Artykuł: ''Wyglądam jak John Cena!'', czyli kto i jak sparodiował Johna Cenę?


Bywało tak, że niektórzy zawodnicy w WWE chcieli zadrwić z Johna Ceny przebierając się za niego. Inaczej ujmując słowa, parodiowali go na różne sposoby, większość z nich przejawiało się zazwyczaj w Battle Rapie, czyli w pojedynku na rapowanie, jednak zdarzyło się, że ktoś przebrał się za lidera Cenation, wyglądając dosłownie jak on. Serdecznie zapraszam was na krótki ''artykuł'' odnośnie tego tematu.

1. Brian Kendrick aka Spanky 

Pierwszym zawodnikiem w WWE, który sparodiował gimmick rapera Johna Ceny, był Brian Kendrick, który w tamtym czasie przyjął nazwę Spanky. Zajście miało miejsce 1 maja 2003 roku na SmackDown, Spanky wyzwał Johna na Battle Rap, czyli tak jak wspominiałem pojedynek na rapowanie. Spanky zaczął sobie drwić ze swojego rywala, to był jego błąd, ponieważ John się tak zdenerwował, że powalił go poteżnym clotheslinem oraz dorzucił swojego nowego finishera, FU!

2. Kurt Angle

7 października 2003 roku na SmackDown, doszło do kolejnego Battle Rapu, tym razem między Johnem Ceną a Kurtem Anglem. W trakcie rapu, Angle wziął sobie czapkę od Johna Ceny i założył ją sobie, zaczął pariodiować swojego rywala. Po ich starciu pojawił się Big Show, Cena wykorzystał sytuacje i zaatakował Kurta Angle, po chwili wymierzył mu FU! Do tej rywalizacji przeniesiemy się już wkrótce w raportach do przyszłości, a zapewniam, że jest na co czekać.

3. Kurt Angle - po raz drugi

Feud Johna Ceny i Kurta Angle'a był kontyunowany, dlatego też tydzień po ich Battle Rapie, Kurt Angle przebrał się za Johna Cenę i zaczął go totalnie parodiować, wykonywał jego wszystkie ruchy i gesty, mówił jak on. W pewnym momencie, do ringu przybył mini Kurt Angle, doszło do takiego spotu, że Kurt jako John Cena klepał po Ankle Locku. Miało to na celu ukazać, że John Cena będzie klepał w ich walce na No Mercy. Po tym zjawił się wściekły John Cena, mini Kurt wykonał mu low blow, a prawdziwy Kurt Angle wymierzył mu Angle Slam!

4. Big Show

John Cena rozpoczął feud z Big Showem, to on przyczynił się do jego porażki tydzień przed Battle Rapem z Chrisem Benoitem. 11 grudnia 2003 roku na SmackDown doszło do pojedynku między Ceną a Showem, był to również pojedynek na rapowanie. Tym razem to John Cena zniszczył dosłownie swojego rywala, jeden z najlepszych jego speechów, jeśli chodzi o rap. Na sam koniec, Big Show otrzymał od Johna Ceny kolano w czułe miejsce!

5. The Miz

Kolejnym na liście jest The Miz, który w trakcie feudu z Johnem Ceną w 2009 roku, drwił sobie z niego, jak tylko chciał. Doszło nawet do momentu, że Miz przebrał się dosłownie jak John Cena, te same buty, spodenki, koszulka, frotki i czapka. Ich feud zakończył się na gali The Bash, gdzie Mizianin zgarnął łomot od Johna Ceny.

6. The Rock

Ostatnim na liście jest nie kto inny jak sam The Rock. Chyba każdy z was pamięta świetną rywalizacje słowną między Johnem Ceną a The Rockiem w 2011/2012 roku. Na RAW, które odbywało się 7 marca 2011 roku, Rocky zaczął parodiować Johna Cenę, możecie zobaczyć to pod poniższym wideo.

To byłoby na tyle w tym krótkim ''artykule''. A wam, jakie wcielenie się najbardziej podobało? Spanky, Kurt Angle, Big Show, The Miz a może The Rock? Czekam na wasze spostrzeżenia, pozdrawiam.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
21 października 2014 04:39 ×

A Bray Wyatt w 2014 roku 17 marca na Raw ?

John Cena destroy The Beast
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki