweight Championship. To jest już pewne jak cholera. John następnie odniósł się do wspomnianego rewanżu, powiedział że również odczuwa taką potrzebe, potrzebuje też jednak czyjejś pomocy, aby mógł takie starcie ustalić. Cena ogląda się za siebie i widzi Chrisa Jericho, wita go z powrotem na RAW. Chris mówi mu, że tak się akurat złożyło, że ma prawo ustalania walk na dzisiejszym RAW. Tak też zrobił, na dodatek dodał, że będzie to Steel Cage Match!!! John potem wychodzi z ringu, a segment dalej trwa..
---
Walka: Steel Cage Match: John Cena vs. Seth Rollins

Rollins od razu po gongu zaczął wspinać się po klatce, John go zatrzymał. Przewaga zarysowała się po stronie Setha, który wbija Cenę w klatkę, pin - 1..2..kick out. Mamy chanty ''Lets Go Cena, Cena Sucks''. Mamy walkę na linach, lepiej wyszedł z tego John, który wykonał bulldoga na matę, pin - 1..2..kick out. Cena zatrzymuje Rollinsa, który chciał wyjść przez drzwi, to samo było w drugą stronę. Rollins robił drugie podejście, był bardzo bliski wyjścia, jednak został zatrzymany przez Johna Cenę. Przewaga wciąż po stronie Mr. Money in the Bank, Cena otrzymuje powerbomb na narożnik! Pin - 1..2..kick out. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, fani chantują ''Cena, Cena''. John ruszył ze swoim momentum, wykonał dwa shoulderblocki, proto bomb oraz po chwili dorzucił five knuckle shuffle. Mercury zaczął wchodzić po klatce, John wziął Rollinsa i wbił go w klatkę! Mamy Attitude Adjustment od Johna Ceny!!! Pin - 1..2..kick out! Drzwi od klatki zostały otworzone, Noble zamknął je i zaczął je blokować. Cena bez problemu sobie z nim poradził, od razu Johna dorwał Seth Rollins. Cena wygrał walkę na narożniku, dorzucił nawet diving leg dropa! Pin - 1..2..kick out! John po dłuższym okładaniu w końcu skontrował akcję Rollinsa, wbił go w klatkę. Drzwi zostały otworzone, kiedY John wychodził, Mercury całym impetem zamknął drzwi! Rollins przechodzi do pinu - 1..2..kick out. Szykowało się na Curmb Stomp, jednak mamy kontroę na STF!! Rollins zdołał się wydostać, mamy walkę przy drzwiach, Cena zdołał wciąnąć do ringu swojego rywala, w między czasie Noble wrzucił do ringu walizkę Money in the Bank. Przewaga po stronie Rollinsa, ten bierze swoją walizkę, nie trafia nią, Cena odbija się od lin i wykonuje potężnego clothesline'a! Mamy wymianę ciosów, którą wygrywa ostatecznie Rollins, który znokautował Johna walizką Money in the Bank, pin - 1..2..kick out! Seth Rollins zaczął uciekać poprzez klatkę, był już nawet po drugiej stronie, jednak John Cena go przywrócił do ringu, mało tego, wykonał mu Attitude Adjustment z narożnika!!! Drzwi od klatki zostały otworzone, do tego wybrzmiewa muzyka Brocka Lesnara, który wychodzi z Paulem Heymanem! Mistrz wchodzi do ringu, Cena otrzymuje trzy german suplexy! Do tego jeszcze mamy F5!! Do ringu wszedł Paul Heyman, który podał rękę Sethowi Rollinsowi, który to odwzajemnił! Mamy nowego Paul Heyman Guya. Lesnar i Heyman udali się na zaplecze, a Rollins jest bardzo zadowolony, wykonuje Johnowi Curmb Stomp, bierze swoją walizkę i wychodzi przez drzwi!!!

Zwycięzca: Seth Rollins
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki