WWE RAW 24/11/2014: Raport


John i Dolph są wraz z Renee Young. Lider Cenation chwalił Dolpha Zigglera, ale także wspomniał o wielkiej pomocy Stinga. Powiedział rónież, że mimo tego wszystkiego The Authority już nie ma. Dodaje, że Daniel Bryan wykorzystuje siłę ludzi, dlatego też to oni wybiorą dla nich rywali, obok Setha Rollinsa.

John Cena i Dolph Ziggler są już w ringu. Tuż po nich pojawia się Daniel Bryan, który wita się z nimi. Następnie bierze mikrofon i wprowadza Setha Rollinsa. Bryan ogłasza nam oficjalne wyniki, a jego parnerami będą Joey Mercury oraz Jamie Noble, którzy otrzymali 93% głosów!

Walka: John Cena i Dolph Ziggler vs. Seth Rollins, Jamie Noble oraz Joey Mercury

Rozpoczyna John Cena oraz Jamie Noble. John daje się swojemu rywalowi pod headlocka. John odbija swojego rywala od lin, Mercury zrobił w między czasie zmianę ze swoim kolegą. John Cena i Joey Mercury omijali, kładząc się, biegnącego Noble'a. W pewnym momencie John po prostu się odsunął, a Mercury otrzymał shoulderblock od kolegi. Lider Cenation chciał wymierzyć Attitude Adjustment, lecz Seth Rollins zabrał swojego ochroniarza. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, przewaga po stronie Rollinsa, który wypracował przewagę. W ringu mamy teraz Noble'a, przez pewien czas sobie świetnie radził, lecz do czasu kiedy to John ominął jego atak w narożniku, a ten wbił się w ring post. Mamy zmianę, wchodzi Dolph Ziggler. Ten zupełnie zdominował Jamiego Noble'a, wykonał mu poteżne DDT. Pin - 1..2..Mercury przerywa. Rollins wykorzystuje sytuacje, atakuje Zigglera. Od tego momentu rozpoczęło się pastwienie nad Ziggym, a robi to dokładnie Seth Rollins. Po jakiejś dłuższej chwili zmienia się z Noblem, który wykonuje skoop slam. Mamy chin lock, Dolph się wydostaje, lecz przewaga nadal po stronie jego przeciwnika. Ziggler zaskakuje Jamiego Noble'a dropkickiem. Mamy zmiany w obydwóch zespołach, wchodzi Mercury oraz Cena! Mamy dwa shoulderblocki, proto bomb oraz five knuckle shuffle. Rollins wprowadza zamieszanie, Mercury i Noble atakują Cenę i Zigglera. Ci dwaj chcieli wykonać irish whipy, które miałby zrobić kolizję między Ceną, a Zigglerem, owszem doszło do takowej kolizji, ale to Noble i Mercury się ze sobą zderzyli!!! Noble otrzymuje superkicka oraz po chwili Zig Zak, Mercury natomiast Attitude Adjustment od Johna Ceny!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzcy: John Cena i Dolph Ziggler

Po walce, Bryan wrzuca do ringu Setha Rollinsa, a tam Ziggler miał dla niego superkicka, John Cena dorzucił Attitude Adjustment!! Po jakiejś chwili, wybrzmiewa nam dobrze znany dzwięk anomiowego menadżera RAW. Michael Cole prosił nas uwagę, cytuje,, ''Wybaczcie mi przerywanie tej celebracji. Ta impreza oficjalnie jest zakończona. Następny poniedziałek będzie Cyber Monday. Porządek i dyscyplina powraca na RAW'', Takim oto akcentem kończymy to dzisiejsze RAW!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki