WWE RAW 08/12/2014: Raport


Renee Young jest z Johnem Ceną, pyta się go o jego starcie z Big Showem. John powiedział, że każdy w zeszłym tygodniu był zszokowany, kiedy to Vince McMahon w audycji Stone Colda powiedział, że każdy ma doprowadzić siebie krok w góry. On wie, że Seth Rollins będzie starał się zrobić krok w górę. Big Show myślał, że zrobił wielki krok na Survivor Series, ale teraz jest tylko marionetką The Authority, upewni się teraz, że Seth Rollins otrzyma przewagę w niedzielę. Seth nie musi go przypiąć, to jest dobre, bo nie będzie miał Big Showa, aby mu pomógł. Seth nie jest na tyle taki, aby doprowadzić do jego poddania się. Jeżeli zostanie zniszczony nim stół, on nie straci tylko miana pretendenta do tytułu, możliwe że będzie musiał odstąpić. On chce być ponownie mistrzem. Dzisiaj wyniesie Big Showa na plecy i powali go na matę. John powiedział, że jeśli ktoś myśli, że jest to czas dla kogoś na zrobienie kroku w górę, to jest w błędzie.
---
Walka: John Cena vs. Big Show

Cena rusza na Big Showa, jednak olbrzym już od samego początku starcia zdecydowanie przeważa. Mamy chanty ''Lets Go Cena, Cena Sucks''. John ruszył z atakami, chciał powalić Big Showa shoulderblockiem, jednak odbił się od niego jak od ściany. Cena inkasuje skoop slam oraz elbow drop, pin - 1..2..kick out. Po dłuższej chwili, Cena robi unik w narożniku, do tego dorzuca także DDT! Obaj wstają, John biegnie w stronę Showa, lecz ten zaskakuje go side walk slamem! Pin - 1..2..kick out. Lider Cenation rusza z desperackimi atakmi, to mu jednak w niczym nie pomaga, przynajmniej na razie, John wpada pod bear hug. Cena sprytnie skontrował akcje na sleeper hold! Big Show w pewnym momencie ''zgasł'', jednak się przebudził i wydostał się z akcji, John imponuje swoją siłą, wykonuje back suplex!!! Szykowało się five knuckle shuffle, jednak Big Show się wydostaje, była szansa na Chokeslam, lecz Cena się wydostał. Mamy Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..Seth Rollins atakuje Cenę!!!

Zwycięzca: John Cena przez dyskwalifikacje

Wraz z Sethem Rollinsem przybyli jego ochroniarze. Seth wyjął z pod ringu drabinę, a Joey Mercury i Jamie Noble stół. Szykowało się na Curmb Stomp z drabiny, jednak wybrzmiał theme song Dolpha Zigglera!!! Ten wspomógł Johna, lecz do ringu powrócił Big Show, który wykonał KO Punch na Zigglerze i Cenie!!! Do ringu kierował się Erick Rowan, po drodze zaatakował go Luke Harper! Ostatecznie Harper otrzymał potężnego Chokeslama na większą część schodków!!! Do ringu kieruje się Ryback, ten poradził sobie z Big Showem oraz po chwili z Harperem. Chciał wykonać mu Shellshocked na stół, lecz zjawił się Kane z krzesełkiem! Akcja przeniosła się poza ring, a do ringu wrócił Big Show z Dolphem Zigglerem, Show zainkasował dwa superkicki!! Harper rzucił Zigglera na stół!! Cena wkracza do ringu i wykonuje Harperowi Attitude Adjustment!!! Do ringu szybko wbiegł Seth Rollins, wykonał Curmb Stomp!!! Mr. Money in the Bank oraz jego dwaj ochroniarze przeniesli się z Johnem poza ring, Rollins, Mercury oraz Noble wykonali Triple Powerbomb na stół komentatorski!!! Tak kończymy ostatnie RAW przed TLC!!!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki