WWE RAW 14/07/2014: Raport


Dzisiejsze Monday Night RAW otwiera obecny WWE World Heavyweight Champion John Cena! Na titantronie widac wideo z zeszłego tygodnia, gdzie Cena i Reigns podnosili sobie wzajemnie ręce w gescie zwycięstwa. John mówi ''The Champ is Here!''. Lider Cenation twierdzi, że widownia jest świetna, a to dlatego, że już za niecałe 6 dni odbędzie się Battleground. Przy okazji informuje fanów, aby skorzystali z darmowego sprawdzenia kanału WWE Network. Powinni to zrobic ze względu na te pasy, on za 6 dni może nie byc już mistrzem. Został umieszczony w Fatal 4-Wayu z Kane'm, Randym Ortonem i Romanem Reignsem, wszystko przez The Autority, podkreśla, że nie musi zostac odliczony, aby stracic pasy. Do ringu kieruje się Roman Reigns. Cena mówi, że skoro fani skandują jego nazwisko to on chce go zapowiedziec, oto Roman Reigns! Dzisiejszego dnia Reigns będzie jego drużynowym partnerem, lecz w niedzielę będą rywalami. Dziękuje mu za to, co zrobił tydzień temu, był w złym położeniu. Roman może nie ufac Johnowi Cenie, lecz był to Urząd. Reigns przerwał mu, mówi mu że powinni pozbyc się Kane'a i Randy'ego Ortona. Roman mówi, że mogą sprawdzic, czy jest taki dobry jak się wszystkim tak wydaje. Na titantronie pojawia się Dean Ambrose, który ich uspokoił. Były mistrz Stanów Zjednoczonych mówi, że ma plan jak zniszczyc The Autority, wie też co trzeba zrobic aby skopac tyłki Kane'owi, Randy'emu Ortonowi i chłopczykowi Triple Ha Setha Rollinsa. Po chwili ci trzej otaczają go, dochodzi do brawlu, który jak wiadomo wygrali ci liczniejsi. Dean otrzymał dosc solidne bicie, lecz jemu było mało, zapytał ich czy to tylko tyle na co ich stac, na zakończenie Seth Rollins wykonał Black Out swojemu byłemu koledze!!

Jakiś czas później John Cena pojawia się w szatni Romana Reignsa. Mówi o niego, że zostało ich tylko dwóch przeciwko Urzędowi. Zły John każe wstac Reignsowi. Wie, że Reigns chce zostac nowym WWE Championem, lecz on ma do niego zaufanie. Żaden z nich nie będzie mistrzem, jeśli nie będą trzymali się razem. Reigns mówi, że rozumie numery gry, a ponieważ jeden z nich wyleciał to będą musieli zając się tą trójką.
---------
Przed walką wieczoru odbył się dosyc krótki segment z powracającym Ricem Flairem. Renee Young zapytała go, kto zwycięży w niedzielę podczas Battleground. Nature Boy odpowiedział, że zwycięży tylko jedna osoba, a jest nią jego człowiek, John Cena! Do ringu przybywa Roman Reigns, więc czas na starcie. W między czasie w ringu pozostał jeszcze Flair, który podał rękę byłemu liderowi The Shield, po czym udał się w stronę zaplecza. Jeszcze chwilę pozostał na rampie, ponieważ wybrzmiewa theme song Johna Ceny, lider Cenation podarował Ricowi pas wagi ciężkiej i udał się do ringu tylko z pasem WWE.

Walka: John Cena i Roman Reigns vs. Kane, Randy Orton i Seth Rollins

W ringu mamy Johna Cenę i Setha Rollinsa. Lepiej walkę rozpoczął obecny WWE World Champion, który po head locku powalił rywala shoulderblockiem, Mr. Money in the Bank zmienia się z Ortonem. Randy dużo też nie zrobił, po head locku odbił się od lin, gdzie po chwili otrzymał mocne uderzenie łokciem w głowę. Po krótkiej chwili zastanowienia zmienił się z Kane'm. Tym razem to Kane wyszedł z tego lepiej, John otrzymał mocny shoulderblock. Cena szykował się do kolejnego starcia, lecz Reigns klepnął go w rękę, co oznacza zmianę. Początkowo to Kane robił sobie z rywalem co tylko chciał, jednak będąc przy linach został na nie nadziany szyją, od tego momentu Roman Reigns skutecznie go ''wyniszcza'', wchodzi na narożnik i wykonuje potężnego clothesline'a, dorzuca kolejnego w narożniku. Randy Orton chciał wkroczyc do pojedynku, lecz Roman sobie z nim poradził. Błąd Reignsa w postaci nieuwagi wykorzystuje Kane, który powala go na matę. Mamy zmianę, wchodzi Seth Rollins, który wściekle atakuje swojego byłego przyjaciela z The Shield w narożniku. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Kane trzyma Romana Reignsa w chin locku, który się dosyc szybko wydostaje. Mamy wymianę ciosów, które kończą się clotheslinem z wyskoku od Reignsa. No i mamy zmiany w obydwóch zespołach, wchodzi John Cena oraz Seth Rollins. Mistrz wykonuje swoje standardowe combo - 2 shoulderblocki, proto bomb, ''you can't see me'' w stronę Kane'a oraz five knuckle shuffle. Attitude Adjustment mu się nie udało, ponieważ chciał go zaatakowac Kane, co prawda tego nie zrobił, jednak udało mu się go rozproszyc, wykorzystał to Rollins, który powalił Johna enzuigri. Zmiana z Ortonem, ten zadał kilka kopnięc i uderzeń głową, pin - 1 count. Lider Cenation wydostaje się z duszenia, zasakuje rywala dropkickiem. Rollins będący w narożnik oberwał od Ceny, John się odwraca, a Randy Orton ma dla niego backbreaker! Pin - 1..2..kick out. Do ringu wchodzi Kane, który wykonuje leg dropa z odbicia od lin, pin - 1..2..kick out. Cena wynosi rywala pod Attitude Adjustment, lecz nie dochodzi do tej akcji, ponieważ John upada wraz z Kane'm na plecach, brak sił? Pin - 1..2..kick out. Czas na Setha Rollinsa, posiadacz walizki Money in the Bank przechodzi do chin locku, w między czasie zmienił akcje na sleeper hold, John po dłuższej chwili zrzuca go z pleców, lecz to mu niezbyt dużo pomogło. Seth przechodzi do serii suplexów, wykonuje to dwa razy, trzecia próba nieudana, ponieważ Cena skontrował! Mamy zmiany w obydwóch zespołach, Roman Reigns zupełnie zdominował swoich rywali, gdy chciał wykonac speara Randy'emu Ortonowi, to do ringu wkroczył Kane, który zaczął go okładac pięściami, dorzucił się również Randall, sędzia zakończył to starcie!

Zwycięzcy: John Cena i Roman Reigns przez dyskwalifikacje
 

Po starciu doszło do ataków między uczestnikami Fatal 4-Way Matchu, Cena przypadkowo otrzymał speara od Romana Reignsa, Kane powalił go big bootem, ku zaskoczeniu Orton wykonał Kane'owi RKO. Jak widac nie można nikomu ufac, do ringu powraca Roman Reigns, który zasakuje Ortona spearem! Byłym liderem The Shield kończymy ostatnie RAW przed Battleground!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki