WWE RAW 15/09/2014: Raport


Do ringu przybył Paul Heyman. Jak zwykle nam się przedstawia. Przyszedł tutaj, aby przekazać nam to, co wydarzy się na niedzielnym Night of Champions. Najpierw, do ołtarza przychodzi były WWE World Champion. Usłyszysz jego theme song (Heyman sobie nuci), a dzieci stają radosne. Następnie do jego ołtarza przychodzi jego klient - ''The conqueror, the beast incarnate, the reigning, defending Undisputed WWE Champion of the World, BROCK LESNAR''. Możecie buczeć ile chcecie, ale Brock Lesnar da wam jeszcze więcej powodów do tego w niedzielę. Jeśli uważałeś, że lanie jakie otrzymał John Cena na SummerSlam jest wszystkim, to byłeś w błędzie. Po tych słowach mamy Johna Cenę, który kieruje się do ringu. Cena powiedział, że jest to dosyć banalne, jednak to nie znim chce się zobaczyć. Gdzie jest bestia? Gdzie jest ten jeden z dwudziestu jeden i jeden? Gdzie jest Brock Lesnar? Heyman dodał, że to zależy od definicji słowa ''gdzie''. John mu przerwał i powiedział, że stawił się tutaj, aby walczyć. Będzie walczył z nim albo będzie walczył z Paulem Heymanem. Paul powiedział, że jako biznesmen, chciał zachęcić fanów, aby ci obejrzeli go za jedyne 9,99$ na WWE Network, John mówi, że może sprawić mu lanie za darmo, na żywo w Cajundome. Heyman mówi, że ma co chce. Paul powiedział do nas, że nadchodzi ból, ale jednak go nie będzie, ponieważ Brock nie wyjdzie. Heyman mówi, że John jest dobry. Dla was, którzy nie słyszeli.  Brock Lesnar leci teraz prywatnym samolotem, ponieważ nikogo nie lubi, zwłaszcza Cenę. Są zawsze opóźnienia, a lot Brocka Lesnara został opóźniony. Jest tutaj w drodze. On tutaj będzie. John wiedział, że lot Brocka będzie opóźniony. Wyzwał Brocka, ponieważ nie chce z nim walczyć na Night of Champions. John gra tą postać jak nikt inny, chwali go za to. Cena łapie za koszulę Heyman i mówi mu, że jest ''full of crap''. On wie, co mówił Paulowi 8 dni temu, dał mu 24 godziny do wydobycia bestii. Jeżeli bestia nie zjawi się w ciągu 80 minut, to Paula Heymana czeka jedna rzecz, skopanie tyłka. Paul dodał, że przekaże Brockowi i zaczął opuszczać ring. Cena przeciął drogę przejścia Heymanowi. Powiedział mu, że mu nie ufa, ponieważ ludzie chcą zobaczyć walkę. Żeby tak się stało to musi być upewniony. Cena łapie Heymana w headlocka i rusza  z nim na zaplecze!

Po przerwie widzimy jak na aplikacji WWE App zostaje pokazane jak Cena wrzuca Heymana do swojej szatni, woła Khaliego i w jego języku przekazuje mu to, aby pilnował Heymana. Zabawny segment.
----
Jakiś czas później, widzimy jak Khali wciąż pilnuje Paula Heymana. Już za chwilę minie ustalony czas! Wracamy po przerwie, Cena się pojawia w swojej szatni, Khali otwiera drzwi, a John mówi, że to jest ten czas. Lider Cenation ciągnie w headlocku Paula Heymana do ringu. Cena ma mikrofon i trzyma za krawat Heymana. John się przedstawił i powiedział, że jesteśmy w tym momencie, na który wszyscy czekali. To czas zobaczenia walki ''Świetnego Heymandinego''. Jeden z dwudziestu jeden do jednego. Magicznie przyniesie nam tutaj bestię. Czy John Cena ma ukazać magiczne pięści, które wybije zęby Paula Heymana? To jego czas, aby wydobyć bestię. Paul mówi, że wszystko związane z ''Pracowitość, Szacunek i Lojalność'' jest fikcją. To jest to, co chce John z niego wydobyć. By pokonać bestię, trzeba się nią stać. Nienawiść musi być wewnątrz ciebie. Paul mówi, że jest tylko jedna osoba, która to potrafi. Heyman mówi, że John Cena go nie uderzy, ponieważ stanie się tyranem. John wie, że lot Brocka Lesnara jest opóźniony. Cena nie zostanie ponownie mistrzem. Nikt nie może pokonać bestii. Heyman mówi, aby John go uderzył, by stał się nowym Paul Heyman Guyem. Po chwili obraża go, Cena się zdenerwował i popchnął mocno Heymana, który wypadł z ringu. Nagle wybrzmiewa theme song Brocka Lesnara, który nie udaje się do ringu, zostaje przy rampie wraz z Paulem Heymanem. Cena pyta się Lesnara, czy chce przyjść, na to wychodzi. Mistrz wskakuje na rampę, po chwili Cena rusza na niego! Lesnar szybko sobie poradził z Johnem, bez żadnego problemu wykonał mu german suplex, Cena wypadł z ringu. Brock myślał, że to koniec, jednak się mylił. Cena powraca do ringu, Lesnar został wyrzucony z ringu. Lider Cenation zaczął nad nim dominować, wbił go w barierkę, świetnie sprowadził do parteru i zaczął go nawalać pięściami. Pojawiają się odpowiednie osoby, które rozdzielają obydwóch zawodników!! Lesnar odchodzi z Heymanem, a Cena wskakuje do ringu i pokazuje swój gest, będzie ciekawie na Night of Champions!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki