Feud: John Cena vs. Eddie Guerrero (2003)


Feud pomiędzy Johnem Ceną a Eddiem Guerrero tak naprawdę rozpoczął się 28 sierpnia 2003 roku na SmackDown. John przerwał promo ówczesnego mistrza Stanów Zjednoczonych, swoimi słowami tak go zdenerwował, że został wyzwany na starcie z nim jeszcze tego samego wieczoru o pas. Walka zakończyła się dyskwalifikacją, ponieważ Cena wykonał Guerrero low blow. Po starciu nie miał dość, znokautował go łańcuchem, a zakończył wszystko wykonując mu FU!

Tydzień później, John Cena przechwalał się, jak to pobił Eddiego Guerrero na ostatnim SmackDown. Sam zainteresowany pojawił się na arenie przyjeżdzając low riderem. Doszło pomiędzy dwójką do brawlu, zakończyło się tym, że Eddie został znokautowany pasem. Po tym John Cena wsiadł do samochodu Eddiego i odjechał. Jakiś czas później, Stephanie McMahon dała możliwość zemsty Eddiemu, ten zdecydował, że w przyszłym tygodniu zmierzy się z Johnem Ceną w Latino Street Fight matchu.

11 września 2003 roku, John Cena przegrał starcie z Eddiem Guerrero o pas Stanów Zjednoczonych w Latino Street Fight matchu, ponieważ w walce interweniował Chavo Guerrero, który przyczynił się do jego porażki. Starcie było naprawdę bardzo dobre, ale także i brutalne.

W następnym tygodniu John Cena wygłosił promo w stronę Eddiego Guerrero znajdują się na dachu areny RBC Center. Tak też zakończył się ten krótki feud, który został wygrany raczej przez Eddiego. Trudno jest także doszukać się rozwinięcia tej rywalizacji bardziej, ponieważ została tak po prostu zakończona.

Przeczytaj również:
WWE SmackDown 28/08/2003
WWE SmackDown 04/09/2003
WWE SmackDown 11/09/2003
WWE SmackDown 18/09/2003
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki