WWE SmackDown 27/06/2002 - Raport


Jesteśmy na niebieskiej tygodniówce, w ringu jest już Kurt Angle, który ma dla młodych zawodników otwarte wyzwanie, oczywiście znajduje się taka osoba a jest nim debiutujący w WWE...John Cena! Mistrz olimpijski pyta się go, kim on do cholery jest. John mówi, że nazywa się John Cena. Kurt Angle mówi żeby uważał, co chce, zawalczy z najlepszym człowiekiem tego biznesu. Mamy krótką odpowiedź ''Ruthless Aggression'', John uderza swojego rywala pięścią w głowę, po czym sprowadza go do parteru, jednocześnie mamy gong!

Walka: John Cena vs. Kurt Angle - (WIDEO)

John Cena rusza z kilkoma atakami, po czym wstaje. Kurt Angle zostaje wyrzucony z ringu po otrzymaniu clotheslinu, wypad nad górną liną. Mamy szybki powrót do ringu, tam John powala go back body dropem, dorzuca do tego dwa clothesliny oraz splash w narożniku. Pin - 1..2..kick out! Kurt chciał zaskoczyc Johna Angle Lockiem, lecz Cena sprytnie uniknął tej akcji, kolejny clothesline dla niego. Kolejna próba Ankle Locku nieudana, John Cena i tak traci kontrolę nad pojedynkiem, przynajmniej na ten moment, Angle wykonuje dwukrotnie german suplex, trzecia próba została skontrowana na roll up - 2 count! Cena szybko został powalony clotheslinem, przy narożniku obrywa kilkukrotnie, do tego otrzymał liścia w twarz. Suplex od Kurta, pin - 2 count. Typowe zapaśnicze duszenie w parterze w wykonaniu mistrza olimijskiego, John zaczął powoli wstawac, wydostał się po back body dropie. Lider Cenation śmiało blokuje ataki i je oddaje rywalowi, powala go wykonaniu shoulder tackle, Kurt odbija się od lin i mamy spinbuster od Ceny, pin - 1..2..kick out! Kurt Angle chciał zaskoczyc przeciwnika Ankle Slam, lecz John Cena kontruje to na DDT! Pin - 1..2..kick out! Druga i trzecia próba pinu daje ten sam efekt. Kurt kontruje irish whip do narożnika, próba ataku z rozbiegu kończy się uderzeniem w ring post, roll up od Johna Ceny - 1..2..kick out! Kurt Angle zadaje kolano na brzuch, odbija się od lin i otrzymuje power slam! Pin - 2 count, druga próba daje tyle samo. Niespodziewanie Kurt Angle przechodzi do pinu, w którym zablokował ręcę rywala - 1..2..3!! 

Zwycięzca: Kurt Angle

Po walce John Cena chciał podac na zgodę rękę Kurtowi, lecz ten wyśmiał jego propozycje i odszedł. Angle stoi na stage'u a Cena pokazuje, że niewiele brakowało i by wygrał, mistrz olimpijski rusza w stronę ringu, lecz przed wejściem zrezygnował i udał się na zaplecze. (WIDEO)
------
Rikishi, Faarooq oraz Billy Kidman gratulują na zapleczu Johnowi Cenie debiutu w WWE, pojawia się obecny WWE Champion The Undertaker, pyta się go jak ma na imię, John odpowiada, że John Cena. Po chwili Undertaker podał mu rękę i życzył powodzenia.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki