WWE RAW 07/07/2014: Raport


Renee Young jest z Johnem Ceną. Ta pyta się Johna Cenę o presję związaną z galą Battleground oraz dzisiejsze starcie z Sethem Rollinsem. John powiedział, że jest obecnie największym celem w WWE. Ma walizkę Money in the Bank nad głową. Może stracic tytuły na Battleground nawet nie przegrywając pojedynku. Musi miec uwagę dookoła głowy. John mówi, że tytuły są symbolem obsługi jego biznesu. Pojawia się Roman Reigns, który życzy Johnowi dużo szczęścia w jego starciu. Lider Cenation odpowiada, że nie potrzebuje dzisiaj szczęścia. Reigns odpowiada mu, że będzie dużo potrzebował na Battleground, po czym odszedł.
--------
Do szatni Johna Ceny wchodzi Seth Rollins. Powodem dla którego tutaj jest to, że dzisiaj mają pojedynek, dlatego to jedyny powód dzięki któremu rozmawiają normalnie. Seth wie, że John mu nie ufa. Dzisiaj nie chodzi o cashing walizki Money in the Bank, dzisiaj chodzi oto, kto jest najlepszy. Może jeśli pokona najwspanialszego WWE Championa w całej historii to przejdzie do cashingu walizki. Co jeśli John zostanie kontuzjowany? Może przejdę do cashingu walizki. Dni Johna są policzone. Jeśli on tego nie zrobi, to może byc to Kane bądź Randy Orton. John mówi, że Seth gada same bzdury. Mówi mu również, że jest cholernie dobrym zawodnikiem. On wie, co widzi w nim The Authority. Pamięta jego czasy, jak był w The Shield, niszczyli wszystkich. Teraz ma kontrakt umożliwający mu title shota. Dzisiaj wieczorem, Seth ma gwarantowaną walkę z mistrzem, on obiecuje mu, że ta walka będzie o jego życie!
-------

Walka: John Cena vs. Seth Rollins - Champion vs. Mr. Money in the Bank

Starcie rozpoczęte, fani chantują ''Let's go Cena, Cena sucks''. Mamy head locka, z którego John się wydostaje robi przeskok nad biegnącym rywalem i po chwili zaskakuje go hiptossem. Irish whip do narożnika, Cena odbija się od lin, próbował wykonac bulldoga, lecz Seth się schylił, akcja nieudana. Kopnięcie dla obecnego WWE World Championa, do tego dochodzi neckbreaker, pin - 1..2..kick out. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Seth osłabia rękę rywala, ten jakimś cudem wynosi go i upada z nim na matę. Lider Cenation nie trafił ze splashem w narożniku, Rollins wykonuje finishera, którego używał będąc w NXT, czyli Asai DDT, pin - 1..2..kick out! Rollins wychodzi z ringu, atakuje kilkukrotnie Johna i wraca z powrotem. Gdy powrócił otrzymał side slam od niego. Nieudana próba Attitude Adjustment, Cena za to otrzymuje DDT, pin - 1..2..kick out. Mr. Money in the Bank zaczyna lekko lekceważyc swojego rywala, fani natomiast krzyczą ''you sold out'' w jego stronę. Seth Rollins chybia z kopnięciem, Cena chciał wykonac STF, lecz zamiast tego wykonał powerbomb, choc wydawało się początkowo, że przechodzi do roll upu. Pin - 1..2..kick out! John wchodzi na narożnik, lecz szybko z niego spada, ponieważ otrzymał od rywala enzuigri, pin - 1..2..kick out. Rollins traci kontrolę nad starciem, a WWE World Champion przechodzi do swojego combo - 2 shoulderblocki, proto bomb, ''you can't see me'' oraz five knuckle shuffle! Co prawda wykonał także Attitude Adjustment, lecz Seth Rollins zdołał stanąc na nogi. Były członek The Shield zostaje podcięty, mamy STF! Po chwili wybrzmiewa theme song Kane'a, który kieruje się do ringu, niespodziewanie z drugiej strony atakuje go Randy Orton!!

Zwycięzca: John Cena przez dyskwalifikacje

Kane i Orton okładają Johna Cenę, gdy nagle przychodzi Roman Reigns. Ulubiony demon diabła już przed ringiem oberwał superman punch, to samo otrzymał Randall, lecz w ringu. Reigns zostaje zaatkowany przez Setha Rollinsa walizką! Obrywa również Cena! Rollins woła sędziego, będzie inkasował walizkę. Nic z tego, pojawia się Dean Ambrose, który go atakuje, obaj przenieśli się gdzieś na zaplecze z bijatyką. Jesteśmy w ringu, Orton powraca, chciał wykonac RKO, lecz zamiast tego oberwał Attitude Adjustment od Johna Ceny!! Kane chciał wykonac Chokeslama mistrzowi, jednak pojawia się Roman Reigns, który powalił go spearem!!! Roman Reigns wnosi w górę rękę Johna, lecz ten zdziwiony ''zabrał'' swoją rękę, lecz po chwili wzniósł rękę Reignsa. Johnem Ceną i Romanem Reignsem w ringu kończymy dzisiejsze RAW!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki