Feud: John Cena vs. Spanky (2003)


Feud Johna Ceny i Briana Kendricka, który przyjął gimmick Spanky'ego, rozpoczął się 1 maja 2003 roku na SmackDown. Spanky przerwał speech Johna Ceny, był przebrany jako podróba rapera, jeśli tak to mogę nazwać. To, że się pojawił spowodowało, że zdenerwował lidera Cenation. Cena wymierzył mu poteżny clothesline oraz nowego finishera FU!

Tydzień później, John zmierzył się z Rhyno, z którym przegrał roll upem. Przyczynił się do tego Spanky. Po walce Cena chciał go zaatakować, lecz tamten uciekł w trybuny. 15 maja, John Cena zmierzył się w małym rewanżu z Chrisem Benoitem. Starcie zakończyło się dyskwalifikacją, ponieważ w starciu intereweniowało The FBI. Po pojedynku doszło do wielu ataków, ale przejdę do tego najważniejszego.. Cena miał wykonać Spanky'emu powerbomb, lecz ten się wydostał i wyrzucił go z ringu po wykonaniu hurricanrany.

Judgment Day 2003
John Cena wraz z The FBI zmierzył się z Chrisem Benoitem, Rhyno i Spanky'm w Six-Man Tag Team Matchu. Wiele o tym pojedynku nie mogę powiedzieć, ponieważ trwał on zaledwie trzy minuty. (Raport)

23 maja na SmackDown czekał nas koniec programu Johna Ceny ze Spankym. Cena w kilka minut rozprawił się ze swoim rywalem i zwycięsko wyszedł z tej rywalizacji!

Przeczytaj również
WWE SmackDown 01/05/2003
WWE SmackDown 08/05/2003
WWE SmackDown 15/05/2003
WWE Judgment Day 2003
WWE SmackDown 22/05/2003
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki