WWE RAW 25/08/2014: Raport


Dzisiejsze RAW rozpoczynamy od Hall of Fame Forum. W ringu znajduje się specjalny stół, gdzie po chwili zasiadają - Hulk Hogan, Ric Flair oraz Shawn Michaels! Trójka została wprowadzona przez Michaela Cole'a. Ten wspomniał również, że na Night of Champions, John Cena zmierzy się z Brockiem Lesnarem o WWE World Heavyweight Championship.

Cole pyta się Shawna Michaelsa o szanse Johna Ceny na zwycięstwo. HBK powiedział, że jego szanse nie są za dobre, ponieważ to się nie wydarzy. Dodaje również, że w każdej karierze człowieka dochodzi się do ostatecznego punktu skrzyżowania. Cena jest teraz na skrzyżowaniu, może być to czas, gdy powie ''kiedy''. Hogan przerywa i mówi do niego, że jeśli jest twój czas, to wiesz, że to twój czas. Cena może jeszcze iść. Flair dodaje, że podziela zdanie Shawna. Czy chce zobaczyć pojedynek Johna Ceny z Brockiem Lesnarem na Night of Champions? Nie, nie chce. Michael Cole prosi teraz Hulka Hogana o jego opinie. Hulkster stwierdził, że nie poznał Johna Ceny i jego ''Hustle, Loyalty, Respect''. On będzie kibicował Johnowi. Lesnar dominował nad nim za pierwszym razem, lecz teraz John znajdzie odpowiednią drogę do zwycięstwa. Shawn i Flair nie podzielają tej opinii, według nich tak się nie wydarzy. Rozmowę legend przerywa nadejście.. Johna Ceny! Lider Cenation jest już w ringu, bierze mikrofon i zaczyna mówić. Każdy może usłyszeć ich reakcje po SummerSlam. Co się dzieje w nim samym? Co powinien zrobić? Każdy o nim rozmawia, nawet panel Hall of Famerów. John mówi, że ma wielki szacunek dla siedzącej trójki. Shawn jest profesjonalistą i przyjacielski. Miał trochę profesjonalnego i rekreacyjnego czasu z Flairem. Bez Hulka Hogana, nie byłoby Johna Ceny. Były WWE World Heavyweight Champion powiedział, że jest chory na myśl, co ma zrobić. Każdy widział SummerSlam. Otrzymał 16 german suplexów. Shawn powiedział, że taka walka zmienia człowieka. Po tym jak upadł na głowę 20 razy, chce walczyć ponownie z Brockiem Lesnarem, gdy zapytał go lekarz po pojedynku. Dlaczego chce zmierzyć się z nim jeszcze raz? John powiedział, że nie ma zamiaru zrobić tego samego, co ostatnio. On doprowadzi walkę z Lesnarem. Wie, że Shawn Michaels i Ric Flair mają wielkie wątpliwości. W stronę Hogana powiedział, że będzie to jego największy rewanż w jego karierze. On nie pojawi się na Night of Champions, by pokonać Brocka Lesnara.. on skopie jego tyłek! Cena rzucił mikrofon i wyszedł.
----
Jeszcze dzisiaj, John Cena vs. Bray Wyatt!
----
Walka: John Cena vs. Bray Wyatt

John Cena rusza do ofensywy, Cena niesamowicie powala mocnym clotheslinem rywala. Jak nie on.
Mamy german suplexa od Johna Ceny! Wyatt leży, a John czeka. Drugi german suplex! Bray wstaje, ale szybko powraca na matę. Dla odmiany mamy zwykłego suplexa, pin - 1 count. Cena zadaje kilka uderzeń, Wyatt oddał mu, to tylko wkurzyło Johna, który oddał mu kilka uderzeń. Sędzia sprawdza co z Wyattem. Kolejny german suplex od Ceny! Wyatt wstaje, John ma dla niego mocnego clothesline'a. Bray się obudził, lecz tylko na chwilę, John świetnie bierze swojego rywala do parteru, do ringu wkracza Rowan i Harper, którzy atakują Johna!

Zwycięzca: John Cena przez dyskwalifikacje

Obaj okładają lidera Cenation, gdy nagle na pomoc przybiega Mark Henry i Big Show, czas na reklamy! Wracamy po przerwie, a tu mamy już pojedynek drużynowy!

Walka: John Cena, Mark Henry i Big Show vs. The Wyatt Family

Big Show wykonuje skoop slam Rowanowi oraz dorzuca elbow drop z rozbiegu. w narożniku, Big Show ma dla swojego rywala dwa mocne czopy! Zmiana, wchodzi Mark Henry. Obaj wykonują podwójną akcje. Rowan blokuje atak Henry'ego w narożniku, powala go, pin - 2 count. Do ringu wchodzi Wyatt. Ten wściekle atakuje pięściami Marka Henry'ego. Teraz do ringu przychodzi Harper, który robi przejście do chin locku. Mark był bliski wydostania się, lecz Harper sobie poradził z nim. Zmiana, wchodzi Rowan. Ten wykonuje na Henrym imponujący skoop slam. Zmiana powrotna, Henry blokuje za drugim razem atak w narożniku. Do ringu powraca Big Show, który rozpoczyna swoje momentum. Szybko został zatrzymany. The Wyatt Family na spółkę świetnie rozpracowali olbrzyma. Kolejne minuty to dominacja Wyattów. Wyatt lekceważył Showa, ten w zamian za to wykonał mu Chokeslam! Mamy zmiany, wchodzi John Cena i Luke Harper! Cena wykonuje Harperowi german suplexa! Rowan otrzymuje clothesline'a! Luke Harper został w świetny sposób powalony przez rywala, mamy STF, po którym Luke Harper klepie!!

Zwycięzcy: John Cena, Mark Henry i Big Show

Rowan od razu po walce chciał zaatakować Johna, lecz ten zrobił unik i wykonał mu po chwili Attitude Adjustment. To samo czekało Braya Wyatta oraz Luke Harpera!! Niesamowita dominacja Johna Ceny!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki