WWE RAW 28/07/2014: Raport


John Cena rozpoczyna dzisiejsze Monday Night RAW! Lider Cenation ruszył do ringu. W ubiegłym tygodniu poznaliśmy plan C, był takiej myśli, że nigdy do tego nie dojdzie. To Brock Lesnar. Jest naznaczony przez The Authority. Jego przeciwnikiem na SummerSlam jest Brock Lesnar. Fani WWE chcą pewnie zobaczyc jak Brock robi z nim piekło. Na pewno nie jest głuch, wie kim jest jego przeciwnik. Brock Lesnar jest najbardziej niszczycielską osobom w WWE. Niszczy kogo chce, kiedy chce. 40 zawodników mogło powiedziec, że było mistrzem. Jedna bestia pokonała streak. Zmierzy się z tą bestią na SummerSlam. Paul miał w jednej rzeczy rację, John zgarnie największy łomot w swoim życiu. On nie ustąpi, będzie walczył. Jedzie na SummerSlam wkopac Brockowi Lesnarowi jak w 2012 roku. Ludzie nie zdają sobie sprawy, co będzie jak Brock Lesnar zdobędzie pasy. Walczy kiedy chce. Kto może go zatrzymac? Johnowi przerywa nadejście Paula Heymana, ten przedstawił się i zapowiedział, że podczas SummerSlam jego klient Brock Lesnar zostanie nowym WWE World Heavyweight Championem. Paul mówi, że John jest odważny, mówiąc że pobije jego klienta, jednak nie rozumie słów od człowieka, który zostanie ofiarą. Pyta się go, czy wie jak to jest byc ofiarą. Poniósł porażkę, ale stanął na wysokości zadania. John Cena wymaga zemsty. John nigdy nie był ofiarą. Heyman mówi do Johna, aby spytał Undertakera jak to jest. Nie można zapytac Undertakera, ponieważ nikt nie widzial i nikt nie słyszał od samej WrestleManii. Jego klient nie tylko wykona Johnowi F-5, nie tylko wykona pinfall, John będzie ofiarą Brocka Lesnara. Paul rozumie, że John Cena lubi reprezentowac wszystkich, nawet tych, co na niego buczą. Jedyną rzeczą dla której Brock Lesnar jest pasjonatą jest uśmiech, gdy bije swoją ofiarę. John powinien sobie zdawac sprawę, że kiedy obudzi się po laniu od Lesnara, to nie będzie już mistrzem. Będzie pobity, będzie ofiarą, będzie złamany. Cena stwierdza, że chce rozmawiac z prawdziwym Paulem Heymanem. Lider Cenation mówi, że Paul potrafi zrozumiec pasję. Cena zaczyna intonowac E-C-W, a fani z nim. Oboje dzielą się pasją. To jest jego życie. Ma pasję do tych pasów. Brock jest wielki, on jest silny i jest super sportowcem. Jedyną różnicą między nim a Johnem jest to, że ma serce. Po chwili pojawia się Cesaro, Szwajcar powiedział, że John Cena nie jest wrestlerem. On nie może walczyc w trampkach. Cesaro twierdzi, że on nie może walczyc, ponieważ nie jest wrestlerem. Dochodzi do tego, że oboje się za chwile ze sobą zmierzą!

Walka: John Cena vs. Cesaro

Obaj przechodzą do walki siłowej, John sprytnie poradził sobie z rywalem, przeszedł do head locku. Cesaro wstaje, mamy kilka uników, miał wyjsc hiptoss, lecz John  Cena  skontrował na monkey flip. Od tego momentu Szwajcar zaczął powoli przeważac, Cena jednak ponownie go zaskakuje, wykonuje hurricanranę! Pin - 2 count. Lider Cenation zostaje zatrzymany w narożniku. Cesaro wykonuje double stomp rywalowi na krawędzi ringu! Mamy wymianę ciosów, wygraną przez Cesaro, który pozbył się Johna z ringu. Co ciekawe Cesaro otrzymuje spory heat od fanów. Mistrz szybko wraca do ringu i atakuje go. Był bliski wykonania bulldoga, jednak Paul Heyman Guy zdołał wydostac się z tek akcji. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Cena wydostaje się z uścisku. Przechodzi do dwóch shoulderblocków, wydawałoby się, że będzie proto bomb, lecz Cesaro kontruje to na DDT!! Pin - 1..2..kick out. Szwajcar pokazuje ''you can't see me'' w stronę rywala, chce wykonac Cesaro Swing, lecz Cena w świetny sposób przeszedł do roll upu - 1 count. Niesamowita akcja w wykonaniu WWE World Heavyweight Championa, po pięknym przejściu wykonał powerbomb!! Cena wchodzi na narożnik, jednak zostaje zaatakowany. Imponująca siła Cesaro, który wyciągnął przeciwnika z krawędzi ringu i wykonał suplexa do ringu, pin - 1..2..kick out!!! Mamy to na co się zanosiło przed chwilą, Cesaro Swing!! Cesaro przechodzi do akcji w stylu Boston Crabu, lecz rękoma. Lider Cenation się wydostaje, próbował STF, lecz nieudanie. Mmay jednak proto bomb oraz five knuckle shuffle! Obaj walczą ze sobą na narożniku, bitwę wygrywa Cesaro, który skacze na Johna Cenę. Ten jednak go złapał, przeturalili się i wyniósł go pod Attitude Adjustment, co prawda akcja udana, jednak rywal stanął na nogi. Uppercut od Szwajcara!! Słychac chanty ''this is awesome''. Nieudana próba Neutrelizera, Cesaro po chwili wchodzi na narożnik, był to błąd ponieważ John Cena rusza po niego, bierze go na plecy i wykonuje mu potężne Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!!

Zwycięzca: John Cena
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki