WWE RAW 30/06/2014: Raport


Triple H oraz Stephanie McMahon kierują się w stronę ringu. Stephanie mówi, że niesamowicie jest powrócić do domu, przypomina nam że urodziła się tutaj, w Hartford. Czuje się dumna, że może świętować od wczorajszego PPV. Zaczęto od Daniela Bryana, niestety jego powrót będzie późniejszy niż się spodziewano. Tutaj tworzona jest przyszłość, nie żyje się przeszłością. Seth pokonał sześciu rywali zdobył walizkę i gwarantuje, że zostanie nowym WWE World Championem, on jest przyszłością. Po raz pierwszy w historii pas WWE World Heavyweight Championship był na szali przeciwko 8 zawodnikom. Facet, który wygrał jest zawodnikiem A+, ten facet został po raz 15 World Championem, Hunter zaprasza Johna Cenę, który kieruje się w stronę ringu. John Cena mówi, że pierw fani mają coś do powiedzenia, następnie przechodzi do Daniela Bryana, poinformował go, że dostanie szansę walki o pasy, które tak naprawdę nie przegrał. Stephanie McMahon pyta się fanów, ilu jest tutaj graczy, ponieważ dzisiaj zostanie zaprezentowana okładka WWE 2K15 z okazji 15 zdobycia pasa wagi ciężkiej przez Johna Cenę! Mówi, że są z tego dumni, gratuluje mistrzowi. John dziękuje i mówi, że to zaszczyt być na okładce gry, lecz to nie jest prawda, jest zbyt ładnie i szybko. Ostatniej nocy ich twarze pokazywały zupełnie coś innego, mieli innej spojrzenia gdy ten zdjął pasy. Stephanie odpowiedziała, że byli zaniepokojeni stanem Randy'ego Ortona. John mówi, że Kane, Randy Orton oraz Seth Rollins to ''ich'' ludzie. Jego nie będą kontrolować - The Champ is Here!! Triple H mówi mu, aby wyluzował, Cena odpowiedział mu, że może skopać mu tyłek, jeśli chce. Hunter mówi, że nigdy nie miał problemu z Johnem. Rozumie, że pojawia się na okładkach magazynów i występuje w filmach. Nie przeszkadza mu, że on jest mistrzem.. do czasu, gdy robi to z szacunkiem. Triple H zapowiada, że John Cena musi bronić pasów na Battleground, będzie to Fatal 4-Way! Kane oraz Randy Orton będą dzisiaj jego rywalami, John natomiast jako swojego partnera będzie miał Romana Reignsa. Hunter mówi do Johna, aby cieszył się szybką chwilą. John odpowiedział mu, że jeśli obroni pasy na Battleground, to będzie to oznaczało, że zasłużył na te pasy. Lider Cenation opuszcza ring, a Hunter mówi, że jeśli John przetrwa w Fatal 4-Way Matchu na Battleground to zawsze jest jakiś plan B.

Walka: John Cena & Roman Reigns vs. Randy Orton & Kane

Rozpoczyna John Cena oraz Randy Orton. Początek należy do Randalla, który powala Johna shoulderblockiem oraz po chwili hiptossem. Lider Cenation zmienia się z Romanem Reignsem, a Randy po chwili z Kane'm. Ulubiony demon diabła w łatwy sposób został wyrzucony z ringu, czas na reklamy.. 

Wracamy po przerwie, Roman Reigns zostaje powalony przez Randy'ego Ortona. Knee drop od byłego World Championa, pin - 2 count. Zmiana z Kane'm. Ten zadał kilka uderzeń i mamy zmianę powrotną. Viper przechodzi do chin locku, Reigns po chwili się wydostaje, odbija się od lin i powala przeciwnika flying clotheslinem. Poza ringiem swoje oberwał Kane, wykorzystał to Orton, który powalił swojego przeciwnika clotheslinem. Wracamy do ringu, zmiana z Kane'm. Seria kopnięć od Kane'a, do tego po irish whipie mamy big boota, pin - 1..2..kick out. Po raz kolejny mamy chin lock, Reigns wstaje, więc Kane wykonuje irish whip do narożnika, Roman się odbija od niego i powala rywala clotheslinem. Kane zmienia się z Randy'm Ortonem. Randall osłabia kończyny Reignsa, nie dało mu to zwycięstwa przy pinie. Do ringu powraca ponownie Kane, ten niewiele zdziałał, próbował wykonać Chokeslam, lecz zamiast tego oberwał samoan drop od Reignsa. Mamy zmiany w obydwóch drużynach! Lider Cenation wykonuje dwa shoulderblocki, proto bomb oraz five knuckle shuffle. Nieudana próba Attitude Adjustment, Orton zmienia się z Kane'm, który także otrzymuje proto bomb i five knuckle shuffle! Viper wchodzi do ringu i wykonuje RKO na Cenie!! Roman pozbył się go z ringu oraz wykonał superman punch Kane'owi! Reigns oraz Orton walczą poza ringiem, poszli gdzieś na zaplecze. Kane wyrzucił Johna z ringu, wbił go w stalowe schodki. Wziął mniejszą część i zaatakował nimi go!

Zwycięzcy: John Cena & Roman Reigns przez dyskwalifikacje

 Po walce Kane wrzuca Johna Cenę do ringu i wykonuje mu Tombstone Piledriver!!! Triple H z tego faktu jest zadowolony, lekarz sprawdza co z mistrzem. Do ringu wchodzi Hunter, który konsultuje się z lekarzem, woła kogoś, a jest to Seth Rollins z walizką oraz sędzią!! Inkasacji walizki nie będzie, ponieważ zjawia się Dean Ambrose, który go atakuje, walka przeniosła się gdzieś na trybunu a potem na zaplecze. Kane wział krzesełko i wszedł do ringu, powraca Roman Reigns, który wykonuje na nim speara!!! Hunter stoi z walizką na krawędzi ringu i przygląda się Reignsowi, COO zrezygnował z jakiejkolwiek rywalizacji fizycznej. Triple H odchodzi z walizką Setha Rollinsa, tak kończy się RAW!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki