WWE RAW 23/06/2014: Raport


Zapraszam na raport z ostatniego RAW przed galą Money in the Bank, a dzisiaj mamy rewanż z piątku, czyli Handicap 3 na 4.
----
Renee Young jest z Johnem Ceną, pyta się Johna Ceny jak się czuje przed Money in the Bank. Lider Cenation mówi, że pewne głosy szepczą, że w niedziele zobaczymy nowego WWE World Heavyweight Championa. Dzisiaj, osoby które będą walczyły będą wrogami. Nigdy w historii o WWE World Heavyweight Championship walczyło 7 osób. Jest jedna gwarancja, poznamy nowego mistrza. Czas na rozmowy się skończył, czas im to odebrać. Boston jest domem zielonych potworów, koloru pieniędzy, a pieniądze są na nim, ponieważ The Champ is Here!

Walka: John Cena, Sheamus, Roman Reigns vs. Cesaro, Randy Orton, Bray Wyatt, Alberto Del Rio

Rozpoczyna John Cena oraz Randy Orton. Randall od razu przechodzi do side head locka, po chwili mamy odbicie się od lin, Cena zostaje powalony shoulderblockiem. Mamy to samo, tym razem wykonuje to John Cena. Pierwsza zmiana w tym pojedynku, wchodzi Sheamus. Orton otrzymał kilka uderzeń w głowę oraz clothesline'a, mamy zmianę powrotną. Lider Cenation traci przewagę zespołu, do ringu wchodzi Alberto Del Rio. Meksykanin oddał kilka uderzeń i kopnięć, mamy skontrowany irish whip przez Johna do narożnika, Cena odbija się od lin i wykonuje bulldoga. Kolejna zmiana, wchodzi Cesaro. Oboje walczą ze sobą siłowo, lepiej wyszedł z tego John, unik Ceny, przeskok już nieudany, ponieważ Szwajcar w świetny sposób złapał go i wykonał backbreaker! Do ringu wchodzi Bray Wyatt, ten wykonuje suplexa rzucając swoim przeciwnikiem na matę, pin - 1..2..kick out. Wyatt tańczy sobie z przeciwnikiem, po czym wykonuje urange! Pin - 1..2..kick out. John Cena został osłabiony przez przeciwnika, Bray wykorzystał to i wykonał back splash odbijając się od lin. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, John Cena wydostaje się z chin locku, Alberto Del Rio kopną go w nogę, wykorzystał to i wykonał DDT. Pin - 1..2..kick out. Do ringu wchodzi Cesaro, wydawało się, że przejdzie do Cesaro Swing, jednak mamy Boston Crab, Cena sprytnie się wydostał i próbował wykonać STF, lecz jego przeciwnik go odkopnął. Próba Neutrelizer od klienta Paula Heymana, Cena wydostaje się po wykonaniu back body dropu. Mamy zmiany w obydwóch zespołach, wchodzi Roman Reigns oraz Alberto Del Rio. Pojedynek został zdominowany przez byłego lidera The Shield. Del Rio otrzymał flying clothesline, splash w narożniku oraz dropkicka od zewnątrz ringu. Był bliski otrzymania superman punch, lecz otrzymał to Cesaro oraz Randy Orton! Alberto zaskakuje przeciwnika i wykonuje back stabber! Pin - 2 count. Zmiana, Bray Wyatt wykonuje cross body z rozbiegu, pin - 2 count. Kolejne minuty to osłabianie Reignsa przez rywali, Wyatt próbował wykonać splash do narożnika, lecz Roman Reigns go uprzedził i wykonał superman punch! Po chwili mamy zmiany, wchodzi Sheamus oraz Cesaro! Celtycki Wojownik zdominował swojego rywala, wykonał swoją serię akcji, nie udało mu się wykonać Brogue Kicka, ponieważ Randy Orton wykonał na nim backbreaker! John Cena skontrował RKO na Attitude Adjustment od Ortona, Del Rio chciał wykonać Cross Arm Breaker, lecz także otrzymał Attitude Adjustment!! Cesaro wyrzuca w powietrze Johna Cenę i wykonuje świetny uppercut! Cesaro inkasuje Brogue Kicka, pin 1..2..3!!!

Zwycięzcy: John Cena, Roman Reigns, Sheamus

Po walce pojawia się Kane, który zaatakował Romana Reignsa, wbił go w barierkę. Wkroczył po chwili do ringu, wykonał Chokeslam Sheamusowi, Alberto Del Rio oraz Johnowi Cenie. Na rampie pojawia się Triple H, który ogłasza 8 zawodnika do Ladder Matchu, a jest nim Kane! Mamy charakterystyczny ogień przy narożnikach, nagle pojawia się Roman Reigns i wykonuje speara Kane'owi!!!Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki