Feud: John Cena vs. Los Guerreros (2003)


Ich rywalizacja rozpoczęła się tak naprawdę 26 grudnia 2002 roku, gdy Los Guerreros spotkali się na zapleczu z Johnem Ceną i B2. Doszło do ich konfrontacji słownej i od razu między nimi zaiskrzyło

Na pierwszym SmackDown w 2003 roku, John Cena interweniował w pojedynku Eddiego Guerrero, którego zaatakował łańcuchem, przez to przegrał pojedynek z Billym Kidmanem. 9 stycznia 2003 roku odbył się pojedynek Johna Ceny z Chavo Guerrero, pojedynek wygrał lider Cenation, który w sprytny sposób odliczył swojego rywala. Tego samego wieczoru B2 zmierzył się z Eddiem Guerrero, przy ringu znajdował się John Cena, który oberwał w trakcie pojedynku pasem tag team od Chavo Guerrero.

16 sierpnia odbył się pojedynek drużynowy o pasy tag team, w którym John Cena i B2 zmierzyli się z bracmi Guerrero. Był to pierwszy pojedynek Johna Ceny o jakiekolwiek pasy w WWE, był bliski ich zdobycia, ale musiał jeszcze z tym zaczekac, starcie przegrali. Po walce, Cena i B2 się pokłócili i definitywnie zakończono ich współpracę, a feud poszedł w zapomnienie.

Przeczytaj raporty:
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki