WWE RAW 11/08/2014: Raport


Na początku RAW do ringu wyszedł Paul Heyman z Brockiem Lesnarem. Heyman podczas swojego proma mówił praktycznie cały czas o tym, że Brock Lesnar pokona Johna Cenę na SummerSlam, wspomniał również, że na SummerSlam zobaczą ostatni raz obecnego mistrza. Na koniec Brock kazał mu coś jeszcze powiedziec, Heyman powiedział, że ten ring jest domem Lesnara.
-------
Jeszcze dzisiaj usłyszymy Johna Cenę!
-------
Do ringu kieruje się obecny WWE World Heavyweight Champion. John Cena przedstawił się w stylu Paula Heymana. Mówi, że za 6 dni, podczas SummerSlam zostanie zniszczony i pokonany przez Brocka Lesnara. Tak jest gdy wierzysz prognostyką. Będzie ból i kara w niedziele. Brock da mu bicie życia. Jest jedna rzecz, której nie zrobi w niedziele. To zwycięstwo. By wygrał, będzie musiał pokonac Johna. Według niego Brock Lesnar nie zasługuje na te pasy. On mówi, że jest nie do pokonania. Któregoś dnia straci pasy, jednak nie w niedziele. To nie będzie Brock Lesnar. Nie lubi go. Twierdzi, że jest arogancki i jest tyranem. Jest samolubny i nieczuły. Każda gwiazda WWE wie o tym na temat Lesnara. On nie zasługuje na pasy. Cena miał tutaj wiele wspaniałych momentów. Słyszał cheer. Słyszał heat. Powiedziano mu, że nie jest wrestlerem. Słyszał chanty ''Let's go Cena''. Słyszał chanty ''Cena Sucks''. Każdego tygodnia wychodzi tutaj z większym uśmiechem na twarzy. Ludzie się go pytają, kiedy przejdzie Heel Turn? Kiedy będzie miał dosc? Kiedy John Cena rozpęta piekło? Brock Lesnar mówi, że jest to jego dom, który należy do niego. To nie jest to, co wyróżnia tytuły. Każdy idiota o tym wie, że ten dom na zawsze jest nasz. To jest twój dom. Nieważne czy jest to dom Lesnara, on czeka w jego salonie. On czeka tutaj na niego, aby go stąd wykopał. Lesnar się nie pojawia, więc Cena pyta się go, czy nie przerwali mu w obiedzie. Czeka na niego, aby rozerwał go na strzępy. On daje Brockowi środkowy palec. John mówi do Heymana, czy chce odpwiedzi. On nie powtórzy historii, on ją będzie tworzył. Będzie tym jednym, który pokona jedynego. W niedzielę, The Champ is Here!!!!

Pod koniec RAW odbyła się mała impreza w ringu, ponieważ świętowano urodziny Hulka Hogana. W ringu znajdowało się kilka legend, w tym Ric Flair, Roddy Piper oraz reaktywowane nWo. Niespodziewanie pojawił się też Paul Heyman i Brock Lesnar. ''Bestia'' spojrzała w oczy Pipera, Flaira i potem Hogana. Lesnar powiedział do Hulkstera, że to koniec imprezy. Po chwili zjawił się John Cena, było blisko brawlu, jednak Lesnar się wycofał! Tak zakończyło się ostatnie RAW przed SummerSlam!!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
12 sierpnia 2014 09:02 ×

Urodziny Hulka Hogana

Attitude Adjustment
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki