Artykuł: John Cena ratuje swoich kolegów


Dawno artykułu już nie było, dlatego postanowiłem się zebrać w dzień swoich własnych urodzin, heh. Czasami zdarzało się, że John Cena pomagał swoim kolegom, przyjacielom z ringu, kiedy to byli atakowani przez kogoś, czasami przez liczną grupę. Takich momentów mogliśmy zobaczyć kilka w dotychczasowym przebiegu kariery Johna Ceny. Być może wszystkich sytuacji nie przedstawię, ale będzie to większość. Także zapraszam do lektury.

1# John Cena ratuje Shawna Michaelsa
24 lipca 2006 roku, Shawn Michaels został zaatakowany przez Shane'a McMahona oraz przez Triple H'a. Jak wiadomo nie było to wyrównane, dlatego nie mogło zabraknąć osoby, która pomoże HBK'owi. Cena zajął się Shane'm, a Michaels pozbył się Huntera. Chwilę potem do ringu wkroczyli ochroniarze, jednak ci sobie tym bardziej nie dali rady. Po całym tym zajściu, na rampie pojawił się Vince McMahon, który poinformował, że w przyszłym tygodniu John Cena zmierzy się z...nim! Jeśli interesuje kogoś wynik walki, to Cena wygrał poprzez dyskwalifikacje, dostał kopniaka poniżej pasa.


2# John Cena ratuję Marię
John Cena pomagał już koledze, ale też pomógł divie, dokładnie to Marii. Ta była atakowana przez Umagę na różne sposoby, jednak do czasu, kiedy do ringu z desperackim atakiem przybył John Cena. Natychmiastowo zdołał go wyrzucić z ringu. Po zajściu, Cena miał przeprowadzany krótki wywiad, nie będę już pisał o czym mówił, na sam koniec wykonał przeprowadzającemu FU!


3# John Cena ratuje Randy'ego Ortona
14 lutego 2011 roku na RAW, Randy Orton zdołał pokonać Sheamusa. Od razu po walce został zaatakowany przez New Nexus. Grupa była zdecydowanie liczniejsza, na pomoc Ortonowi przybył John Morrison, R-Truth oraz ostatecznie John Cena. Dwóch członków Nexusa otrzymało po RKO od Ortona, a CM Punk otrzymał Attitude Adjustment od Johna Ceny. Następnie John i Randy świętowali w ringu.


4# John Cena ratuje Reya Mysterio
W 2011 roku, John Cena prowadził feud z Alberto Del Rio. Na jednym z jesiennych RAW, Alberto Del Rio po walce z Reyem Mysterio zaatakował go ponownie, zapiął mu Cross Arm Breaker, sędzia starał się tę akcje przerwać, ale bez żadnych skutków. Nagle zjawił się John Cena, który opanował sytuacje, po zajściu miał kilka słów w stronę Alberto Del Rio.


5# John Cena ratuje Eve Torres
Drugą divą, która została uratowana przez Johna Cenę była Eve Torres. 1 stycznia 2012 roku na RAW, Cena uratował ją z rąk Kane'a, z którym to toczył wtedy feud. Ostatecznie Ulubiony Demon Diabła solidnie oberwał od lidera Cenation.


6# John Cena ratuje Eve Torres po raz drugi
Kolejna okazja dla Johna Ceny nadażyła się już dwa tygodnie później, lider Cenation podczas wywiadu usłyszał jakieś dochodzące dzwięki z niedaleka, poszedł to sprawdzić. Jak się okazało, Kane ''ładował'' Eve Torres do karetki, chcąc z nią odjechać. John skonfrontował się z nim, przegrywając takową potyczkę, jednak ostatecznie zdołał wypuścić Eve z karetki. Po całej tej sytuacji, Eve pocałowała Johna, a zauważył to Zack Ryder, który byl bardzo zawiedziony.


7# John Cena ratuje Sheamusa
Na koniec 2012 roku czekały nas dwie rywalizacje, Johna Ceny z Dolphem Zigglerem oraz Sheamusa z Big Showem. Na SmackDown Celtycki Wojownik zmierzył się z Show Offem, w trakcie walki przybył Big Show, który zaatakował Irlandczyka. Walka dwóch na jednego nie była wyrównan, dlatego na pomoc Sheamusowi przybył nie kto inny jak John Cena.


8# John Cena ratuje Daniela Bryana
Kolejny na liście jest Daniel Bryan, ten musiał zmierzyć się z Rybackiem na RAW, które odbywało się 22 lipca 2013 roku, Danielson wygrał ten pojedynek poprzez dyskwalifikację. Po walce Ryback nie miał chyba dość, lecz temu wszystkiemu zapobiegł John Cena. Lider Cenation zdetronizował skutecznie Rybacka. Po tym, John Cena wziął mikrofon i powiedział, że w przyszłym tygodniu zmierzy się z nim w Tables Matchu. Starcie oczywiście wygrał.


9# John Cena ratuje Deana Ambrose'a i Romana Reignsa
Jesteśmy już w okresie, kiedy to Seth Rollins zdradził The Shield atakując ich, Reigns i Ambrose za wszelką cenę chcieli dorwać Rollinsa, jednak przeszkodziło im w tym The Wyatt Family. Walka 2 na 3 nie była wyrównana, dlatego do ringu przybył John Cena, który wraz z Deanem Ambrosem i Romanem Reignsem wyczyścił ring z rywali.


10# John Cena ratuje Hulka Hogana
11 sierpnia na RAW celebrowane były urodziny Hulka Hogana, pod koniec show Brock pojawił się wraz z Paulem Heymanem psując te święto Hulksterowi. Wydawałoby się, że ''bestia'' zaatakuje legendę WWE, lecz pojawił się John Cena. Do żadnej walki nie doszło, Brock się wycofał. Było to ostatnie RAW przed SummerSlam, gdzie Cena otrzymał potężny łomot, heh.11# John Cena ratuje Dolpha Zigglera
Nie tak dawno do tego doszło, jeszcze przed galą Survivor Series. Dolph Ziggler był atakowany przez Setha Rollinsa oraz Kane'a, obaj robili, co chcieli z Ziggym, Na taką sytuacje obojętny nie był John Cena, ponieważ Ziggler był członkiem jego drużyny na starcie podczas Survivor Series. Rollins od razu uciekł, a Kane został wyrzucony z ringu clotheslinem. Po walce John Cena podniósł rękę Zigglera w górę.


To by było chyba na tyle, przedstawiłem wam tak mniej więcej jak to wygląda, mam nadzieję, że się podobało. Pozdrawiam.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki