WWE RAW 27/10/2014: Raport


Do ringu przychodzi John Cena. Ten wspomina, że wczorajsza noc była epicka. Nie był to ostatni rozdział rywalizacji Johna Ceny z Randy'm Ortonem, jednak był jednym z najlepszych. Pokonał Randy'ego Ortona, dzięki temu otrzymał możliwość walki z Brockiem Lesnarem o WWE World Heavyweight Championship. Brock siedzi sobie w domu, a John Cena jest tutaj każdego wieczoru i walczy jak mistrz. Dzisiaj wybiega w przyszłość, ponieważ ma zamiar zmierzyć się z Sethem Rollinsem, który według niego jest przyszłością. Johnowi przerywa nadejście Stephanie McMahon. Ta gratuluje Johnowi zwycięstwa, powiedziała również, że nie może czekać do dzisiejszej walki wieczoru. Nie może czekać na Survivor Series, gdzie ma odbyć się tradycyjny pojedynek 5 vs. 5 na eliminacje. Ma dla niego propozycje, chce aby dołączył do The Authority. John mierzył się z Brockiem Lesnarem, który wielokrotnie skopał mu tyłek, dzięki The Authority może otrzymać odrobinę pomocy, być może i wygrałby z nim. Zwycięzca walki wieczoru mógłby być kapitanem drużyny. On zasługuje na szacunek i uznanie. Zasługuje na bycie częścią rodziny. John stwierdził, że zasłużył na szansę wyjścia na rampę, mówiąc ludziom jak bardzo kocha to, co robi. Wszyscy są częścią tego wszystkiego. Fani są częścią tego. Nie są tutaj dla Johna. Są oni tutaj dla tego wszystkiego. John się pyta czy ma się sprzedać dołączając do The Authority. Stephanie mówi, że jeśli John przegrywa to odchodzi w zapomnienie, nikt nie będzie pamiętał jak się nazywa. John mówi, że jeśli tak się wydarzy, to będzie wiadomo jak niskie jest życie po sprzedaniu się, odmawia Stephanie. Następnie do ringu przechodzi Triple H, który, że jest w tej firmie już ponad 20 lat i każdy rok jest coraz trudniejszy. Mówi Johnowi, że jeśli chce się sprzeciwić The Authority, to niech wybierze swoją drużynę, aby przekonał się czy jest możliwe przetrwanie w walce z nimi. To oni kontrolują przyszłość. The Authority to przyszłość. Czy ci się to podoba czy nie, The Authority zawsze zwycięża.

----
Na zapleczu widzimy Johna Cenę i Dolpha Zigglera, nie było słychać o czym rozmawiają, jednak obaj podali sobie dłonie.
----
Dolph Ziggler zdołał pokonać Kane'a, po walce był atakowany przez niego i Setha Rollinsa. Po dłuższej chwili na pomoc przybiegł mu John Cena. Rollins od razu uciekł z ringu, a Kane wyleciał po otrzymaniu clothesline'a! Już za chwilę walka wieczoru,

Walka: John Cena vs. Seth Rollins (w/Jamie Noble & Joe Mercury)

Rollins od razu po gongu ucieka poza ring, naradza się z Joe Mercurym, po ty powraca. Cena powala rzutem zapaśniczym swojego rywala, Seth ponownie wychodzi poza ring, po chwili powraca. Mamy zwarcie, Rollins przechodzi do headlocku, John się wydostaje, robi dwa uniki i wykonuje hiptossa! Rollins ponownie ucieka poza ring. Kolejna próba Setha Rollinsa, tym razem udaje mu się zaatakować Johna, lecz po tym jak od niego oberwał uciekł znowu poza ring. John poszedł za nim i go dorwał, wbił jego głowę w stół komentatorski, Rollins wykorzystał okazje, kiedy to jego ochroniarze odwrócili uwagę Ceny. Powracamy do ringu, a tam John Cena otrzymuje clothesline'a. Mr. Money in the Bank zasypuje atakami swojego rywala, sędzia go odciąga, w między czasie Joe Mercury wszedł na krawędz ringu i uderzył Johna Cenę, pin - 1..2..kick out. Cena zostaje wyrzucony z ringu, sędzia zatrzymuje Rollinsa, a Mercury i Noble atakują kopnięciami lidera Cenation. Seth wychodzi poza ring, gdzie wykonuje suplexa! Jesteśmy ponownie w ringu, a przewaga Setha Rollinsa niemaleje. John zaczyna kontrować ataki rywala, zostaje jednak zatrzymany w narożniku. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Cena wbija Noble'a w barierkę. To spowodowało, że John stracił kontrolę nad starciem, Rollins wbija go potężnym irish whipem w stalowe schodki! Powracamy do ringu, tam Rollins po chwili przechodzi do chin locku. Cena się wydostaje, John rusza z shoulderblockiem, drugiego już nie wykonuje, ponieważ Seth robi unik, Cena wypada z ringu. Rollins wykonuje suicide dive!! Powracamy do ringu, pin - 1..2..kick out. Akcja przenosi się na narożnik, Cena zrzuca swojego rywala z narożnika i wykonuje cross body! Pin - 2 count. John chciał wykonać Attitude Adjustment, lecz jego rywal skontrował akcję na DDT! Pin - 1..2..kick out! Akcja przenosi się poza ring, tam Cena zostaje wbity w barierki. Szybko powracamy do ringu, Rollins wchodzi na narożnik i wykonuje skok, gdzie kolanem trafia na twarz Ceny, pin - 2 count. Lider Cenation wydostaje się z akcji osłabiającej, był bliski wykonania STF, lecz Seth się wydostał, na dodatek dorzucił dropkicka. John ląduje poza ringiem, gdzie otrzymuje kilka kopnięć od Noble'a. Cena jest wyliczany, było już 9, lecz w ostatniej chwili powrócił do ringu. Mamy combo od Johna Ceny, wykonuje dwa shoulderblocki, proto bomb oraz five knuckle shuffle. Noble rozprasza Johna Cenę, Rollins w jego stronę, zostaje wyrzucony nad górną liną na swoich ochroniarzy!!! Cena wrzuca go do ringu, Seth zaskakuje go enzuigri! Pin - 1..2..kick out. John blokuje atak swojego rywala w narożniku, po tym dorzuca tornado DDT! Pin - 1..2..kick out! Mamy Attitude Adjustment, lecz Rollins staje na nogi! Do tego po chwili wykonuje Buckle Bomb!!! Pin - 1..2..kick out! John zaskakuje swojego rywala i przechodzi do STF!!! Do ringu wbiega Kane, który przerywa starcie!!!

Zwycięzca: John Cena przez dyskwalifikację

Do ringu przybiega Dolph Ziggler, który pomaga Johnowi Cenie. Obaj mają także na głowie ochroniarzy Rollinsa. Do ringu zbiega się cały roster WWE, mamy potężny brawl!! Rollins szybko uciekł z ringu na rampę, tam do niego dołączył Triple H i Stephanie McMahon. Większość przeniosła się poza ring, Cena miał dla Heatha Slatera i Bo Dallasa po Attitude Adjustment!! Tak kończymy to RAW!!!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki