Feud: John Cena vs. Kurt Angle (2003)


Rywalizacja Johna Ceny z Kurtem Anglem rozpoczęła się 25 września 2003 roku na SmackDown, John Cena przerwał segment Kurta Angle'a z Vincem McMahonem, gdzie obraźił złotego medalistę olimpijskiego. Angle nie był temu obojętny, zaatakował go. W tym samym czasie, Kurt prowadził feud z Brockiem Lesnarem, szukał go na zapleczu, nie znalazł go, znalazł go natomiast John Cena, który go zaatakował. John Cena po tym uciekł z areny samochodem, Kurt ruszył za nim, pojechał limuzyną Vince'a McMahona.

Tydzień później odbyła się walka drużynowa, w której John Cena wraz z Brockiem Lesnarem pokonał Kurta Angle'a i Undertakera. Końcówka walki była jak najbardziej pod promowanie rywalizacji, Cena znokautował Kurta łańcuchem, gdy sędzia nie widział, dzięki temu zgarnął pin, a co za tym idzie, zwycięstwo.

9 października na SmackDown, czekał nas Battle Rap. John Cena jak i Kurt Angle zaprezentowali swoje bity, wyszło to naprawdę dobrze. Po tym, obaj zmierzyli się wzrokiem. Wybrzmiała muzyka Big Showa, ten fakt wykorzystał Cena, który wymierzył Kurtowi potężne FU! Przy okazji dowiedzieliśmy się, że na gali No Mercy, John Cena zmierzy się z Kurtem Anglem.

W następnym tygodniu, Kurt Angle przyszedł do ringu przebrany za Johna Cenę, w pewnym momencie zjawił się mini-Kurt Angle, czyli karzeł przebrany za niego. W zaplanowanym i celowym segmencie doszło do momentu, w którym mini-Kurt wykonał Ankle Lock na tym prawdziwym, miało to podkreślić fakt, że John Cena na niedzielnej gali będzie klepał. John Cena z tego wszystkiego nie był zadowolony, przyszedł do ringu bardzo wściekły. Mini-Kurt Angle wykonał mu low blow, a prawdziwy Kurt dorzucił mu Angle Slam!

No Mercy 2003
Doszło do wyczekiwanego pojedynku, John Cena i Kurt Angle zmierzyli się w dosyć długim starciu. Efekt końcowy tego pojedynku był mało oczekiwany, Cena klepał po Ankle Locku! (Raport)

Przeczytaj również:
WWE SmackDown 25/09/2003
WWE SmackDown 02/10/2003
WWE SmackDown 09/10/2003
WWE SmackDown 16/10/2003
WWE No Mercy 2003
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki