WWE SmackDown 20/06/2014: Raport


SmackDown zostaje otwarte przez Johna Cenę. On zaprasza nas na dzisiejsze show, czuje dzisiejszą energię. Patrzy na dwa wiszące pasy nad jego głową i mówi, że oznaczają one doskonałosc. Kilka retorycznych pytań od Johna Ceny odnośnie powodów, dlaczego pasy właśne się tutaj znajdują. Lider Cenation opowiada o obecnej historii WWE World Heavyweight Championship, powrót Batisty, zwycięstwa Daniela Bryana na WrestleManii oraz oddanie pasów przez niego z powodu kontuzji. Mówi o uczestnikach Ladder Matchu, mówi że brzmi to jak zły żart. Powiedział również, że podczas Money in the Bank wkroczy na drabinę, zdejmie pasy i powie dumnie ''The Champ is Here!''. Przerywa mu nadejście Alberto Del Rio, który mówi do Johna, aby ten bardziej skupił się na nim niż na rozmowie. On jako pierwszy zakwalifikował się do walki i to on wejdzie po drabinie, zdejmie pasy i zostanie nowym WWE World Heavyweight Championem. Pojawia się Sheamus, który przywitał się z kolegami. Celtycki Wojownik mówi, że każdy wie, jak Del Rio jest niebezpieczny, jednak nikogo nie obchodzi, co ma do powiedzenia. Na Money in the Bank każdy będzie sam. On wie, że w walce będą trudni przeciwnicy, lecz to on będzie tym najtrudniejszym. Sheamus dowie się, jak przeniesie tytuły przez służby ochronne na lotnisku, ponieważ to on będzie US i WWE World Heavyweight Championem...FELLA. Czas na Cesaro i Paula Heymana. Heyman mówi, że pas WWE World Heavyweight Championship po raz pierwszy w historii będzie na szali w Ladder Matchu, poznamy nowego mistrza. Paul zapewnia nas, że nie będzie to żaden z zawodników, którzy znajdują się obecnie w ringu. Ma pewną strategię, która da mu zwycięstwo, ta strategia pozwoliła na to, że streak Undertakera na WrestleManii został zakończony, ta strategia da nam nowego mistrza, którym zostanie..CESARO! Do ringu przez widownie przybył Roman Reigns, były lider The Shield mówi, że odkąd Seth dzgnął go nożem w plecy stracił zaufanie do innych. Patrzy na Johna Cenę i mówi, że nie ważne ilu ich jest i kim się jest, nikt nie będzie w stanie go powstrzymac, John zdjął czapkę i koszulkę. Miało dojsc do bójki, lecz pojawia się Randy Orton. Randall mówi do Reignsa, że ten w końcu pojął, że nikomu nie można tutaj ufac. To on jest twarzą WWE, firma była na wysokim stopinu gdy ten był mistrzem. Randy Orton zapewnił, że to on zwycięży na Money in the Bank i zostanie nowym WWE World Heavyweight Championem. Rozpoczyna się bójka, Reigns walczył z Ortonem, a John Cena i Sheamus poradzili sobie z Cesaro i Alberto Del Rio, czas na reklamy!

Walka: 3 vs. 4 Handicap Match: John Cena, Sheamus, Roman Reigns vs. Cesaro, Bray Wyatt, Alberto Del Rio, Randy Orton

Rozpoczyna Sheamus oraz Cesaro, lepiej radził sobie Irlandczyk, jednak został dwukrotnie spoliczkowany, wściekły US Champion chciał go zaatakowac, lecz ten szybko się zmienił z Brayem Wyattem i uciekł z ringu. Sheamus dobrze sobie z nim radził do czasu gdy Cesaro odwrócił jego uwagę, Wyatt powalił go clotheslinem. Cesaro klepnął w plecy Braya Wyata, mamy zmianę, ale także mały zgrzyt w drużynie. Cesaro ponownie obrywa od rywala, skoop slam od Sheamusa i mamy zmianę z Johnem Ceną, ten irish whipem wbija przeciwnika w narożnik, odbjia się od lin i wykonuje bulldoga, do tego dochodzi jeszcze big boot. Mamy zmianę, wchodzi Del Rio. Jest przejście do side head locku, Cena odbija się z rywalem od lin, mamy dwa uniki byłego World Championa i hiptoss dla Meksykanina. Zmiana powrotna, Sheamus wykonuje kilka uderzeń oraz dorzuca neckbreaker. Del Rio zaskakuje Sheamusa kopnięciem, zmienia się z Cesaro. Szwajcar świetnie sobie radził z Irlandczykiem, jednak gdy próbował zaatakowac z rozbiegu, to ten złapał go i wykonał irish crush, Cesaro otrzymał jeszcze standardową akcje Sheamusa przy linach, czyli 10 potężnych uderzeń w klatkę piersiową, czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Sheamus otrzymuje suplexa od Del Rio, pin - 2 count. Mamy chin lock, Sheamus się wydostaje i wykonuje Finlay Slam. Zmiany w dwóch drużynach, wchodzi John Cena i Randy Orton. Lider Cenation wykonuje dwa shoulderblocki, proto bomb oraz five knuckle shuffle, nieudana próba Attitude Adjustment, ponieważ Orton łapie się lin, John zdołał pozbyc się go z ringu. Poza ringiem mamy konfrontacje między dwoma zespołami, dochodzi do bójki! John po zajęciu się Del Rio próbuje wrócic do ringu, lecz przed wejściem zostaje złapany na krawędzi ringu przez Randy'ego Ortona, który wykonuje Standman DDT!! Po chwili mamy zmianę, wchodzi Bray Wyatt. Lider Wyattów wykonuje splash w narożniku, próba tego samego w przeciwnym narożniku nie jest udana, Cena biegnie w stronę rywala, a ten łapie go i wykonuje potężną urangę!!! Zmiana z Del Rio, ten zadaje kilka mocnych uderzeń, odbjia się od lin i chybia z akcją przy linach, wypada z ringu. Cesaro pomógł mu wrócic do ringu, Alberto zmienił się z Ortonem, który wykonuje na Cenie power slam, pin - 2 count. Kilka mocniejszych uderzeń od Ortona i mamy kolejną zmianę, Cesaro przejął kontrolę nad Johnem Ceną, piękny vertical suplex od Cesaro, pin - 2 count. Mamy przjeście do chin locku, po dłuższym czasie John Cena się wydostaje dzięki back suplexem. John Cena rozpędzia się, zostaje wyrzucony do góry i mamy uppercut!!! Pin - 1..2..kick out. Kolejna zmiana, Alberto Del Rio wchodzi i od razu wykonuje enzuigri, pin - 1..2..kick out. ADR wchodzi na narożnik, skacze i otrzymuje dropkicka! Oboje wstają, a Alberto Del Rio wykonuje super kick!! Do ringu powraca Cesaro, zaskakuje o Sheamusa kopnięciem w głowę, gdy próbuje zaatakowac Johna Cenę, to ten zaskoczył go back body dropem! Mamy zmiany w obydwóch zespołach, wchodzi Del Rio oraz Reigns!! Roman w pojedynkę zniszczył trójkę rywali, Bray zaatakowal go, jednak za to otrzymał Superman Punch, Orton wkracza do ringu, chciał wykonac RKO, lecz został wyrzucony z ringu. Alberto zadaje kopnięcie w brzuch Reignsowi, chciał przejsc do Cross Arm Breaker, jednak Roman Reigns kontruje to i wykonuje po chwili speara!!!! Pin - 1..2..3!!!!

Zwycięzcy: John Cena, Roman Reigns, Sheamus

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki